Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Projekty Kuchni


 
Opis Najnowsze trendy w projektowaniu kuchni wskazują na otwarcie kuchni na inne pomieszczenia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również w przypadku małych kuchni. Dzięki połączeniu jej np. z salonem uzyskujemy większą przestrzeń. Według projektantów projekty kuchni w2008 roku powinny uwzględniać wyspę kuchenną, która oprócz walorów estetycznych jest również bardzo funkcjonalna.

 

Słowa kluczowe projekty   kcuhni   mała   kuchnia   nowe   trendy
Url http://projektykuchni.wordpress.com
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Meble kuchenne
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu Jan 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Biuro projektowe ELMIR działa na rynku usług budowlanych od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 1500 klientów z regionu województwa łódzkiego czyli np. Bełchatowa, Tomaszowa Maz. oraz Zelowa i Szczercowa. Wykonujemy zazwyczaj indywidualne projekty domów oraz projekty budowlane budynków usługowo-handlowych, gospodarczych czy projekty budowlane obiektów przemysłowych lub użyteczności publicznej. Inną naszą specjalizacją są niewątpliwie ekspertyzy budowlane. Posiadamy uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego dzięki czemu możemy wykonywać techniczne ekspertyzy budowlane dla różnych budynków. W tym zakresie najczęściej działaliśmy w Piotrkowie Trybunalskim, Łasku oraz Wieluniu i Bełchatowie. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z całym zakresem naszych usług.
Kategoria:

T E C O N - to nowoczesne i dynamiczne biuro architektoniczne specjalizujące się w projektowaniu wnętrz. W ofercie biura pełna oferta projektowa w tym; kompleksowe projekty wnętrz mieszkań, domów, lokali handlowych, doradztwo i nadzory nad realizacjami, dekorowanie wnętrz i aranżacja wnętrz, inwentaryzacje.
T E C O N to młody i odważny zespół architektów i menadżerów posiadających odpowiednie kwalifikacje i niezbędne doświadczenie.
Kategoria:

Zaprojektuję Twoje wnętrze… Pomogę w wyborze kolorów, mebli, materiałów…
Nie możesz sie zdecydować? Prześlij mi nurtujące Cię pytanie a ja pomogę podjąć Ci właściwą decyzję.
całosciowy projekt wnętrz mieszkalnych
aranżacje kuchni
aranżacje łazienek
aranżacje sypialni
aranżacje salonów
doradztwo w zakresie kolorystyki, oświetlenia i materiałów
projektowanie mebli
Kategoria:

Na stronie znaleźć możemy ofertę firmy Anna Interiors, która zajmuje się szeroko pojętym aranżowaniem wnętrz. Przedsiębiorstwo proponuje nam zarówno projektowanie wnętrz o charakterze mieszkalnym jak i pomieszczeń użyteczności publicznej. Warto zaznaczyć, że pracownicy firmy zawsze starają się nie tylko oferować rozwiązania zgodne z obecnymi trendami aranżacyjnymi, ale także brać pod uwagę wszystkie komentarze zleceniodawcy. Wykonywane projekty są wyjątkowo dopracowane pod względem wyboru kolorów, elementów dekoracyjnych i oświetlenia.
Kategoria:

Wykonujemy projekty architektoniczne i wielobranżowe, budowlane i wykonawcze, koncepcje, analizy chłonności terenu inwestycji. Projektujemy domy jednorodzinne, budynki mieszkalne wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej, budynki magazynowe, budynki biurowe, budynki przemysłowe, wnetrza mieszkalne, wnętrza biurowe, wnętrza uzyteczności publicznej, doradztwo i porady architektoniczne, nadzory autorskie, pełna obsługa inwestycji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl