Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24354
415
4
65897

Kolonie i obozy młodzieżowe dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą


 
Opis Wypoczynek dzieci i młodzieży - obozy młodzieżowe, kolonie dla dzieci, spływy kajakowe, obozy wędrowne, językowe, żeglarskie, rowerowe, survival, wczasy. Organizujemy również wycieczki szkolne i zielone szkoły dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranicą.

 

Słowa kluczowe kolonie   obozy   obozy młodzieżowe   kolonie dla dzieci   spływy kajakowe   obozy wędrowne   językowe   żeglarskie   rowerowe   survival   wczasy.
Url http://www.serwiswakacyjny.com
Kategorie Sport Turystyka > Biura podróży
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Feb 3, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Biura podróży
Podróże krajowe i zagraniczne. W lecie i zimie, o każdej porze roku. W kraju, całej Europie i nie tylko, w sumie do 150 krajów. Możliwość rezerwacji hostelu na miejscu. Dla rodzin i grup zorganizowanych. Również wyjazdy świąteczne. Tanio i wygodnie. Biuro działające od 2003 roku. Oferta dla studentów. Wiele biur na terenie całego kraju, w których można zapoznać się ze szczegółową ofertą.
Kategoria:

Marzysz o niezapomnianej wyprawie do Gruzji, Bułgarii bądź Uzbekistanu? Chciałbyś spędzić wczasy w niesamowitym a także nie przeładowanym ludźmi miejscu? A może po prostu chciałbyś zwiedzić Kaukaz? Zapraszamy do naszego biura! Biuro podróży Czajka specjalizuje się w wyjazdach na Wschód - w miejsca takie, jak Bajkał, Gruzja, Krym, Armenia, Bułgaria lub Uzbekistan. Funkcjonujemy ciągle od 2003 roku i odtąd staramy się spełniać nawet najbardziej wygórowane potrzeby naszych klientów. W naszym składzie posiadamy fachowych oraz niezawodnych pilotów wycieczek, którzy przy użyciu swojej dużej znajomości tematu pokażą Wam miejsca, o których istnieniu nie posiadaliście nawet wyobrażenia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony www oraz zapoznania się z przygotowaną propozycją!
Kategoria:

Biuro podróży Sunholidays oferuje tanie bilety lotnicze przez tanie linie lotnicze. W ofercie min. wycieczki first minute i wycieczki last minute, oraz wynajem samochodów. Na stronie można zarezerwować wycieczki on-line.
Kategoria:

Jeśli zamierzasz skorzystać z pomocy jakiegoś godnego zaufania biura turystycznego, zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Przedsiębiorstwo BUT działa już od kilkunastu lat. Przez ten czas nasze biuro zorganizowało nadzwyczaj wiele wycieczek dla dzieci, w tym tak zwane zielone szkoły, obozy, wyjazdy studenckie itp. Zawsze dbamy o jakość oferowanych przez nas usług, staramy się dostosować ofertę do potrzeb zamawiającego. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i dobra zabawa uczestników organizowanych przez nas kolonii.
Kategoria:

Wczasy last minute - wyjazdy m.in. do Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Tunezji, Turcji, Hiszpanii i Włoch. W ofercie również wycieczki objazdowe oraz popularne "Wczasy z Niemiec". Biuro oferuje również transfery na niemieckie lotniska oraz miejsca parkingowe na tychże.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl