Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

www.evitalmed.pl


 
Opis Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach to w pełni przyjazna i nowoczesna placówka. Nasza kadrę tworzą specjaliści terapeuci, którzy z powodzeniem realizują terapie oparte o najnowsze zalecenia i osiągnięcia medycyny. Krótki czas oczekiwania to atut naszej placówki, co jest szczególnie ważne dla pacjenta bólowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Proponujemy specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych. Zajmujemy się również leczeniem wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe krioterapia Kraków   terapia powięziowa   zabiegi fizykoterapeutyczne Kraków   rehabilitacja Kraków cennik   neurologopedia Kraków   poradnia neurologiczna Kraków   Poradnia neurologii dziecięcej Kraków   Poradnia neurologopedii i logopedii Kraków   Poradnia dietetyczna
Url http://www.evitalmed.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Sep 26, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Przedstawiamy Państwu propozycję przygotowaną przez gabinet psychologiczny Danuty Poczopko. mieści się on w Wodzisławiu oraz zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pomocy doświadczonego, dyskretnego psychoterapeuty. W gabinecie stosuje się zespolone elementy terapii Gestalt i Rogersowskiej, jakie pomogą odkryć i zamknąd figury z przeszłości, które nie pozwalają normalnie żyć. Czasem zdarza się tak, że z jakichś powodów, najczęściej trudnych przeżyd, tracimy kontrolę nad własnym życiem. Nie zawsze umiemy poradzid sobie z problemem sami, a często na przykład utrata bliskiej osoby definitywnie paraliżuje nasze życie na długi czas. Dzięki terapii psychologicznej, można skutecznie przepracować oraz zamknąć traumatyczny okres oraz rozpocząć nowy, w jakim to Ty będziesz decydować o kształcie Twojego życia. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową po bliższe informacje.
Kategoria:

Sklep internetowy www.centrumsoczewek.pl to jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów z soczewkami kontaktowymi. Sprzedajemy tradycyjne soczewki oraz soczewki kolorowe w niezwykle bogatej ofercie. Soczewki ekstrawaganckie - szokuj nowym wyglądem. U nas znajdziecie Państwo każdy rodzaj soczewek: soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, roczne, soczewki toryczne i progresywne. Zapraszamy serdecznie
Kategoria:

Nasz hotel znajduje się w malowniczej miejscowości Skomielna Czarne (50 km od Krakowa) i oprócz wysokiej jakości oferty noclegowej, posiada znakomitą strefę SPA & Wellness. Ogromny wybór zabiegów SPA, relaks w przepięknej okolicy (niedaleko znajduje się stok narciarski) oraz bogata infrastruktura (baseny, jacuzzi, sauna) - każdy gość odnajdzie coś dla siebie.
Kategoria:

Kamagra Oral Jelly, zwana po polsku kamagra w żelu
Kategoria:

Chcesz wyglądać cudownie? Jeśli interesują Cie usługi z zakresu kosmetologii to bardzo dobrze trafiłaś. Nasza firma jest na rynku od 2010 roku. Dzięki naszym usługom każdy będzie czuł się lepiej i będzie wyglądał pięknie. Z oferowanych przez nas zabiegów można skorzystać w naprawdę wysokiej jakości warunkach. Używamy bardzo wysokiej jakości kosmetyki tego rodzaju firm jak Noble Lashes, Purles i bardzo dużo pozostałych. Jesteśmy pewni, że skorzystanie z naszych zabiegów każdemu umożliwi poczuć się sporo lepiej. Jesteśmy w stanie zrobić między innymi takie zabiegi jak stylizacja brwi, masaże, kosmetologia estetyczna i bardzo dużo innych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl