Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24038
415
11
65805

OKSER transport kostki


 
Opis Usługi od przewozu specjalistycznego z dźwigiem HDS po doradztwo unijne i inwestycyjne. A przy tym rzetelność, praktyka i fachowość charakteryzują przedsiębiorstwo OKSER z siedzibą w Lublinie. W przewozie maszyn i urządzeń budowlanych specjalizują się już od 2004 roku, a od kilku ostatnich lat uczestniczą w programie Rzetelna Firma. W zakres realizowanych przez nich usług wchodzi także załadunek i transport drzewa oraz sypkich materiałów, a także montaż konstrukcji drogowych. mają zezwolenie wydane przez Prezydenta Miasta Lublin uprawniające ich do transportu materiałów i substancji niebezpiecznych na obszarze całego kraju. Z zapałem przyjmą każde zamówienie, nawet te nietypowe. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o OKSER - zapraszamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego bądź mailowego lub na ich stronę.

 

Słowa kluczowe transport hds lublin   transport materiałów budowlanych   transport eternitu   transport kostki   transport azbezstu   transport lublin   transport drewna   hds lublin   transport ciężarowy lublin   transport maszyn i urządzeń
Url http://www.okser.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Apr 17, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Przewóz towarów wymaga nie tylko doświadczonych kierowców, którzy będą w stanie zapewnić Pasażerom bezpieczeństwo, ale również odpowiedniej floty, jaka pozwoli bezpiecznie dostarczyć je do punktu przeznaczenia. Firma transportowa Ryszarda Kusiaka z Ładzina dysponuje zarówno doświadczonymi pracownikami, jak i nowoczesnymi samochodami, umożliwiającymi przewóz różnorodnych towarów nawet na bardzo długich, międzynarodowych trasach. Nasza firma obsługuje transporty na obszarze całej Polski i do wielu państw europejskich. Wozimy też ciężkie towary po całej Polsce- zależnie od zapotrzebowania. Zawsze możesz liczyć na punktualny transport oraz nienaruszony stan powierzonego nam sprzętu. Zapraszamy na naszą stronę internetową- tam znajduje się więcej informacji.
Kategoria:

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy transportowej Usługi Transportowe Andrzej Turek. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu, a do współpracy zapraszamy odbiorców z całego Dolnego Śląska. Oferujemy transport towarów i materiałów sypkich takich jak piach, tłuczeń, żwir, humus, ziemia ogrodowa, urobek czy też gruz. Posiadamy niezbędne licencje i zezwolenia, a nasze wozy są odpowiednio przystosowane do pracy, co gwarantuje bezpieczny i terminowy transport. Oferujemy atrakcyjne ceny i terminowość zleceń. Szczegóły oferty znajdują się na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Firma TRANS – DŹWIG to uznana firma oferująca transport ciężarowy, która na rynku pojawiła się w 1995 roku. Firma opiera się o najnowsze technologie, dzięki czemu jej usługi są profesjonalne i całkowicie specjalistyczne. Firma posiada bardzo duże doświadczenie, dlatego cieszy się na dzień dzisiejszy ogromną popularnością na rynku. Przy tym firma podejmuje współpracę z kilkoma innymi znanymi , a oprócz tego rzetelnymi przedsiębiorstwami.
Kategoria:

Ofertę naszej firmy o nazwie Banex Transport kierujemy do wszystkich zainteresowanych transportem towarów z Grecji do Polski oraz z Polski do Grecji. Na polskim rynku działamy dokładnie od roku 1993, a takiemu bogatemu doświadczeniu w branży transportowej jak najbardziej warto zaufać. Już dzisiaj polecamy skorzystanie z naszej bogatej i zróżnicowanej oferty transportowej. Z naszej strony możemy zapewnić o najlepszym taborze, ale także ubezpieczeniu przewożonego przez nas towaru. Więcej info na stronie.
Kategoria:

Nasza szybka i konkretna pomoc drogowa Szczecin i okolice jest dla państwa rozwiązaniem problemu. Jeżeli miałeś wypadek lub kolizję my ci pomożemy od ręki. Holujemy auta uszkodzone w Szczecinie oraz w pobliskich miastach. Natychmiastowo reagujemy na każde zgłoszenie. Działamy całodobowo i zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji. Nasze lawety są przystosowane do holowanie nawet mocno uszkodzonych pojazdów powypadkowych. Przewozimy też auta z miejsca na miejsce. Zawsze można z nami negocjować warunki usługi oraz cenę. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Pomożemy także w przypadku awarii auta. Dojedziemy na miejsce. Przywieziemy paliwo, zmienimy koło i dokonamy innych prostych napraw na drodze. Odpalimy auto z kabli. Na nas możesz liczyć zawsze. Każde zlecenie traktujemy poważnie. Ponieważ nasze lawety są wyposażone w nawigację szybko i bez kręcenie zbędnych kilometrów docieramy na miejsce wypadku lub kolizji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl