Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423


 
Opis Krakowska firma F.H.U. PARKIET PRZYBYCIEŃ proponuje Państwu usługi powiązane z układaniem oraz pielęgnacją podłóg drewnianych. Nasza firma działa od ponad 30 lat jako przedsiębiorstwo rodzinne. Wszystkie wykonane zlecenia cechuje wysoka precyzja oraz świetna jakość wykonania. W naszej ofercie znajdą Państwo także parkiety oraz chemię budowlaną do układania i konserwacji. Oferujemy klientom atrakcyjne ceny świadczeń. Prawidłowość realizacji zlecenia zapewnia nam stosowanie nowoczesnych urządzeń.

 

Słowa kluczowe parkiet   układanie parkietu kraków   parkiety kraków   cyklinowanie kraków   parkiet kraków
Url http://parkietykrakĂłw.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 16, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Dziś coraz częściej potrzebne są certyfikaty energetyczne oraz świadectwo energetyczne. Corażczęśćiej dokumenty te są wymagane przy wynajmie lub sprzedaży nieruchomości. Firma o któej chce napisać kilka słów zajmuje się świadczeneim tego typu usługami. Tą firmą jest Rojal Audit. Pomogą załatwić wszystkie formalności związane z uzyskaniem tego typu dokumentów. Działają we wszystkich większych miastach kraju a ich wsparcie może się okazać bardzo potrzebne i niezbędne dla wielu firm i osób prywatnych, które chcą dokonać obrotu nieruchomości.
Kategoria:

Najwyższa jakość obsługi zleceń z zakresu prac geodezyjno-kartograficznych, projektowych i architektonicznych - tylko w Przedsiębiorstwie Usług Geodezyjno - Kartograficznych M-GEO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Dbamy o to, żeby nieustannie powiększać nasze kwalifikacje, a tym samym, świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się dużym uznaniem zarówno wśród naszych klientów, jak i konkurencyjnych przedsiębiorstw. Propozycję przygotowaliśmy dla osób indywidualnych oraz przedstawicieli firm. Wykonujemy pomiary geodezyjne, realizacyjne, inwentaryzacyjne, gwarantujemy kompleksową obsługę inwestycji i zaświadczamy wiele innych usług. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Odpowiednio wyszkoleni pracownicy i dbałość o każdego Klienta to cechy, którymi określa się zakład regeneracji hydrauliki siłowej Zawi-Met z Tucholi. Wykonujemy naprawy różnego rodzaju maszyn produkcji polskiej lub zagranicznej, w tym koparek, ładowarek, maszyn budowlanych i drogowych. Regenerujemy pompy oraz rozdzielacze hydrauliczne, zawory i zespoły pompowo-rozdzielcze. W przypadku niektórych popularniejszych elementów hydrauliki posiadamy gotowe już zregenerowane podzespoły, takie jak pompy zębate, serwomechanizmy i akumulatory hydrauliczne. U nas znajdziesz duży wybór części zamiennych do wszystkich typów układów hydrauliki siłowej, nawet tych mało znanych. Na życzenie Klienta wykonujemy również nowe zasilacze i siłowniki hydrauliczne. Aby poznać szczegóły, odwiedź naszą witrynę.
Kategoria:

Bardzo poważana na naszym rynku firma DITRICH od 1991 r. zajmuje się efektywną i fachową dystrybucją kostki brukowej i galanterii betonowej. W naszym rewelacyjnie różnorodnym katalogu produktów zawierają się wyłącznie wypróbowane artykuły przygotowane przez największych światowych liderów w dziedzinie wytwórstwa kostki betonowej. Znacząca mnogość towaru osiągalna jest dla Państwa od ręki, składowana na naszym placu w Pabianicach. Nasz magazyn czynny jest w dni tygodnia pomiędzy godziną 7:00 a 17:00, zaś w soboty od 8:00 do 14:00. Dokładne wiadomości dotyczące firmy DITRICH lub właściwości naszej propozycji zamieszczono na stronie www.
Kategoria:

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy VENMONT z Olesna. Świadczymy specjalistyczne usługi budowlane na zagranicznych rynkach pracy. Firmie można powierzyć montaż i demontaż konstrukcji stalowych, prace spawalnicze, monraż elementów zabezpieczających (balustrady, schody, maty przeciwupadkowe) a oprócz tego wymianę elementów magazynujących. Dysponujemy kadrą doświadczonych specjalistów spawaczy, ślusarzy i innych a ponadto zapewniamy transport i pobyt naszych pracowników w miejscu zlecenia. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl