Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495


 
Opis Szyfrowanie rozmów zapewnia dzięki rozwiązaniom Sycret Voice bezpieczeństwo połączeń oraz danych, przetrzymywanych na telefonie, na przykład zdjęć, plików czy SMS-ów. Rozwiązanie wyróżnia się tym, że w przeciwieństwie do konkurencji, szyfrowanie nie odbywa się w systemie operacyjnym aparatu, lecz w specjalnej karcie ze specjalnym modułem kryptograficznym.
Rozwiązania, oferowane przez firmę Szyfrowanie rozmów, chronią zarówno przed złośliwym oprogramowaniem (np. trojanami), jak i podsłuchami. Ale dane są tak zabezpieczone, że nie będzie można ich odtworzyć, gdy trafią w niepowołane ręce, np. podczas kradzieży.

 

Słowa kluczowe szyfrowanie rozmów   szyfrowany telefon   szyfrowanie połączeń
Url http://szyfrowanierozmow.pl/
Kategorie AGD RTV > Technika biurowa
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Data wpisu Apr 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: AGD RTV > Technika biurowa
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - Sklep Biuro-Styl, dzierżawa kserokopiarki, kopiarki Warszawa - niższe ceny. Dzierżawa kserokopiarek, serwis kopiarek, wynajem kserokopiarek. Życzymy Państwu udanego korzystania z naszego serwisu, W ofercie także leasing kserokopiarek. Wysokiej jakości kserokopiarka konica-minolta, wysokiej klasy kserokopiarki Canon - używane z importu oraz nowe. Kliknij w link i zobacz więcej, sprawdź co polecamy - kserokopiarki, dzierżawa kserokopiarek. Posiadamy szeroki wybór modeli - urządzenia biurowe, xero, kopiarki i kserokopiarki Canon. Używane z importu, niskie przebiegi - udzielamy pisemnej gwarancji. Także fabrycznie nowe, wynajem krótkoterminowy, proste i szybkie finansowanie. Dzierżawa kopiarek bez ponoszenia kosztów ich zakup, leasing, serwis, wynajem i dzierżawa kserokopiarki. Skorzystaj z oferty - wysokiej jakości kserokopiarka. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i sprawdź co polecamy teraz, zobacz więcej na naszej stronie.
Kategoria:

I-Have.pl jest sklepem internetowym, w jakim klienci znajdą bogaty wybór akcesoriów dedykowanych do iPhoneów. Dostępne są między innymi pokrowce i plecki, w tym mnóstwo wyposażonych w unikalne wzornictwo, zapewniające smartfonom niepowtarzalny wygląd. Poza tym klienci mogą też wysyłać zamówienia na wysokiej jakości głośniki przenośne Bluetune Solo X-Bass. E-sklep sprowadza swoje przedmioty od sprawdzonych wytwórców, w tym między innymi od Mipow, czy też Divoom. Produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach, dostosowane są także do konkretnych modeli smartfonów iPhone. Firma ma siedzibę w Poznaniu.
Kategoria:

Firma Corporacja inwestor z Katowic to rzetelny i profesjonalny partner w biznesie. Świadczymy pełen zakres usług związanych z obsługą biurową, księgową i prawną. Dzierżawiąc adres kreujemy Twoje wirtualne biuro i przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki sekretariatu w tym - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, współpraca z firmami kurierskimi, sprawdzanie poczty elektronicznej, prowadzenie kalendarza spotkań, przygotowywanie raportów, rozliczeń, tworzenie dokumentów. Zakres współpracy jest każdorazowo ustalany z klientem i dostosowany do jego wymagań i oczekiwań. Inwitujemy do współpracy i odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

Raz za razem frapujemy się z jakiej przyczyny firmy pragną zapisywać rozmowy z własnymi użytkownikami oraz w jak sposób one to przetwarzają. Czyni się to w istocie zaledwie z motywów bezpieczeństwa interesanta oraz sprzedawcy oferującej niniejszy artykuł . Nagrywanie rozmów nie jest bardzo mozolnym przedsięwzięciem. Na stronie znajdziecie ofertę i opis firmy zajmującej się generalną obsługą systemów IVR. Zobrazowanie procesów powiązanych z przechowywaniem rozmów telefonicznych, Call Center. Programowaniem i obsługą projektów i aparatu taryfikacyjnego.
Kategoria:

Oferujemy program SpyPhone na nowe i starsze modele telefonów. Dyskretność - dobór modelu telefonu i wersji oprogramowania dostosowanej do Państwa życzeń i potrzeb oraz instalację, serwis i obsługę zapewniają nasi informatycy, którzy są do Państwa dyspozycji. Atrakcyjne ceny - zapewniamy serwis i montaż, urządzenia szpiegowskie nagrywające dźwięki z otoczenia. Zapraszamy - oprogramowanie szpiegowskie Deadphone, mikrofon kierunkowy, podsłuchy gsm W telefonie komórkowym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl