Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102


 
Opis Oferujemy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi związane ze skupowaniem nieruchomości. Skupujemy między innymi nieruchomości pochodzące od firm, jak też od klientów indywidualnych, w tym nieruchomości mieszkaniowe, lokale oraz grunty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do współpracy z nasza firmą ! Czekamy na telefon od Ciebie!

 

Słowa kluczowe skup nieruchomości   skup   nieruchomości
Url http://nieruchomosci-skup-za-gotowke.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Nov 22, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku. Na początku działalność Spółki koncentrowała się tylko na usługach związanych ze wstępnymi etapami procesu deweloperskiego, tj. pozyskiwaniem gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, a także szeroko rozumianym konsultingiem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Od 2000 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.
Kategoria:

Nieruchomości PPHU ZAPLECZE Sp. z o.o.

Posiadamy nieruchomości zlokalizowane w kilkunastu miejscach na terenach przemysłowych Warszawy i okolic. Są to powierzchnie biurowe i magazynowe o zróżnicowanej powierzchni i standardzie; na terenach Spółki znajdują się również miejsca parkingowe objęte całodobowym dozorem i monitoringiem.
Kategoria:

Szukasz mieszkania do kupna lub wynajęcia w swoim mieście? Opisywane narzędzie wydatnie pomoże Ci w doborze najlepszej oferty dla Ciebie. Jest to całkowicie bezpłatna usługa, która z całą pewnością pomoże Ci korzystnie podjąć decyzje. Należy pamiętać, że ta interesująca aplikacja pokazuje wyniki wyszukiwania na mapie, co pozwala na dokładne określenie silnych i złych stron takiej lokalizacji. Jest to szczególnie przydatne w wielkich miastach, gdzie nie zawsze znamy wszystkie części miasta. Należy zwrócić większą uwagę na możliwość stosowania różnego typu filtrów i udogodnień wyszukiwania.
Kategoria:

Firma zajmująca się budową mieszkań i domów w Krakowie oraz w okolicach Krakowa zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.Progresja Sp. z o.o. w swoim dorobku deweloperskim ma zakończoną budowę budynku wielorodzinnego przy ul. Kołodziejskiej Kraków. Obecnie spółka prowadzi budowę osiedla domków jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Krzyszkowicach, gm. Myślenice.
Kategoria:

Biuro Szacowania i Obrotu Nieruchomosciami Geoland - aktualna oferta sprzedaży i wynajmu nieruchomosci w Brzegu i okolicach. Zapraszamy. Jesteśmy wyłącznym biurem kilku deweloperów w Brzegu. W ofercie posiadamy domy, mieszkania, grunty, obiekty komercyjne, hale
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl