Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Moje okolice


 
Opis Strona prywatna Eugeniusza Brozdy przedstawiająca ładny krajobraz łąkowo-leśny małej wsi Szramowo w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie Brodnica. W miejscowości tej można zobaczyć gniazda bocianie, rzekę Drwęcę i jezioro Szramowo. Strona ukazuje ciekawe miejsca tej wsi i Pojezierza Brodnickiego.A poza tym można się trochę rozerwać, czytając zamieszczone dowcipy

 

Słowa kluczowe krajobraz   bociany   las   łąka   drzewa   okolice   Szramowo   humor   Eugeniusz Brozda   Brodnica
Url http://eugeniusz.brozda.w.interia.pl
Kategorie Internet > Strony prywatne
Internet > Strony www
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Data wpisu Aug 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.98 (max. 5)
Ilość ocen: 50

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Strony prywatne
Jerzy Kowalewski – strona domowa. Zdjęcia ze spotkań rodzinnych i koleżeńskich. Witryna służy do odnotowania i udokumentowania wydarzeń dla zachowania ich w pamięci, dla relaksu i rozrywki. Na zdjęciach widać jak się zmieniamy na kolejnych imieninach i Wigiliach. Witryna zastępuje tradycyjne albumy i sztambuchy a także przeznaczona jest do szybkiej wymiany informacji między rodziną i znajomymi.
Kategoria:

Witam na naszej stronie poświęconej pełni bramce proxy. Dzięki naszej bramce proxy jesteś w pełni anonimowy (zmienia się Twój adres IP). Nasza bramka umożliwi Ci szybsze przeglądanie stron, oraz pozwoli na wchodzenie w zablokowane strony Twojej sieci. Bramka ma kilka opcji do wyboru m.in pokazywanie obrazów, usuwanie skryptów, akceptowanie cookies, usuwanie meta danych ze stron itp. Serdecznie zapraszamy
Kategoria:

Świetny, często aktualizowany blog o tapetach panoramicznych na pulpit. Na blogu przeczytasz między innymi o nowościach na stronach z tapetami, dzięki temu nie ominie Cię żadna aktualizacja. Wejdź i zobacz, myślę, że naprawdę warto. Tapety na pulpit to nie jedyny temat poruszany na blogu, na którym poczytasz też o polityce, muzyce filmie i innych zainteresowaniach autora.
Kategoria:

Michał Konstrat - autor, kompozytor, gitarzysta, wokalista, tłumacz. Piosenka autorska, piosenka literacka, piosenka poetycka i poezja śpiewana. Rusycysta. Wykonawca pieśni bardów rosyjskich. Akompaniament - gitara klasyczna. Informacje, dotyczące życia i twórczości oraz miejsc, w których będzie mnie można posłuchać Michała Konstrata. Teksty piosenek oraz piosenki do posłuchania. Odwiedź stronkę.
Kategoria:

SLAWSTOL - strona oficjalna. Portal wielotematyczny poruszajacy tematyke szachowa oraz antropologiczna. Artykuły poruszają zagadnienia związane z człowiekiem z ludzkimi uczuciami, oraz tematy związane z grą w szachy. Portal promuje również publikacje elektroniczne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl