Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310

Kolonie i obozy młodzieżowe dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą


 
Opis Wypoczynek dzieci i młodzieży - obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci, spływy kajakowe, obozy wędrowne, językowe, żeglarskie, rowerowe, survival, wczasy. Organizujemy również wycieczki szkolne i zielone szkoły dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą.

 

Słowa kluczowe kolonie   obozy   obozy młodzieżowe   kolonie dla dzieci   spływy kajakowe   obozy wędrowne   językowe   żeglarskie   rowerowe   survival   wczasy.
Url http://www.serwiswakacyjny.com
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Feb 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Podróże krajowe i zagraniczne. W lecie i zimie, o każdej porze roku. W kraju, całej Europie i nie tylko, w sumie do 150 krajów. Możliwość rezerwacji hostelu na miejscu. Dla rodzin i grup zorganizowanych. Również wyjazdy świąteczne. Tanio i wygodnie. Biuro działające od 2003 roku. Oferta dla studentów. Wiele biur na terenie całego kraju, w których można zapoznać się ze szczegółową ofertą.
Kategoria:

Biuro turystyczne Ok Tours specjalizuje się w organizowaniu obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży w różnych przedziałach wiekowych. Posiada długie, bo już ponad piętnastoletnie doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi opiekunami. Po więcej szczegółów na temat planowanych wyjazdów zapraszamy na stronę internetową biura.
Kategoria:

Biuro podróży Prestige Tours zajmuje się organizacją wyjazdów o różnym charakterze w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Posiada na tym polu wieloletnie już doświadczenie. Oferuje wyjazdy dla firm, pielgrzymki, wyjazdy luksusowe, a także szyte na miarę, wedle indywidualnych oczekiwań klienta. Aktualna lista planowanych wyjazdów jest do znalezienia na stronie internetowej biura. Zapraszamy.
Kategoria:

Marzą Ci się wakacje na Karaibach, w Panamie czy na Jamajce, a może chcesz z rodziną spędzić urlop na nartach w Austrii, we Francji lub we Włoszech? Biuro Podróży Babilon Travel we Wrocławiu to agent najlepszych touroperatorów tj. Itaka, Rainbow Tours, Neckermann, TUI i wielu innych. Oferujemy szeroki wybór wycieczek, wyjazdów, rejsów wycieczkowych z polskim pilotem i szereg interesujących propozycji last minute. W naszej ofercie znajdą Państwo również kolonie i obozy młodzieżowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami na stronie i do rezerwacji miejsc!
Kategoria:

Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszego biura podróży wszelkie osoby, które chcą wypocząć na terenie Polski albo Europy, wziąć udział w wycieczkach krajowych i zagranicznych, wysłać swe dzieci na obóz młodzieżowy czy zimowisko i wszystkich tych, którzy zainteresowani są organizacją imprez okolicznościowych, integracyjnych czy też zawodów sportowych. Nasze biuro ma swą siedzibę w Jeleniej Górze i działa z powodzeniem w branży turystycznej od 1992 roku. Nie jedynie dzięki niezbędnej wiedzy, ale również przez praktykę planujemy niezapomniane wyjazdy i imprezy. Celem naszej pracy jest zadowolenie klientów i jak najwyższa jakość świadczonych usług. Różnorodna propozycja i kompetencja stanowią o sukcesie AS-tur 4. mamy koncesję oraz liczne certyfikaty jak chociażby ten świadczący o przynależności od 12 lat do Dolnośląskiej Izby Turystyki. Więcej informacji o ofercie na naszej stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl