Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24951
415
4
66110


 
Opis Krakowska firma F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ proponuje Państwu usługi powiązane z układaniem oraz pielęgnacją podłóg drewnianych. Nasza firma działa od ponad 30 lat jako przedsiębiorstwo rodzinne. Wszystkie wykonane zlecenia cechuje wysoka precyzja oraz świetna jakość wykonania. W naszej ofercie znajdą Państwo także parkiety oraz chemię budowlaną do układania i konserwacji. Oferujemy klientom atrakcyjne ceny świadczeń. Prawidłowość realizacji zlecenia zapewnia nam stosowanie nowoczesnych urządzeń.

 

Słowa kluczowe parkiet   układanie parkietu kraków   parkiety kraków   cyklinowanie kraków   parkiet kraków
Url http://parkietykrakĂłw.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 16, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Firma oferuje domy drewniane jednorodzinne w technologii kanadyjskiej. Firma buduje szybko i solidnie nowoczesne, wygodne i energooszczędne domy drewniane.
Kategoria:

Firma Carman jest członkiem sieci warsztatów BOSCH, Centrum Hamulcowego ATE oraz AUTOCREW. Oferujemy przeglądy okresowe oraz bieżące. Zajmujemy się m.in. obsługą klimatyzacji, układu hamulcowego, układu kierowniczego, układami wydechowymi czy też układem ładowania. Nasze usługi dostępne są w konkurencyjnych cenach. Cyklicznie wprowadzamy zniżki oraz atrakcyjne promocje. Chętnie podejmujemy się również trudnych zleceń. Wszystkich zainteresowanych ze Szczecina oraz okolic zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje na temat naszej firmy oraz opisanej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zabezpieczenie przeciwpożarowe może uchronić każdego z nas przed szkodami, jakie niesie za sobą ogień. Na rynku pojawia się, co raz to więcej doskonałych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Jednak trzeba wiedzieć, że tylko powierzenie montażu odpowiedniej firmie może sprawić, że taki system zadziała. Jedną z takich firm jest MRC System. Jest to przedsiębiorstwo zatrudniające doskonałych fachowców z zakresu inżynierii pożarnictwa, a także techników zajmujących się projektowaniem i montażem systemów w konkretnych warunkach. Firma zdaje sobie sprawę, że konieczne jest stałe podnoszenie jakości usług, dlatego jej pracownicy cały czas uczestniczą w konferencjach i szkoleniach z zakresu pożarnictwa.
Kategoria:

Okazały wybór maszyn rolniczych oraz wyposażenia gospodarstw mlecznych zapewnia firma ALIMA BIS w Środzie Wielkopolskiej. W naszej ofercie znajdują się zaprojektowane oraz wyprodukowane przez nas rozrzutniki obornika, wozy paszowe, przyczepy skorupowe i ścielarki. Ponadto proponujemy roboty udojowe, schładzalniki oraz hale udojowe i systemy zarządzania stadem. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej klasy materiały i podzespoły uznanych producentów. Gwarantujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wszelkie informacje na nasz temat oraz opisanej oferty mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:

Gorąco zachęcamy wszystkich producentów elementów z tworzyw sztucznych do poznania się z propozycją firmy Metproim. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Młodziejowicach, w bliskiej okolicy Krakowa. Nasza aktywność polega na lakierowaniu oraz metalizowaniu fragmentów z tworzyw sztucznych i lekkich metali, wytwarzanych nam przez naszych partnerów. Stosujemy najwyższej klasy lakiery, spełniające wszelkie standardy technologiczne, a także ekologiczne, żeby nie zanieczyszczać środowiska naturalnego, jednocześnie dbając o zadowolenie naszych Klientów. Dysponujemy współczesnym parkiem maszynowym, który lakieruje i suszy powierzone nam elementy. Żeby dowiedzieć się więcej o użytkowanych przez nas metodach, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl