Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Wspinaczka Filmy


 
Opis Nie wiesz gdzie wybrać się na wakacyjne wspinanie? Sprawdź tę stronę i zobacz prezentację regionów wspinaczkowych w Polsce i na świecie. Jeżeli szukasz ciekawej drogi skorzystaj z klasyfikacji dróg wspinaczkowych pod względem trudności. To wszystko i wiele więcej znajdziesz na tej stronie. Oceniaj, komentuj i wybieraj najlepsze filmy wspinaczkowe spośród 3000 dostępnych na stronie.

 

Słowa kluczowe wspinanie   filmy wspinaczkowe   wspinaczka   wspinanie filmy
Url http://wspinanie.tv
Kategorie Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Data wpisu May 17, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Czujesz się doskonale w wodzie? Jeżeli tak to musisz spróbować nurkowania gdyż to jest idealny sport dla taki osób jak ty. Nurkowanie jest sportem dla odważnych i lubiących dreszczyk emocji kiedy jesteś na 40metrach. Kiedy jesteś na tej głębokości nie masz czasu na pomyłki wtedy należy myśleć bardzo racjonalnie. Nurkowanie jest dla osób,którzy posiadają głowę na karku i nie robią rzeczy nie odpowiedzialnych gdyż w tym momencie ryzykują życie.
Kategoria:

Letnie Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - serwis sportowy zawierający informacje z igrzysk , statystyki wyniki, materiały filmowe z występów Polaków oraz co ciewkawsze momenty olimpiady Pekin 2008 . Zapraszamy na stronę w trakcie trwania imprezy ,relacje z najważniejszych wydarzeń pojawiają się niemal zaraz po dokonaniu , najszybsze materiały wideo z występów Polaków na igrzyskach . Zapraszamy na stronę .
Kategoria:

Aktualne oraz historyczne wyniki sportowe osiągnięte przez reprezentantów Polski na najważniejszych zawodach sportowych rozgrywanych w Europie i na Świecie. Uwzględniono ponad 50 najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Storna zawiera także dane o aktualnych konkurencjach olimpijskich czy też największych sukcesach Polaków. Tematyka czysto sportowa
Kategoria:

"Puchar Świata z Drużyną Marzeń" to internetowy menadżer skoków narciarskich. Celem gry jest zarządzanie drużyną skoczków narciarskich podczas sezonu Pucharu Świata. Zakładając swoją drużynę, włączasz się do rywalizacji z innymi użytkownikami. Dzięki temu gra jest jeszcze bardziej interesująca.
Kategoria:

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki na żywo, sprawdzaj wyniki sportowe w oparciu o portal Mwyniki. W jednym miejscu wyniki live bundesliga 2015/16, liga niemiecka tabela oraz terminarz. Do tego oczywiście wyniki z innych wydarzeń sportowych, wyniki skoki narciarskie, wyniki na żywo koszykówka czy też siatkówka. Nie musisz już zatem przeglądać wielu stron internetowych by zebrać informacje o najnowszych wynikach, wydarzeniach sportowych
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl