Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

www.3dscanners.pl


 
Opis Szukasz partnera w zakresie inżynierii, doradztwa, projektowania i skanowania obiektów? 3D Scanners w Krakowie to firma, która jest częścią grupy TDEC - biura projektowego o szerokim spektrum działalności i zapewnia wieloletnie doświadczenie w segmencie projektowania budynków, instalacji technicznych w budownictwie oraz komputerowego zarządzania obiektami. Oferujemy zdjęcia panoramiczne 360°, zdjęcia termowizyjne jako m. in. uzupełnienie modelu CAD budynku, chmury punktów w efekcie skanowania laserowego 3D oraz obrazy metryczne elewacji i wnętrz. Zapraszamy na naszą stronę!

 

Słowa kluczowe Zdjęcia termowizyjne   Chmury punktów   Obrazy metryczne   Skanowanie 3d   Zdjęcia panoramiczne 3d   pomiary inwentaryzacyjne   modelowanie PDMS   modelowanie BIM   dokumentacje powykonawcze 3d
Url http://www.3dscanners.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Oct 8, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Jeżeli podczas planowania egzotycznej podróży z rodziną, zastanawiasz się nad bezpiecznym miejscem, w

którym pozostawisz swój samochód w pobliżu warszawskiego lotniska Okęcie, to już teraz zapoznaj się z ofertą

raszyńskiego parkingu FLY PARK. Zapewniamy, że jest to najtańszy i najbezpieczniejszy parking w okolicy lotniska.

Dzięki dogodnemu umiejscowieniu parkingu, na lotnisko prowadzą aż cztery drogi dojazdowe. Ponadto w niską

cenę miejsca parkingowego wliczony jest komfortowy transport aż do terminalu. Wysoka jakość świadczonych usług

oraz profesjonalni kierowcy są gwarancją, że zawsze przyjadą państwo na miejsce punktualnie. A podczas wyjazdu

całkowicie zapomną o stresie związanym z samochodem. Serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z

nasza ofertą oraz atrakcyjnym cennikiem.
Kategoria:

To jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi. Kancelarię kieruje mecenas Marek Śniegucki. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z Obsługi prawnej. Kancelaria adwokacka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Przed wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, elektroniczny bądź osobisty. Adwokat prowadzi sprawy z zakresu doradztwa prawnego. Kieruje przede wszystkim sprawy cywilne oraz gospodarcze. Czyni doraźne konsultacje prawne często poparte sporządzeniem pisemnych opinii prawnych. Podejmuje się również prowadzenia spraw, połączonych z ustaleniami odszkodowań. Pełna informacja o Kancelarii na stronie.
Kategoria:

Firma Lewand posiada bardzo ciekawą propozycję obejmującą różnorodne propozycje z zakresu przetwórstwa owocowo- warzywnego jak choćby prażone jabłka, wiśnie w żelu, powidła, marmolady, kompoty. Wieloletnie praktykę, staranność wykonywanych przetworów sprawia że wszystkie produkty są wypasioną , Oferta dostosowana do wymagań i założeń stawianych przez nabywców, a również staranność i stała kontrola produkcji wyróżniają firmę Lewand na naszym rynku.
Kategoria:

W firmie Auto Naprawa Czarnecki nastawieni jesteśmy na prędkie i skuteczne wsparcie wszystkich osób, których auto nie jest w pełni sprawne, potrzebuje kontroli bądź naprawy. Profesjonalny serwis, który prowadzimy, oparty jest na respektowaniu ścisłych norm bezpieczeństwa i jakości, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że świadczone będą usługi na najlepszym europejskim poziomie. Auto Naprawa Czarnecki mieści się na terenie Chojnic, od wielu lat doskonaląc i poszerzając swoją propozycję. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy bezzwłocznie oraz prawidłowo zdiagnozować problem, a także funkcjonalnymi maszynami i narzędziami pozwalającymi go zlikwidować. Pragnąc, żeby z naszych usług korzystać mogło jak najszersze grono klientów, gwarantujemy korzystne ceny, przystępne dla każdego. Więcej szczegółów na stronie internetowej
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Cowork Centralny, którego siedziba zlokalizowana jest w Warszawie, proponuje klientom miejsce do pracy w ramach coworkingu. Nasze lokale znajdują się w ścisłym centrum stolicy, co sprawia, że są one bardzo atrakcyjne biznesowo. Przedstawiliśmy dla klientów dużą liczbę usług, wśród których każdy odnajdzie interesującą dla siebie propozycję. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również różnego typu sale konferencyjne. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami przygotowanej przez nas propozycji, które udostępnione zostały na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl