Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120


 
Opis Jeśli jesteś człowiekiem w potrzebie, który zatrzasnął przypadkiem swoje drzwi, musisz wręcz skorzystać z naszego pogotowia ślusarskiego na terenie Katowic i okolic. Dojeżdżamy niezależnie od dnia tygodnia. Nasi fachowcy są w stanie otworzyć każdy zamek bez uszkadzania elementów wokół niego. Twoja futryna jest bezpieczna, nie zostaną też uszkodzone same drzwi. Zabezpieczymy wszystko i zadbamy o to, by po otwarciu nie pozostawić trwałych śladów w okolicy.

 

Słowa kluczowe ślusarz   pogotowie zamkowe   usługi ślusarskie   zamki do drzwi
Url http://www.pogotowie-zamkowe-katowice.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu May 25, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Sklep z zabawkami RS MAX w Mierzynie to specjaliści od zabawek dla dzieci! Malujemy uśmiechy na ich twarzach i czerpiemy z nich pozytywną energię. Pomożemy Ci w wyborze pluszowych maskotek, kolorowych jeździków i pchaczy. Dla małych dziewczynek mamy konie na biegunach i zdalnie sterowane samochody dla chłopców. Dysponujemy bogactwo modeli samochodów na akumulator - od Audi R8, dwuosobowego Jeepa po traktor. Zabawki, jakie Wam proponujemy zachwycą nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Kategoria:

Jesteśmy firmą, która zajmuje się badaniami nad poprawą jakości wody. Dzięki zainspirowaniu dotychczasowymi odkryciami Masaru Emoto, stworzyliśmy innowacyjną technologię żywej wody, która zmienia strukturę cząsteczkową płynów, dzięki wykorzystaniu naturalnej energii. Picie wzorcowej wody ma zbawienny wpływ na organizm oraz nawadniane nią rośliny. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

W Przemyślu od 2003 roku funkcjonuje zespół specjalistycznych Poradni NZOZ Ortomed. Świadczone są tu usługi medyczne w zakresie ortopedii, traumatologii i reumatologii. Specjaliści zajmują się badaniami oraz diagnostyką chorób układu ruchu. Gabinety wyposażone są w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, wykonuje się badania RTG i USG narządu ruchu i densytometrii kości. Lekarze specjaliści ortopedii i traumatologii oraz reumatologii podejmują leczenie chorób u dorosłych oraz dzieci, takich jak schorzenia czy urazy kończyn, kręgosłupa, stawów, dysplazję, urazy więzadeł, mięśni, krwiaki i obrzęki, wady postawy, schorzenia reumatologiczne oraz osteoporoza. Pacjenci przyjmowani są na prywatne oraz bezpłatne wizyty w ramach umowy z NFZ, w dni powszednie. Szczegółowe wiadomości o usługach zaświadczanych w Przychodni odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma EPPS Systemy Bezpieczeństwa zachęca do skorzystania ze swojej propozycji. Oferujemy Państwu całkowite doradztwo prawne oraz techniczne oraz ciągły nadzór w obszarze ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy specyfikacje i opracowania, kursy. Proponujemy przegląd, konserwacje i naprawy: oświetlenia ewakuacyjnego, instalacji tryskaczowych, gaśnic, agregatów. Badamy wydajności oraz ciśnienia hydrantów przeciwpożarowych. Prowadzimy próby ciśnieniowe węży hydrantowych oraz pomiary natężenia oświetlenia ewakuacyjnego. Naszymi atutami jest stała jakość usług, sprawne wykonywanie zadań, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra i doradztwo wyborowych profesjonalistów. Firma nasza to też indywidualne nastawienie do każdego Zleceniodawcy, zapewniające pełną elastyczność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Więcej na stronie.
7
EPPS Systemy Bezpieczeństwa to przebojowo rozwijająca się firma dla której celem głównym jest ukontentowanie każdego Zleceniodawcy. Oferujemy Państwu pełne doradztwo prawne oraz techniczne i stały nadzór w obszarze ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy doradztwo projektowe wraz z wymaganymi uzgodnieniami rzeczoznawców branżowych. Opracowujemy analizy stanu bezpieczeństwa pożarowego oraz dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Kontrahentów. Jesteśmy wyekwipowani w profesjonalny sprzęt, który usprawnia i udoskonala naszą pracę. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zleceń, atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość usług. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategoria:

Jeśli poszukujecie Państwo doświadczonych specjalistów z dziedziny aranżacji, projektowania wnętrz, a na domiar tego doskonałych fachowców zajmujących się realizacją projektu to świetnym wyborem będzie firma Turwil funkcjonująca na terenie Katowic i okolic. Mamy pełną świadomość jak istotne jest dla prawidłowego działania człowieka, życie w odpowiednio urządzonej przestrzeni, dopasowanej indywidualnie do potrzeb oraz preferencji danej jednostki. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam nadzwyczaj dobrze zidentyfikować jej specyfikę i zmyślnie odpowiadać na potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów od wykończeń tudzież remontów, a także pracujemy na najwyższej jakości artykułach. Jakość naszych prac zaspokoi w najwyższym stopniu wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się także meble, które łączymy tak, żeby wspaniale pasowały do aranżowanego wnętrza. Oferujemy również zawodowy montaż drzwi oraz okien. Zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl