Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
4
64921


 
Opis Jeśli jesteś człowiekiem w potrzebie, który zatrzasnął przypadkiem swoje drzwi, musisz wręcz skorzystać z naszego pogotowia ślusarskiego na terenie Katowic i okolic. Dojeżdżamy niezależnie od dnia tygodnia. Nasi fachowcy są w stanie otworzyć każdy zamek bez uszkadzania elementów wokół niego. Twoja futryna jest bezpieczna, nie zostaną też uszkodzone same drzwi. Zabezpieczymy wszystko i zadbamy o to, by po otwarciu nie pozostawić trwałych śladów w okolicy.

 

Słowa kluczowe ślusarz   pogotowie zamkowe   usługi ślusarskie   zamki do drzwi
Url http://www.pogotowie-zamkowe-katowice.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu May 25, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Galaauto, która została założona w 1996 roku i zlokalizowana jest w Lublinie. Firma posiada kilka warsztatów samochodowych, które są zarazem autoryzowanymi serwisami VOLVO z bogatym doświadczeniem z zakresu napraw samochodów ciężarowych. Solidnie i terminowo przygotowujemy wszelkie naprawy w Państwa pojazdach. Co więcej proponujemy usługi z zakresu przewozów międzynarodowych oraz krajowych. Dysponujemy ciągnikami siodłowymi z naczepami-chłodniami i oplandekowanymi, dlatego możemy przewozić różne typy towarów. Nasz zakład wyróżnia spośród innych wyśmienita jakość obsługi oraz rzetelność, a także dotrzymanie ustalonych terminów. Zatrudniona kadra pracownicza z chęcią udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania związane z prowadzoną działalnością. Szczegółowa oferta mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w nagłaśnianiu konferencji różnego typu, a także obsłudze nagłośnieniowej imprez masowych oraz koncertów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu w prace ora odpowiedniemu sprzętowi, spełniamy wymogi najwybredniejszych klientów.
Kategoria:

Wywóz nieczystości ciekłych to zasadniczy obszar aktywności łódzkiego przedsiębiorstwa Eko-Buk. Swoje usługi świadczymy na terenie Łodzi i sąsiednich gmin: Brójce, Rokiciny, Koluszki oraz Andrespol, dla przeróżnych firm, instytucji i klientów indywidualnych. Zapewniamy Państwu odbiór i przewóz płynnych nieczystości współczesnym wozem asenizacyjnym z beczką o pojemności 10000 litrów. Typ współpracy i częstotliwość odbioru uzgadniamy indywidualnie z każdym Klientem, lecz realizujemy również wezwania telefoniczne. Możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi w ciekawych cenach. Nasza fabrykacja opiera się na najlepszych standardach. W celu szczegółowego poznania się z aktywnością firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Firma Auto-Form została założona w 1974 roku, a od przeszło 20 lat specjalizuje się w adaptacji samochodów dostawczych marki Mercedes Benz do zastosowania w ratownictwie medycznym. Realizujemy ambulanse na zlecenia prywatnych placówek medycznych, a także NFZ. Głównie przerabiamy pojazdy marki ze Stuttgartu, ponieważ modele Vito oraz Sprinter odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania dodatkowo osiągami, które są bardzo ważne w przypadku pojazdów mających na celu ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. Warto podkreślić, że jakość oraz funkcjonalność zabudów medycznych oferowanych w naszej firmie została zaaprobowana przez przedstawicieli fabrykantów pojazdów bazowych, instytucje badawcze i certyfikujące oraz wielu naszych stałych odbiorców. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Firma KSEROKOPIARKI WARSZAWA wyspecjalizowało się w proponowaniu różnego typu kserokopiarek. Współpracujemy z renomowanymi producentami, co umożliwia nam zapewnienie świetnej klasy każdych oferowanych produktów. Oferujemy klientom liczne promocje. Zapewniamy atrakcyjne ceny każdych produktów dodanych do asortymentu. Oferujemy świadczenia powiązane z naprawą kserokopiarek. Działamy głównie na terenie stolicy. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej klienci odnajdą dużą liczbę interesujących porad odnoszących się do kserokopiarek.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl