Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
2
65197

Moje okolice


 
Opis Strona prywatna Eugeniusza Brozdy przedstawiająca ładny krajobraz łąkowo-leśny małej wsi Szramowo w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie Brodnica. W miejscowości tej można zobaczyć gniazda bocianie, rzekę Drwęcę i jezioro Szramowo. Strona ukazuje ciekawe miejsca tej wsi i Pojezierza Brodnickiego.A poza tym można się trochę rozerwać, czytając zamieszczone dowcipy

 

Słowa kluczowe krajobraz   bociany   las   łąka   drzewa   okolice   Szramowo   humor   Eugeniusz Brozda   Brodnica
Url http://eugeniusz.brozda.w.interia.pl
Kategorie Internet > Strony prywatne
Internet > Strony www
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Data wpisu Aug 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.98 (max. 5)
Ilość ocen: 50

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Strony prywatne
Portal ten skierowany jest do Kobiet , znajdziecie tu nowinki ze świata mody , kosmetyki , porady na temat zdrowia i urody jak i życia. Strona jest aktualizowana i uzupełniana a więc zawsze będziecie mieli z czym się zapoznać. Zapraszamy do lektury.
Kategoria:

Strona domowa Łukasza Kalinickiego - Official Portfolio.
Witam serdecznie! :) Zapraszam do zwiedzania!
Kategoria:

Strona pewnej gimnazjalistki Natalii. Opisuje na nim swoje spostrzeżenia i refleksje. Dodaje zdjęcia i wyroby graficzne. Pisze o swoich zainteresowaniach, a jest ich całkiem sporo: gry (tibia, plemiona, Cs, Simsy, Age of Empires), grafika (photoshop), programowanie (C++, Java script, php), muzyka (Aguilera)
Kategoria:

Interesuję się wszystkimi zagadnieniami związanymi z komputerami, telekomunikacją GSM, muzyką (zarówno słuchaniem, jak i jej tworzeniem, miksowaniem i remiksowaniem).
W 2004 roku zacząłem poznawać potęgę tworzenia muzyki. Efektem tego było kilka pojedynczych utworów. Do chwili obecnej wykorzystuję swoją wiedzę na temat muzyki do tworzenia różnych remiksów, dzwonków na telefon, podkładów muzycznych dla stron internetowych dla potrzeb zarówno własnych, jak i jednostek z życia zawodowego.
Od 2007 roku tworzę nowe oraz modyfikuję istniejące szablony na potrzeby stron internetowych. Moim priorytetem jest zawsze zgodność ze standardami ustalonymi przez W3C - organizacją, która jest obecnie zrzeszeniem ponad 400 organizacji, firm, agencji rządowych i uczelni z całego świata. Te standardy to XHTML 1.0 (Transitional, Strict), XHTML 1.1 oraz CSS 2.0 i CSS 2.1. Drugą istotną rzeczą dla mnie jest styl dający wrażenie nowoczesności. Takim przykładem są strony w stylu abstrakcyjnym, wektorowym lub futurystycznym.
Wszelkie moje poczynania, refleksje i przemyślenia można zawsze znaleźć tutaj na tej stronie. Polecam się na przyszłość, gdyby ktoś kiedyś potrzebował skorzystać z moich doświadczeń.
Kategoria:

Witam na naszej stronie poświęconej pełni bramce proxy. Dzięki naszej bramce proxy jesteś w pełni anonimowy (zmienia się Twój adres IP). Nasza bramka umożliwi Ci szybsze przeglądanie stron, oraz pozwoli na wchodzenie w zablokowane strony Twojej sieci. Bramka ma kilka opcji do wyboru m.in pokazywanie obrazów, usuwanie skryptów, akceptowanie cookies, usuwanie meta danych ze stron itp. Serdecznie zapraszamy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl