Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64870


 
Opis Szyfrowanie rozmów zapewnia dzięki rozwiązaniom Sycret Voice bezpieczeństwo połączeń oraz danych, przetrzymywanych na telefonie, na przykład zdjęć, plików czy SMS-ów. Rozwiązanie wyróżnia się tym, że w przeciwieństwie do konkurencji, szyfrowanie nie odbywa się w systemie operacyjnym aparatu, lecz w specjalnej karcie ze specjalnym modułem kryptograficznym.
Rozwiązania, oferowane przez firmę Szyfrowanie rozmów, chronią zarówno przed złośliwym oprogramowaniem (np. trojanami), jak i podsłuchami. Ale dane są tak zabezpieczone, że nie będzie można ich odtworzyć, gdy trafią w niepowołane ręce, np. podczas kradzieży.

 

Słowa kluczowe szyfrowanie rozmów   szyfrowany telefon   szyfrowanie połączeń
Url http://szyfrowanierozmow.pl/
Kategorie AGD RTV > Technika biurowa
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Data wpisu Apr 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: AGD RTV > Technika biurowa
Firma Corporacja inwestor z Katowic to rzetelny i profesjonalny partner w biznesie. Świadczymy pełen zakres usług związanych z obsługą biurową, księgową i prawną. Dzierżawiąc adres kreujemy Twoje wirtualne biuro i przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki sekretariatu w tym - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi, sprawdzanie poczty elektronicznej, prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowywanie raportów, rozliczeń, tworzenie dokumentów. Zakres współpracy jest każdorazowo ustalany z klientem i dostosowany do jego wymagań i oczekiwań. Inwitujemy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

W naszym serwisie obejrzysz różne baterie czołowych producentów. Baterie do codziennego użytku, akumulatorki, baterie fotograficzne, baterie do zegarków, baterie do aparatów słuchowych oraz baterie alkaliczne do różnych zastosowań. Dzięki naszemu serwisowi wybierzesz baterie właściwe dla każdego urządzenia.
Kategoria:

Spółka ABM System gwarantuje, że wszystkie zamówienie ma dla nas priorytetowe oznaczanie i dlatego przystępujemy do niego z największym zaangażowaniem.Wkładamy tylko w przetestowane projekty i technologie. Gwarantujemy małe ceny i fachową obsługę. Taka polityka gwarantuje Państwu nie tylko urządzenie biura w profesjonalne urządzenia, ale również pełne przekonanie użytkowania z najlepszej propozycji. Oferowane przez nas towary zdołają być z powodzeniem użytkowane w biurach o większej i mniejszej przestrzeni użytkowej. Serdecznie inwitujemy do zapoznania się z naszą aktualną wprawą na stronie internetowej:
Kategoria:

Sklep internetowy - wykonujemy usługi poligraficzne, polegające na znakowaniu laserem gazowym CO2. Tniemy, grawerujemy, znakujemy w drewnie, gumie, plexi, PMMA, kamieniu, laminatach. Wyślij nam materiały graficzne, którymi dysponujesz, my odeślemy projekt do akceptacji. Wykonujemy nietypowe zlecenia dostosowując się do wymagań i pomysłów zleceniodawców. Wysyłkę realizujemy 2-4 dni robocze na nasz koszt.
Kategoria:

Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszej hurtowni artykułów stemplarskich i skorzystania z szerokiej oferty produktów.
Znajdziecie tu Państwo bogatą ofertę pieczątek, automatów stemplarskich, datowników, numeratorów, a także akcesoriów stemplarskich.
Jestesmy jedna z największych hurtownii specjalizujacej sie w wytwarzaniu pieczątek i stempli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl