Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24579
415
0
65940

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Internet > Gry Internetowe FPS,FPP

Wpisy
Sortowanie :
Z poradnikiem do gry wybierzesz swój pas, który jest niezbędny w grze League of Legends. Jest pięć pozycji, które składają się na zalecaną kompozycję drużyny w grze. Każda linia nadaje się do określonego rodzaju bohaterów i ról - wypróbuj ich wszystkich lub zatrzymaj się na linii, która cię wzywa. Lol poradnik wskaże, jak Twoja drużyna powinna wyczyścić co najmniej jedną linię, aby dostać się do wrogiego Nexusa. Na Twojej drodze znajdują się struktury obronne zwane wieżyczkami i inhibitorami. Każda linia ma trzy wieże i jeden inhibitor, a każdy Nexus jest strzeżony przez dwie wieże. Poradnik do gry lol informuje, jaka jest rola wież. Wieże zadają ciosy wrogim stworom i bohaterom oraz zapewniają ich drużynie ograniczoną widoczność ze względu na mgły otaczające pole bitwy. Poradnik do gry lol umożliwi Ci osiągnięcie sukcesu i wygranej w grze.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Na portalu Dispark.pl zarejestrować mogą się zarówno osoby chcące pomagać mniej doświadczonym graczom, jak i ci, którzy szukają rozwiązania problemu lub porady dotyczącej gry komputerowej. Portal Dispark oferuje wiedzę i porady dotyczące zarówno znanych gier komputerowych, jak i niszowych gier. Na stronie Dispark.pl znaleźć można wątki o tematyce takie jak gry strzelanki i bijatyki, gry wyścigowe, gry o zwierzętach, a także kry kreatywne i gry sportowe. Portal
Kategorie:

Data dodania: Nov 23, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ski Jumps to niesamowita gra, w której masz szansę zostać legendą skoków narciarskich, tak jak Kamil Stoch i Adam Małysz. Stwórz własną postać i wygraj prestiżowy Turniej Czterech Skoczni. Zostań mistrzem i zdobądź Puchar Świata w skokach rywalizując z graczami na całym świecie. Jest to rozgrywka, która na pewno wciągnie pasjonatów gier sportowych i umożliwi zdrową walkę o jak najlepsze pozycje w każdych zawodach!
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2019 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Portal z darmowymi cheatami do CS:GO. Wszystkie wspomagacze są darmowe i nie wymagają rejestracji na stronie w celu pobrania. Mamy bardzo duży wybór oprogramowanie typu: aimbot, wallhack, bunny hop, skinchanger oraz coś mocniejszego czyli spinbot. Zapraszamy również do zapoznania się z naszym artykułem na temat systemu VAC, wyjaśnia on czym jest Overwatch, VAC Ban, Untrusted.
Kategorie:

Data dodania: Jul 8, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

mmorank.pl jest nowym portalem o tematyce gier Online, na którym znajdziecie stale aktualizowany spis gier MMO wraz z materiałami wideo oraz zdjęciami. Przygotowaliśmy również codziennie aktualizowany dział z nowościami z rynku MMO oraz forum tematyczne na którym swobodnie porozmawiacie na wszelkie tematy związane z grami MMO. Zapraszamy oceniaj,recenzuj, dyskutuj
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Koniecznie zajrzyjcie do naszego serwisu z darmowymi grami online, w którym znajdziecie niezwykle popularne gry wojenne oraz strategiczne. Praktycznie wszystkie najefektowniejsze gry militarne online , efektowne strzelaninki i gry akcji opublikowane na naszej stronie posiadają ciekawe opisy i zasady gry w języku polskim. Uwielbiacie gry online o tematyce wojennej i militarnej? W takim razie, już teraz zapraszamy was na naszą stronę internetową!
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pirate Storm jest to odkrywcza i całkowicie nowa gra online, w której gracz wciela się w rolę pirata. Jej głównymi zaletami są na pewno świetna grafika. Użytkownik może sielankowo sunąć po spokojnym morzu, odnajdować kosztownych skarbów czy napadać na wrogie statki. Niezależnie od tego czy prowadzi się rozgrywkę z innymi graczami czy z komputerem, zawsze dzieje się coś interesującego. Zagraj teraz i przekonaj się sam wspinając się w pirackim rankingu najlepszych rabusiów na świecie, że to doskonała zabawa.
Kategorie:

Data dodania: Apr 20, 2012 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W sieci codziennie pojawia się coraz więcej tak zwanych gier przeglądarkowych. Cieszą się one coraz większą popularnością, bo nie wymagają instalacji - wystarczy nam internet. Możemy tam znaleźć wiele tytułów, które pod względem grafiki dorównują tytułom znanym do tej pory tylko w pudełkowych wersjach. Co więcej umożliwiają rozgrywkę tysięcy graczy między sobą w czasie rzeczywistym, więc stanowią wspaniałą rozrywkę, gdy mamy trochę czasu. Dzięki naszej stronie będziesz nie bieżąco informowany o nowościach pojawiających się w świecie gier internetowych.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2011 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy na najlepszy hosting serwerów gier multiplayer.
Gry komputerowe, świat mediów, wirtualność coraz w znaczącej liczbie sytuacji z wielkim impetem wkraczają w kilka z aspektów naszego życia. Serwery gier powodują że rzesze pasjonatów jednoczą się dyskutując o grach i wymieniając doświadczenia i spostrzeżenia. Sposobność poszerzenia zasobów gracza, zdobycia ciekawych nas pozycji i spędzenia czasu na relaksie jest bezpośrednio bezcenna. Dla młodych koneserów gier coraz w znaczącej liczbie sytuacji serwery gier stają się pewnego stylu drugim światem.
W gąszczu przeróżnych ofert figurujących w sieci dotyczących właśnie serwerów gier coraz w znaczącej liczbie sytuacji można natknąć się na perełki gier starszych i bardzo poszukiwanych. Twórcy serwerów wychodzą naprzeciwko swoim klientom i próbują zaspokajać najbardziej wymagających. Wytrwali koneserzy poszukują i docierają do serwerów gier proponujących usługi na najwyższym poziomie i nie zadowalają się takimi, w których cena stała się zamiennikiem jakości. Dla prawdziwego konesera gier niekonwencjonalny styl przedstawiony na serwerze i ciekawe rozwiązania techniczne są
o kilka cenniejsze niż ciut wyższa cena. Wiadomo nie od tego dnia za jakość powinno się zapłacić więcej. Dla ludzi złaknionych nowych pozytywnych wrażeń i zajmującej czas rozrywki serwery gier są bezpośrednio doskonałe. Wystarczy wpisać swój login i już jest się w innym świecie gdzie można się odciąć od kłopotów i zmartwień i po prostu odpocząć. Sposobność spotkania ludzi o podobnych pasjach, upodobaniach i zainteresowaniach, , a ponadto gry których poszukujemy, ogromne sposobów wyboru sprawiają że coraz więcej pasjonatów bezpośrednio szlaje za serwerami gier.
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszystko o Call of duty. Opis gry, opis map, rozmieszczenie map, bronie i ich charakterystyka, wszystko o trybie multiplayer w Call of Duty ! Najlepsze serwery do gry w Call of Duty, Cheaty, kody do call of duty. Recenzje najnowszych tytułów z serii Call of Duty. Relacje i sprawozdania z lanów Call of Duty. Do tego najnowsze newsy ze sceny Call of Duty, relacje z potyczek klanowych w clanbase czy esl. Opisy, funkcje cheatów, tapety, video relacje, taktyki z zastosowaniem screenów map.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2010 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl