Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Projekty Kuchni


 
Opis Najnowsze trendy w projektowaniu kuchni wskazują na otwarcie kuchni na inne pomieszczenia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również w przypadku małych kuchni. Dzięki połączeniu jej np. z salonem uzyskujemy większą przestrzeń. Według projektantów projekty kuchni w2008 roku powinny uwzględniać wyspę kuchenną, która oprócz walorów estetycznych jest również bardzo funkcjonalna.

 

Słowa kluczowe projekty   kcuhni   mała   kuchnia   nowe   trendy
Url http://projektykuchni.wordpress.com
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu Jan 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Profesjonalne projekty, wiele lat doświadczeń i naturalnie zadowolenie licznej grupy klientów to najważniejsze atuty naszej firmy. Ask Architekt to biuro architektoniczne mieszczące się w trójmieście i oferujące szeroką paletę usług związanych z projektowaniem. Dzięki naszym pomocom możesz uzyskać wyjątkowe projekty, zarówno nowych budynków jak i tych istniejących. Polecamy pełne zapoznanie się z naszą ofertą
Kategoria:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, świadczącej usługi w projektowaniu różnego rodzaju wnętrz. Naszym celem jest twórcze przekształcanie przestrzeni w taki sposób, aby stała się jak najbardziej użyteczna i miła dla użytkowników. Jesteśmy do dyspozycji zarówno jeśli chodzi o prywatne mieszkania, jak i biura, gabinety, pomieszczenia publiczne. Na etapie projektu przedstawiamy wizualizację danej koncepcji, tak, aby proponowane zmiany były zgodne z oczekiwaniami i estetycznymi preferencjami klienta.
Kategoria:

Witryna biura architektury i aranżacji wnętrz WiD studio Wnętrze i Detal. Pracownia tworzy projekty wnętrz mieszkalnych, jej specjalność to aranżacje wnętrz prywatnych. Biuro znajduje się w Katowicach, ale swym działaniem obejmuje miasta: Chorzów, Zabrze, Gliwice, i pozostałe metropolie Śląska. Każdy projekt wnętrz wyposażany jest w fotorealistyczne wizualizacje komputerowe, usługa jest w cenie projektu.
Kategoria:

Projektantka wnętrz z dyplomem warszawskiej ASP. Projekty mieszkań, domów, sklepów, firm. Aranżacja kuchni i łazienek. Autorskie projekty mebli. Styl nowoczesny, tradycyjny, modernistyczny lub minimalistyczny. Stylizacja wnętrz. Porady dotyczące doboru kolorystyki, mebli, wyposażenia. Nadzór autorski. Sprawdzona, solidna ekipa budowlana.
Kategoria:

Pracownia Mikołaj Cendlak zaprasza na swoją stronę internetową - architekt Poznań (wielkopolska). Specjalizacja to projektowanie architektoniczne - nowoczesne projekty indywidualne oraz projekty budynków jednorodzinnych i projekty domów jednorodzinnych a także wielorodzinnych. Architekt wnętrz zaprasza - projekty wnętrz Poznań. Kliknij link do strony i sprawdź.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl