Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

kwiaty,bukiety ślubne,Galeria Liza-lublin,srebro,wieńce


 
Opis kwiaty cięte i doniczkowe z dostawą,wiązanki i dekoracje ślubne,wieńce pogrzebowe,florystyczny wystrój wnętrz,biżuteria sztuczna,srebro,szkło dekoracyjne,rękodzieło artystyczne,upominki,bibeloty, realizacja zamówień nietypowych według potrzeb klienta

 

Słowa kluczowe kwiaty   ślub   wiązanki   galeria   srebro   wieńce   Lublin   biżuteria
Url http://www.galeria-liza.pl
Kategorie Firmy wg branż > Kwiaciarnie
Kraje Miasta Regiony > Lubelskie
Rośliny Zwierzęta > Kwiaty
Data wpisu Feb 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Kwiaciarnie
Wykonujemy: bukiety ślubne i okolicznościowe, dekoracje samochodów i sal, kosze i ikebany, kompozycje pogrzebowe: wieńce, wiązanki, przybranie urny. Dostarczamy [url=http://www.rogatka.pl/kwiaciarnia]kwiaty[/url/ pod wskazany adres na terenie całego Krakowa. Zapraszamy również do naszej restauracji mieszczącej się pod tym samym adresem.
Kategoria:

Usługi w zakresie profesjonalnej florystyki ślubnej – firma Flora Dekor działająca w Warszawie i okolicach. Wasz Ślub całą oprawę kwiatową: wiązankę ślubną dla Panny Młodej, butonierkę dla Pana Młodego, wiązankę dla Świadkowej oraz dekorację kościoła i auta do ślubu.
Kategoria:

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem bukietów kwiatowych, kompozycji kwiatowych dla firm oraz na różne okazje. Nasza kwiaciarnia grodzisk mazowiecki realizuje zarówno bukiety w ramach stacjonarnego oddziału jak też oferuje realizację zamówień składanych za pośrednictwem Internetu. Jesteśmy w stanie zapewnić realizację usług przez 24 godziny na dobę a jednocześnie dostarczenie kwiatów darmowo na obszarze do 50 kilometrów od Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!
Kategoria:

Celem firmy KURIER ŁÓDŹ jest oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów. Oferujemy transport przesyłek kurierskich w województwie łódzkim (kurier łódzkie) oraz na terenie całego kraju (kurier Polska). Oferujemy również dostawę kwiatów na telefon (kwiaty Łódź) oraz tworzenie profesjonalnych stron www . Transport przesyłek kurierskich gwarantujemy tego samego dnia w czasie do 90 minut na terenie całej Łodzi, natomiast w kraju do 24h. Przesyłki krajowe oraz lokalne w Łodzi i okolicach dostarczane są w możliwie jak najszybszym czasie, bez zbędnej zwłoki, a szczegóły dostawy zawarte są w zakładce usług kurierskich. www.kurierlodz.pl Posiadamy procedury dla przesyłek kurierskich, wymagających między innymi szczegółowej weryfikacji danych osobowych odbiorcy. Klienci indywidualni oraz małe firmy nie mają siły przetargowej w negocjacjach z dużymi firmami kurierskimi, gdyż nie są w stanie zagwarantować odpowiednio wysokiego wolumenu przesyłek. Tym samym nie mają szans na otrzymanie zniżek na świadczone usługi kurierskie. Firma kurierska „Kurier Łódź” posiada usługi kurierskie charakteryzujące się dużą elastycznością, wysoką jakością oraz przystępną ceną. Nasza firma kurierska udowadnia, że profesjonalna i rzetelna obsługa klienta nie musi być droga. Coraz więcej klientów zaczyna decydować się na korzystanie z naszych usług. Nasza kwiaciarnia internetowa to grupa aktywnych, pomysłowych, pracujących z pasją ludzi, którzy układanie kwiatów traktują jak prawdziwą sztukę. Kurier kwiatowy, gwarantuje pełną dyskrecję. Dostawa róż na telefon, bukietów lub wiązanek jest realizowana w możliwie najszybszym tempie. Kwiaty na telefon to najlepszy sposób, by sprawić przyjemność bliskiej osobie.Projektowanie i tworzenie naszych stron internetowych oparte jest na platformie Joomla. Tworzenie stron www jest w pełni profesjonalne i szyte na miarę dla każdego klienta. Klient nie ponosi kosztów do póki w pełni nie zaakceptuje projektu.
Kategoria:

Kwiaciarnia Róża z siedzibą w Gliwicach to propozycja dla amatorów ślicznych kompozycji kwiatowych, jakie powstają z wielkiej miłości do roślin oraz piękna. Nasi floryści skomponują bukiety na każdą okazję, według preferencji każdego zleceniodawcy oraz dostarczą je w dowolne miejsce w Polsce oraz na świecie. Ponadto działamy jako kwiaciarnia internetowa. W naszym asortymencie znajdą także Państwo świece, maskotki, wysokogatunkowe alkohole, wysokiej jakości bieliznę czy kwiaty sztuczne. Co więcej, zapewniamy oprawę ślubów, wycinkę drzew, wystroje firm, aranżację mieszkań czy też szkolenia florystyczne. Nasz świat to czysta magia! Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl