Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23383
415
16
65684

Portal XboxSpot.pl


 
Opis Portal Xboxspot.pl jest stroną o jednej z najpopularniejszych konsoli do gier video, czyli Xbox-360. Portal dostarcza najnowszych wiadomości ze świata konsoli. Znajdziemy tu również bazę gier, recenzje większości z nich oraz zapowiedzi najnowszych. Dzieki temu będzie nam łatwiej kupić grę, która nas naprawde interesuje.

 

Słowa kluczowe xbox 360   xbox360   x-box   x box 360   xbox live   gry   dema   demo   screeny   premiera   premiery gier   recenzja   recenzje   download   konsola   xbox 360 vs PS3
Url http://www.xboxspot.pl
Kategorie Komputery > Gry
Komputery > Kody do gier
Data wpisu Oct 27, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Gry
Sporeworld jest pierwszym nieoficjalnym serwisem o grze Spore Willa Wrighta. Dostarcza on najnowsze newsy, trailery, informacje o grze, zapowiedź. Duże forum świadczy o popularności tej gry. Zrzesza fanów z całej Polski. Już prawie pół tysiąca użytkowników zarejestrowanych na forum Sporeworld i ponad 13 500 wypowiedzi sprawia, że mamy największe forum o tej tematyce w Polsce.
Kategoria:

Plejor.com to najlepsze darmowe gry online. Wszystkie gry zostały podzielone na 23 kategorie tematyczne. Znajdziesz tutaj zarówno gry akcji, gry przygodowe jak i gry dla dzieci i dziewczyn. Strona posiada bardzo ładną grafikę i małą liczbę reklam. Co kilka dni będę się starał dodawać kolejne nowe gry.
Kategoria:

Polska scena użytkowników małego Atari. Informacje o nowym oprogramowaniu, rozszerzeniach do wersji 800XL i 65XE. Informacje o nadchodzących copy-party i zdjęcia z minionych. Strona dla wiernych fanów oraz osób powracających na fali nostalgii. Mapy do Montezuma's Revenge, Freda. Wszystko zgodnie z hasłem "Have you played Atari today?"
Kategoria:

Najlepsze gry komputerowe do ściągnięcia dla całej rodziny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pobierz grę i zagraj za darmo. Wszystkie gry możesz wypróbować za darmo. Gry są wolne od wszelkiego rodzaju spamów i programów szpiegowskich. Zamówienie można składać w polskiej walucie, po realizacji którego otrzymasz e-mail z linkiem do pełnej wersji gry. Zobacz.
Kategoria:

Priv-metin2 - forum dyskusyjne o prywatnych serwerach Metin2 i nie tylko, bowiem poruszane są także tematy ogólnie dotyczące gry. Użytkownicy udzielają sobie wzajemnie wskazówki i porady, na tematy związane z postaciami, zdobywaniem doświadczenia i innymi sytuacjami z gry.

Oprócz tego dyskusje na tematy takie jak CS, CoD, sport, aktualności czy elektronika.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl