Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22618
415
23
65481

Kolonie i obozy młodzieżowe dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą


 
Opis Wypoczynek dzieci i młodzieży - obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci, spływy kajakowe, obozy wędrowne, językowe, żeglarskie, rowerowe, survival, wczasy. Organizujemy również wycieczki szkolne i zielone szkoły dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą.

 

Słowa kluczowe kolonie   obozy   obozy młodzieżowe   kolonie dla dzieci   spływy kajakowe   obozy wędrowne   językowe   żeglarskie   rowerowe   survival   wczasy.
Url http://www.serwiswakacyjny.com
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Feb 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Internetowe biuro podróży z siedzibą w Poznaniu oferuje wycieczki do najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów oraz egzotyczne wyprawy w najdalsze zakątki świata. Oferujemy również wycieczki z nimieckich lotnisk. W sprzedaży bilety lotnicze i autokarowe. Zapraszamy do naszego biuroa położonego w samym centrum Poznania na ul Sw. Marcin 25. tel 061 8524 706
Kategoria:

Jeżeli chciałbyś udać się na jakąś niezapomnianą wycieczkę, możliwe, że właśnie w katalogu firmy Świat Wypoczynku odszukasz odpowiednią dla siebie wycieczkę. Surfując po serwisie będzie się dało znaleźć dużo propozycji podróży, w tym nie wyłącznie po Polsce, ale także i za granicę. Dostępnych jest też dużo dalekich wycieczek, na przykład do Tajlandii lub Kenii. Naturalnie wszelkie sprzedawane podróże posiadają swoje szczegółowe plany podróży, internauci więc mogą dokładnie sprawdzić, jakie atrakcje na nich będą czekać. Dzięki wyszukiwarce ofert użytkownicy mogą też dokładnie określić dni, w których chcą pojechać.
Kategoria:

Biuro turystyczne Ok Tours specjalizuje się w organizowaniu obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży w różnych przedziałach wiekowych. Posiada długie, bo już ponad piętnastoletnie doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi opiekunami. Po więcej szczegółów na temat planowanych wyjazdów zapraszamy na stronę internetową biura.
Kategoria:

Bułgaria to miejsce dla każdego turysty. Apartamenty i kwatery do wynajęcia w atrakcyjnych miejscowościach gwarantują wspaniały wypoczynek. To idealne miejsce na zregenerowanie ciała i relaks dla umysłu. Klimat Bułgarii, dobra infrastruktura, interesujące miejscowości to gwarancja przyjemnego pobytu i miłych wspomnień.
Kategoria:

Zapraszamy do świata Sun&Fun Holidays. Celem, który nam przyświeca jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych. Przedstawiona Państwu oferta jest wynikiem wnikliwej analizy jakości oraz cen wybranych hoteli. Wprowadziliśmy też nowe kierunki, między innymi po to, aby naszym stałym Klientom zaproponować coś nowego. Proponujemy wakacje w Egipcie, w najbardziej znanych kurortach Morza Czerwonego, czyli Hurghadzie oraz Sharm El Sheikh. Ale i tu pojawia się niespodzianka: zupełnie nowy kierunek - Taba. Świetnie przygotowana baza hotelowa i zgoła odmienny Egipt od tego dobrze Państwu znanego. Dla lubiących zwiedzać - ciekawe programy objazdowe z rejsami po Nilu. Tych z Państwa, którzy cenią sobie wyjątkowo szerokie i piaszczyste plaże, zapraszamy do Maroka, wraz z jego bogactwem kulturowym, które można bliżej poznać podczas wycieczki objazdowej. Starannie przygotowana oferta hoteli w Turcji to nowość, która, wierzymy, spotka się z Państwa zainteresowaniem. Riviera turecka to miejsce od dawna lubiane i często wybierane na wakacje. Proponujemy Państwu hotele w Alanyi, Kemer, Belek oraz Side.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl