Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082


 
Opis Dobrze wiesz, że profesjonalna mechanika samochodowa wymaga ogromnej wiedzy i praktycznego doświadczenia. Jeśli szukasz ekspertów, którzy zadbają o Twoje auto i Twoje bezpieczeństwo najlepiej, zwróć się z tym do Centrum Obsługi Samochodów MAKULSKI w Pile. Na rynku działamy od 1997 r., a w samej tylko branży oponiarskiej od 1978 r. Nowoczesne technologie, profesjonalny sprzęt i wysokie kwalifikacje zespołu decydują o tym, że jesteśmy rozpoznawalną marką na motoryzacyjnym rynku Wielkopolski, a jakość naszej obsługi potwierdzają liczne certyfikaty. Zapraszamy do współpracy!

 

Słowa kluczowe Opony letnie piła   Opony zimowe piła   Opony całoroczne piła   Wulkanizacja piła   Mechanika samochodowa piła   Geometria piła   Klimatyzacja piła   Pomoc drogowa piła   Stacje kontroli pojazdów piła   Wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów piła
Url http://www.makulski.pl
Kategorie Motoryzacja
Data wpisu Nov 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Warsztat mechaniczny specjalizuje się w naprawie turbosprężarek do silników benzynowych i wysokoprężnych. Oferowana naprawa turbiny polega na rozłożeniu mechanizmu na części, dokładnym ich wyczyszczeniu i wymianie zużytych podzespołów. Przed ponownym zamontowaniem elementu w silniku, turbosprężarki są dokładnie sprawdzane i testowane. Regeneracja turbosprężarki umożliwia przywrócenie pierwotnej sprawności urządzenia. Firma przyjmuje do naprawy turbiny samochodów wszystkich marek. Czynności regeneracyjne przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowanych mechaników.
Kategoria:

Jesteśmy importerem i dystrybutorem podręcznych alkomatów cyfrowych. W swojej ofercie www.kontrolatrzezwosci.pl mamy alkomaty przeznaczone dla użytkowników indywidualnych jak również profesjonalne testery trzeźwości. Prowadzimy sprzedaż do sklepów, hurtowni, firm handlowych a także państwowych przedsiębiorstw.
Gwarantujemy najniższe ceny. Zapewniamy serwis i kalibracje. Zapraszamy do współpracy www.kontrolatrzezwosci.pl
Alkomaty dla kierowcow. W ofercie alkomat ca 3000 Perfect, ca 2000 oraz al 7000 i wiecej.Wersja ca i al.Promocja alkomat al 7000 i ca 2000. Kup alkomat.
Kategoria:

AB-Car Niezależny Serwis Volvo w miejscowości Konik Stary to 22-letnie doświadczenie w serwisie i naprawie aut marki Volvo. U nas zaopatrzą się Państwo w oryginalne części zamienne ewentualnie wysokiej klasy zamienniki czołowych producentów. Zapewniamy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, a w swoich strukturach posiadamy własną wypożyczalnię aut oraz myjnię. Zajmujemy się poza tym sprzedażą aut marek premium, naprawą systemów klimatyzacji oraz diagnostyką i serwisem systemów elektronicznych. Oferujemy też bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych w pakiecie OC i AC. Zapraszamy!
Kategoria:

FOTO-KONIK AUTOHOLOWANIE K.ZAWADZKI to firma , która została założona w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym czwartym roku,w pięknym mieście, jakim jest Wołomin. Zajmuje się ona wykonywaniem prac z zakresu pomocy drogowej oraz holowania i transportu różnego rodzaju pojazdów. Wykwalifikowana kadra pracownicza nieustannie dba o to,by wszystkie usługi realizowane były solidnie i sprawnie. Mają oni do dyspozycji najlepszej jakości sprzęt. Oferta firmy zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Odnaleźć w niej można takie pozycje jak: awaryjne otwieranie samochodów, ratownictwo drogowe, wyciąganie samochodów z rowów czy wymiana kół. Ponadto firma współpracuje z warsztatami naprawczymi oraz oferuje bezpłatny parking dla Klientów. W standardzie również niezwykle przyciągające ceny. Pracownicy chętnie odpowiadają także na nurtujące klientów pytania. Aby więc uzyskać odpowiedzi na pytania,wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 602 319 662.
Kategoria:

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu firmę Ma-Ta, znajdującą się w miejscowości Bezrezcze, koło Sczecina. Przedsiębiorstwo Handlowe od ponad 20 lat świadczy usługi w aspekcie dystrybucji olejów samochodowych. Prowadzona działalność obejmuje zakres województwa zachodniopomorskiego i część województwa lubuskiego. Zatrudniamy doświadczony personel, który zawsze chętnie służy Państwu swoją życzliwą pomocą i specjalistyczną poradą. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej szczegółów o naszej ofercie, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl