Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773


 
Opis Szyfrowanie rozmów zapewnia dzięki rozwiązaniom Sycret Voice bezpieczeństwo połączeń oraz danych, przetrzymywanych na telefonie, na przykład zdjęć, plików czy SMS-ów. Rozwiązanie wyróżnia się tym, że w przeciwieństwie do konkurencji, szyfrowanie nie odbywa się w systemie operacyjnym aparatu, lecz w specjalnej karcie ze specjalnym modułem kryptograficznym.
Rozwiązania, oferowane przez firmę Szyfrowanie rozmów, chronią zarówno przed złośliwym oprogramowaniem (np. trojanami), jak i podsłuchami. Ale dane są tak zabezpieczone, że nie będzie można ich odtworzyć, gdy trafią w niepowołane ręce, np. podczas kradzieży.

 

Słowa kluczowe szyfrowanie rozmów   szyfrowany telefon   szyfrowanie połączeń
Url http://szyfrowanierozmow.pl/
Kategorie AGD RTV > Technika biurowa
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Data wpisu Apr 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: AGD RTV > Technika biurowa
Oferta sklepu internetowego to wysokiej jakości podsłuchy i najnowszy sprzęt detektywistyczny. Kliknij link do strony i skorzystaj z oferty na podsłuchy kwarcowe, mikrosłuchawki oraz nadajniki zamaskowane, najnowsze wykrywacze oraz odbiorniki podsłuchów. W ofercie sklepu znajdą Państwo także podsłuch sejsmiczny i pełne monitorowanie PC. Wszystkich chętnych zapraszamy po nowoczesne zestawy podsłuchowe i nadajniki kwarcowe. Kup u nas podsłuchy przez GSM, skanery radiowe, wykrywacze kamer oraz wykrywacze podsłuchów w super cenach.
Kategoria:

Bezpośredni importer kserokopiarek z krajów UE oraz Szwajcarii oraz posiadacz tytuły Złotego Partnera KonicaMinolta. Pełną gama rozwiązań w tej dziedzinie: od kserokopiarek dla najmniejszych potrzeb, poprzez urządzenia kopiująco-drukujące, aż do produkcyjnego wydruku dla drukarni cyfrowych.
Kategoria:

Spółka ABM System gwarantuje, że wszystkie zamówienie ma dla nas priorytetowe oznaczanie i dlatego przystępujemy do niego z największym zaangażowaniem.Wkładamy tylko w przetestowane projekty i technologie. Gwarantujemy małe ceny i fachową obsługę. Taka polityka gwarantuje Państwu nie tylko urządzenie biura w profesjonalne urządzenia, ale również pełne przekonanie użytkowania z najlepszej propozycji. Oferowane przez nas towary zdołają być z powodzeniem użytkowane w biurach o większej i mniejszej przestrzeni użytkowej. Serdecznie inwitujemy do zapoznania się z naszą aktualną wprawą na stronie internetowej:
Kategoria:

Wynajem biura na godziny Poznań jest nadajacą się opcją alternatywą dla wszystkich osób wykonujących uprawiających wolny zawód. niewątpliwie nie każda firma lub spółka musi mieć swoje biuro. Fleerencer bądź firma funkcjonująca zdalnie obejdzie się takiego miejsca. Coworking Poznań pomaga zarobić pieniądze oraz wnosi wkład do kondycji wykonywanych prac. Zainwestowanie w Wirtualny adres Poznań polepszy powagę firmy i pozwoli uzyskać zamierzony rezultat. Praca zespołowa lub indywidualna nie będzie problemem. Biuro na godziny Poznań jest nowoczesnym sposobem dla każdego, kto nie chce pracować w domu. Wirtualne biuro wraz z pomocnicą może dodatkowo ułatwić nadzorowanie firmy. Wszystko zależy od decyzji i od wymagań klienta.
Kategoria:

Sklep internetowy AVISmedia oferuje systemy audiowideo i systemy nagłaśniające 100V - Kliknij teraz w link i sprawdź co polecamny. Głośnik radiowęzłowy, wzmacniacz 100V, kolumna głośnikowa tonsil, hi-fi, mikrofon bezprzewodowy, bramofon i wideobramofon. Zapraszamy - radiowęzeł szkolny, nagłosnienie do sali konferencyjnej, nagłosnienie restauracji, estradowe, sklepu, stacji benzynowej, hotelu i nagłośnienie kościoła. Zapraszamy - Regulator głośności, matryca audio, mównica konferencyjna, Domofon zestaw, Kino domowe głośniki, Videobramofon sklep.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl