Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256

www.evitalmed.pl


 
Opis Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach to w pełni przyjazna i nowoczesna placówka. Nasza kadrę tworzą specjaliści terapeuci, którzy z powodzeniem realizują terapie oparte o najnowsze zalecenia i osiągnięcia medycyny. Krótki czas oczekiwania to atut naszej placówki, co jest szczególnie ważne dla pacjenta bólowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Proponujemy specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych. Zajmujemy się również leczeniem wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe krioterapia Kraków   terapia powięziowa   zabiegi fizykoterapeutyczne Kraków   rehabilitacja Kraków cennik   neurologopedia Kraków   poradnia neurologiczna Kraków   Poradnia neurologii dziecięcej Kraków   Poradnia neurologopedii i logopedii Kraków   Poradnia dietetyczna
Url http://www.evitalmed.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Sep 26, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Na stronie internetowej poznajsienatluszczach.pl użytkownicy odnajdą szeroki zakres wiedzy odnoszącej się do tłuszczów. Precyzyjnie przedstawiamy każde rodzaje a także ich wpływ na funkcjonowanie człowieka. Nasz portal został przygotowany w celu poprawy świadomości konsumenckiej, która wpłynie na zdrowsze żywienie ludzi. Gwarantujemy rzetelność wszystkich przedstawionych informacji za sprawą prowadzenia portalu przez wielu fachowców. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi na naszej stronie internetowej informacjami.
Kategoria:

Implantacja czy laserowe wybielanie zębów to niektóre z dziedzin, w których specjalizuje się Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Roman Borczyk. Pracujący w firmie lekarze stomatolodzy osobnych dziedzin stomatologii wykonują rząd zabiegów jamy ustnej. Pojedyncze działanie realizuje się wyłącznie u osób dorosłych, inne, jak np. nakładanie aparatu ortodontycznego, wykonalne są niezależnie od wieku Pacjenta. W kadrze dentystów Kliniki Implantologii i Stomatologii estetycznej zawierają się również pedodonci, to znaczy stomatolodzy dla dzieci. Strona internetowa Kliniki wymienia dogłębne informacje o zakresie świadczonych usług.
Kategoria:

W klinice Unident Union Dental Spa we Wrocławiu zajmujemy się nade wszystko zabiegami z zakresu implantologii i ortodoncji. Fachowość naszych pracowników i ich rozległa wiedza pomaga nam osiągać bardzo wysoką jakość oferowanych usług, zaś zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala na zrobienie dokładnych badań. Możemy się poszczycić ogromną skutecznością leczenia, zaś pacjenci cenią sobie nasze odpowiedzialne podejście. Nasza klinika to miejsce przyjazne pacjentom - wprowadziliśmy wiele udogodnień, w tym prywatny parking, dostęp do bezprzewodowego internetu i inne. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się wizażem, makijażem permanentnym oraz mikropigmentacją. Firma jest stworzona przez profesjonalistę z 25 letnim stażem. Działamy an terenie Szczecina. Makijaż permanentny jest trwałym makijażem. Decydują się na niego najczęściej Panie. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt, dlatego nasze zabiegi są w pełni bezpieczne i całkowicie bez ryzyka. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Kategoria:

LEGIOMED - bezpłatne konsultacje: diabetologiczne, kardiologiczne, gastrologiczne, świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) lekarzy rodzinnych, lekarzy pediatrów, pielęgniarską opiekę długoterminową oraz odpłatnie konsultacje ortopedyczne, badania kierowców, stomatologię, protetykę
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl