Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028

Producenci suwnic


 
Opis Zakład usługowy WIS-MARK prowadzi własną działalność od 1995 roku specjalizuje się w zakresie produkcji, napraw, modernizacji i konserwacji urządzeń dźwignicowych. Biznes świadczy usługi w zakresie doradztwa technicznego i projektowania urządzeń, badań i analiz technicznych, montażu urządzeń dźwignicowych, zmiany lokalizacji, konserwacji, napraw i remontów,zaprojektowania i montażu torów jezdnych wciągników, suwnic i tym podobne., przystosowania szybkości jazdy suwnic, wciągarek, wciągników do potrzeb produkcyjnych procesu technologicznego , a ponadto przeprowadzenia niezbędnych uzgodnień w zakresie odbiorów UDT.

 

Słowa kluczowe suwnice   żurawie   producent suwnic
Url http://www.wis-mark.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Biznes Ekonomia
Data wpisu Sep 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Pompy zębate w ofercie firmy Tech Silesia. Pompy zębate - przykładowe aplikacje. Zasada działania i budowa pomp zębatych. Pompy zębate Tuthill GlobalGear, pompy zębate Varisco, pompy zębate Victor. Dane techniczne i charakterystyki wydajnościowe.
Kategoria:

Firma BASystem, Gdańsk, województwo pomorskie - oferta to głównie hydraulika przemysłowa, sprzęt pożarniczy i narzędzia ratownicze. Autoryzowany dystrybutor oferuje nowoczesny sprzęt przeciwpożarowy i sprzęt ratowniczy znanych i cenionych firm takich jak: Lukas, Vetter, CTP-F, Hale, Goodiva. W ofercie rozpieracze ratownicze, gaśnice, zestaw ratownictwa drogowego, urządzenia do badania hydrantów, węże hydrauliczne, pompy hydrauliczne, poduszki powietrzne (poduszki niskociśnieniowe i poduszki wysokociśnieniowe), armatura pożarnicza i inne narzędzia ratownicze.
Kategoria:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów. Nasza kadra inżynierska gwarantuje szybką, solidną i kompleksową obsługę klienta. InTechnologia oferuje projekt i wykonanie projektu w krótkim terminie. Możemy zaprojektować i zbudować każdą maszynę zgodnie z życzeniem i oczekiwaniami zleceniodawcy, specjalizujemy się w maszynach montażowych, stanowiskach testujących, stanowiskach montażowych i gniazdach produkcyjnych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto zajmujemy się modernizacją maszyn już pracujących a także naprawą pras i remontami maszyn. Osobnym obszarem naszej działalności jest reprezentacja znanej firmy Sandretto. Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta superszybkich i bezawaryjnych wtryskarek. Zapewniamy szybką dostawę i montaż zamówionych maszyn a także serwis i części zamienne.
Kategoria:

Imponar Radomsko - narzędzia i elektronarzędzia. Hurt i sprzedaż detaliczna. Oferujemy też skimmery olejowe, odolejacze, separatory, filtry olejowe elektrostatyczne. Firma zajmuje się importem narzędzi i elektronarzędzi renomowanych firm zachodnich. Posiadamy szeroką ofertą. Siedziba firmy i sklep znajduje się w Radomsku.

Posiadamy szerokie kontakty handlowe, potrzebne kwalifikacje i doświadczenie, które wykorzystujemy w czasie realizacji kontraktów. Na życzenie klientów demonstrujemy narzędzia, udostępniamy je do prób oraz prowadzimy doradztwo techniczne. Na specjalne zamówienia sprowadzamy części zamienne do maszyn i urządzeń produkowanych dawniej i obecnie.
Towary oferowane przez nas kupujemy bezpośrednio od producentów, dokonujemy odpraw celnych i dostarczamy na miejsce własnym transportem. Stałym odbiorcom udzielamy znacznych rabatów.
Kategoria:

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu sklep internetowy mieszczący się w miejscowości Radomyśl Wielki. Zajmujemy się sprzedażą oryginalnych części zamiennych Ursus do ciągników rodzaju: C-330, C-360, C-360-3P, C-385, MF3, MF4. Wszystkie części posiadają gwarancję producentów obowiązującą na terenie całej Polski. Zamówienia odbieramy drogą elektroniczną bądź telefoniczną. Paczki wysyłamy firmą kurierską lub Pocztą Polską. W siedzibie naszej firmy realny jest też odbiór osobisty. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zamówiony artykuł mogą Państwo zwrócić bądź wymienić w ciągu 10 dni. Dobra łączność to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich elementów telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat przedsiębiorstwa i jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl