Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Mycie okien Wrocław


 
Opis Mycie Okien Wrocław to strona firmy Peippo z Wrocławia, która zajmuje się profesjonalnym myciem okien, czyszczenie szyb i ram ze wszelkich zabrudzeń i usługami towarzyszącymi we Wrocławiu oraz okolicach. Myjemy okna w domach jednorodzinnych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, kościołach. Oprócz tego oferujemy czyszczenie balustrad, witryn, szklanych dachów, mycie luster, usuwanie graffiti z okien i ram.

 

Słowa kluczowe Mycie okien Wrocław   czyszczenie balustrad
Url http://mycieokienwroclaw.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Apr 28, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma IHD Service opracowuje profesjonalne Programy Zabezpieczenia Przed Szkodnikami do wymogów HACCP i ISO oraz wdraża je według odpowiednich zasad, a następnie prowadzi okresowy monitoring występowania szkodników, zgodnie z wymogami wymienionych systemów zarządzania jakością. Prowadzenie monitoringu, dokumentacji i określanie działań korygujących według opracowanych procedur wymaga profesjonalnej, praktycznej wiedzy z dziedziny DDD oraz doświadczenia zawodowego.
Kategoria:

Ostatnie pożegnanie, właśnie ze względu na swą ostateczność i finalność, powinno być zgodne z wolą i stylem żegnanej postaci. Zakład Pogrzebowy Adoria planuje w największym stopniu nietypowe i szczególne uroczystości funeralne: świeckie oraz religijne odmiennych obrządków, w w najwyższym stopniu oryginalnych położeniach i okolicznościach. W swej ofercie przedsiębiorstwo posiada wielki kalejdoskop usług i akcesoriów powiązanych z rutynowym i niekonwencjonalnym pogrzebem. Wszelkie informacje na temat udostępnianych przez zakład opcji odnaleźć można na stronie:
Kategoria:

Firma sprzštajšca poleca: sprzštanie firm i mieszkań, sprzštanie terenów zewnętrznych! Zapraszamy!

Firma sprzatająca – poleca sprzątanie dla domów i firm oraz sprzatanie terenów zewnętrznych. Sprzątanie Poznań. Zapraszamy

Firma sprzatająca – poleca sprzątanie dla domów i firm oraz sprzatanie terenów zewnętrznych. Sprzątanie Poznań. Zapraszamy
Kategoria:

Nowa firma sprzątająca poleca: sprzątanie pomieszczeń, sprzątanie biur, mycie okien i sprzątanie po remontach. Nasza firma sprzątająca to nowe technologie i przystępne ceny! Zapraszamy www.czystosc.biz - sprzątanie Poznań, i Wielkopolska.
Doskonała jakość usług świadczonych przez nas. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

PPU Zieleń Sp. z o.o. w Gdańsku to zakład pogrzebowy, który działa całodobowo. Dzięki temu o dowolnej porze możesz zlecić odbiór zwłok, które przewożone są następnie do kostnicy posiadającej super, nowoczesną chłodnię, w której nad ciałem zmarłego prowadzona jest godna opieka. Następnie ciało przechodzi przez proces kremacji by zostało przygotowane do pochówku. Szczegóły oferty przedsiębiorstwa znaleźć możesz na jego stronie internetowej, gdzie znajdują się także informacje na temat tego jak przygotować pogrzeb.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl