Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Projekty Kuchni


 
Opis Najnowsze trendy w projektowaniu kuchni wskazują na otwarcie kuchni na inne pomieszczenia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również w przypadku małych kuchni. Dzięki połączeniu jej np. z salonem uzyskujemy większą przestrzeń. Według projektantów projekty kuchni w2008 roku powinny uwzględniać wyspę kuchenną, która oprócz walorów estetycznych jest również bardzo funkcjonalna.

 

Słowa kluczowe projekty   kcuhni   mała   kuchnia   nowe   trendy
Url http://projektykuchni.wordpress.com
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu Jan 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Nasze biuro projektowe mieści się w Trzebini. Projektujemy dla Klientów z okolic w tym z Olkusza, Chrzanowa, Krakowa i oczywiście Trzebinii. W ramach działalności jaką prowadzimy projektujemy budynki: garażowe, przemysłowe, mieszkalne, użyteczności publicznej, gospodarcze, usługowe.

Staramy się by nasze projekty były alternatywą dla nudnych projektów, dlatego nasze propozycje są świeżymi oraz ciekawymi rozwiązaniami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaprojemtujemy Ci Twój Dom.
Kategoria:

T E C O N - to nowoczesne i dynamiczne biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu wnętrz. W ofercie biura pełna oferta projektowa w tym; kompleksowe projekty wnętrz mieszkań, domów, lokali handlowych, doradztwo i nadzory nad realizacjami, dekorowanie wnętrz i aranżacja wnętrz, inwentaryzacje.
T E C O N to młody i odważny zespół architektów i menadżerów posiadających odpowiednie kwalifikacje i niezbędne doświadczenie.
Kategoria:

Wykonujemy projekty architektoniczne i wielobranżowe, budowlane i wykonawcze, koncepcje, analizy chłonności terenu inwestycji. Projektujemy domy jednorodzinne, budynki mieszkalne wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, budynki magazynowe, budynki biurowe, budynki przemysłowe, wnetrza mieszkalne, wnętrza biurowe, wnętrza uzyteczności publicznej, doradztwo i porady architektoniczne, nadzory autorskie, pełna obsługa inwestycji.
Kategoria:

Biuro projektowe Olenderek & Olenderek od ponad dwudziestu lat sporządza rewelacyjne projekty które doczekały się wielu realizacji w całej Polsce. W naszym biurze w Łodzi zdołasz liczyć na indywidualne podejście do Twojej sprawy a także uwzględnienie Twoich życzeń, obaw i smaku przy sporządzaniu pomysłu dla Ciebie. Najistotniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie, wobec tego dołożymy wszystkich starań, aby projekt Twojego domu czy innej budowli, której pragniesz był satysfakcjonujący. Zarazem nader ważne dla nas są ergonomiczność i bezpieczeństwo korzystania z założenia. Każdy projekt to starannie przemyślana i poparta wieloletnim doświadczeniem operacja logistyczna, która powinna zaowocować budynkiem nowoczesnym, ale świetnie wkomponowanym w otoczenie. Obejrzyj nasze realizacje na stronie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy dwuosobowym zespołem projektowym z łodzi.Pracę projektową
zaczynamy od rozmowy z klientem,aby poznać
jego upodobania,gdyż wychodzimy z założenia że odpowiednie wnętrze ma
określony wpływ na człowieka.
Chcemy aby nasze wnętrza podnosiły standard życia. Nasze prywatne
upodobania krążą wokół minimalizmu doprawionego
nutka szaleństwa.Tworzenie wnętrz to dla nas praca, ale przede wszystkim
pasja przynosząca ogromną satysfakcję.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl