Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020


 
Opis Osoby, które poszukują doświadczonego fotografa lub też kamerzysty na okoliczność ślubu, mogą sprawdzić ofertę firmy Studio Video Foto. Firma jest własnością pana Krzysztofa Grohsa, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizowaniu takiego typu usług. Swoim obszarem działania przedsiębiorstwo obejmuje takie miasta, jak chociażby Bydgoszcz i Toruń, jednakże potrafi dotrzeć do zleceniodawcy na terenie całej Polski. Firma na swojej stronie internetowej publikuje również galerie, dzięki którym interesanci będą mogli w najłatwiejszy sposób sprawdzić umiejętności zatrudnionych w przedsiębiorstwie fotografów oraz kamerzystów.

 

Słowa kluczowe wideofilmowanie   wideofilmowanie bydgoszcz   wideofilmowanie toruń   film na wesele   Krzysztof Grohs
Url http://www.krzysztofgrohs.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Wideofilmowanie
Zamowdrona.pl to firma oferująca filmowanie z drona, wykonanie fotografii z powietrza, montaż wideo i inne.
Posiadamy wymagane uprawnienia (świadectwo kwalifikacji UAVO) oraz ubezpieczenie OC, które umożliwiają nam bezpieczne i w pełni legalne wykonywanie komercyjnych lotów dronami.
Do realizacji naszych zleceń wykorzystujemy sprawny i nowoczesny sprzęt.
Loty dronami to jednocześnie nasza praca jak i hobby, dzięki czemu każdy wykonywany projekt to dla nas przyjemność.
Posiadamy także doświadczenie z branży e-commerce, projektowania WWW i graficznego, dzięki czemu oprócz standardowych usług związanych z filmowaniem z drona możemy zaoferować także wykonanie strony internetowej, logo, ulotki itp.
Zapraszamy do przejrzenia zawartości strony, kontaktu i współpracy 🙂
Kategoria:

Filmowanie sluby wesela komunie studniowki ciekawe miejsca plenerowe zapraszam na prezentacje do firmy 0504 686 925 Profesjonalny sprzet fachowa obsluga plener blogoslawienistwo slubwesele filmujemy do godz2dnia nastepnego otrzymuja panistwo 3 komplety DVD film zmontowany okolo 3,5 hokolicznosciowe etui
Kategoria:

Jeśli w niedalekiej przyszłości zamierzacie ( chajtnąc się ) czyli zalegalizować swój związek po dłuższym czy krótszym chodzeniu ze sobą, napiszcie do nas. Nasza firma utrwali te uroczyste chwile dla Was, które będzie można potem pokazywać rodzinie, przyszłym dzieciom, wnukom itp.

-Filmowanie z montażem komputerowym + okładka ze zdjęciem ze ślubu kliknij na przykładowe foto
-Czas trwania filmu - do uzgodnienia.
-Wszystkie filmy na dvd.
-Tylko u nas masz możliwość wykonania pamiątkowej strony www którą możesz pochwalić się przed rodziną w kraju i za granicą ( wystarczy podać adres)!

Kliknij na naszą stronę www i pobierz próbki filmów.
Kategoria:

FOTOGRAF ŚLUBNY Mariusz Knieja - fotografia ślubna to nasza wizytówka. Fotografowanie ślubu to moja pasja, która stała się moją pracą. Posiadamy do tego nowoczesny sprzęt dzięki czemu uchwycone chwile na zawsze pozostają w pamięci. Serdecznie zapraszam do współpracy i obejrzenia naszych fotografii ślubnych na stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy.
Kategoria:

Osoby, które poszukują doświadczonego fotografa lub też kamerzysty na okoliczność ślubu, mogą sprawdzić ofertę firmy Studio Video Foto. Firma jest własnością pana Krzysztofa Grohsa, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w realizowaniu takiego typu usług. Swoim obszarem działania przedsiębiorstwo obejmuje takie miasta, jak chociażby Bydgoszcz i Toruń, jednakże potrafi dotrzeć do zleceniodawcy na terenie całej Polski. Firma na swojej stronie internetowej publikuje również galerie, dzięki którym interesanci będą mogli w najłatwiejszy sposób sprawdzić umiejętności zatrudnionych w przedsiębiorstwie fotografów oraz kamerzystów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl