Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083

Moje okolice


 
Opis Strona prywatna Eugeniusza Brozdy przedstawiająca ładny krajobraz łąkowo-leśny małej wsi Szramowo w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie Brodnica. W miejscowości tej można zobaczyć gniazda bocianie, rzekę Drwęcę i jezioro Szramowo. Strona ukazuje ciekawe miejsca tej wsi i Pojezierza Brodnickiego.A poza tym można się trochę rozerwać, czytając zamieszczone dowcipy

 

Słowa kluczowe krajobraz   bociany   las   łąka   drzewa   okolice   Szramowo   humor   Eugeniusz Brozda   Brodnica
Url http://eugeniusz.brozda.w.interia.pl
Kategorie Internet > Strony prywatne
Internet > Strony www
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Data wpisu Aug 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.98 (max. 5)
Ilość ocen: 50

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Strony prywatne
Strona domowa Łukasza Kalinickiego - Official Portfolio.
Witam serdecznie! :) Zapraszam do zwiedzania!
Kategoria:

Witam na naszej stronie poświęconej pełni bramce proxy. Dzięki naszej bramce proxy jesteś w pełni anonimowy (zmienia się Twój adres IP). Nasza bramka umożliwi Ci szybsze przeglądanie stron, oraz pozwoli na wchodzenie w zablokowane strony Twojej sieci. Bramka ma kilka opcji do wyboru m.in pokazywanie obrazów, usuwanie skryptów, akceptowanie cookies, usuwanie meta danych ze stron itp. Serdecznie zapraszamy
Kategoria:

Jerzy Kowalewski – strona domowa. Zdjęcia ze spotkań rodzinnych i koleżeńskich. Witryna służy do odnotowania i udokumentowania wydarzeń dla zachowania ich w pamięci, dla relaksu i rozrywki. Na zdjęciach widać jak się zmieniamy na kolejnych imieninach i Wigiliach. Witryna zastępuje tradycyjne albumy i sztambuchy a także przeznaczona jest do szybkiej wymiany informacji między rodziną i znajomymi.
Kategoria:

Świetny, często aktualizowany blog o tapetach panoramicznych na pulpit. Na blogu przeczytasz między innymi o nowościach na stronach z tapetami, dzięki temu nie ominie Cię żadna aktualizacja. Wejdź i zobacz, myślę, że naprawdę warto. Tapety na pulpit to nie jedyny temat poruszany na blogu, na którym poczytasz też o polityce, muzyce filmie i innych zainteresowaniach autora.
Kategoria:

Witryna "Akcje społeczne" powstała z potrzeby przedstawienia nowego oblicza informacji, różnego od tego, które ukształtowały główne polskie media internetowe. Na popularnych portalach ciężko odnaleźć wiadomości, mówiące o tym, że powstała nowa kampania społeczna, obywatelski projekt ustawy, petycja, lub też miał miejsce bojkot. Unika się pytań o sprawy takie jak: religia, społeczeństwo obywatelskie, problemy demograficzne narodu, polityka na szczeblu zwykłego obywatela. Kampanie pokroju akcji "Nie wstydzę się Jezusa", czy też obywatelski projekt ustawy zakazującej aborcji, pomimo uzyskania wsparcia ze strony ponad półmilionowej rzeszy Polaków, są konsekwentnie pomijane w bieżącym dyskursie politycznym i społecznym. Na naszej stronie tego typu inicjatywy mają szansę zaistnienia. Internautów odwiedzających akcje-spoleczne.pl zachęcamy do komentowania wpisów, dzielenia się ze znajomymi informacjami oraz przesyłania nam - poprzez zakładkę Kontakt - swoich propozycji na newsy i opinie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl