Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65029

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Sport Turystyka > Kraje

Kategorie

Egipt (5)


Wpisy
Sortowanie :
Prezentowane tu forum lotnicze z pewnością będzie wspaniałą propozycją dla każdego, kto tylko regularnie lata samolotem i chciałby wiedzieć jak najwięcej szczególnie na temat wszelkich najbardziej znanych linii lotniczych, jakie tylko możemy obecnie spotkać na rynku. Forum skupia wokół siebie sporą społeczność złożoną tylko z osób posiadających spore doświadczenie, które zawsze chętnie posłużą nam poradą dotyczącą dowolnego aspektu latania – będziemy się mogli tutaj dowiedzieć zarówno wszystkiego na temat wybranych linii jak i różnych sposobów na maksymalne zmniejszenie kosztów podróżowania w ten sposób.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jednym z najbardziej egzotycznych i niedostępnych dla zwykłego turysty są Chiny. Ogromny kraj o wielowiekowej historii, obfitującej w niezwykłe wydarzenia jest marzeniem każdego, kto ma żyłkę podróżniczą. Na szczęście, coraz więcej biur podróży organizuje wycieczki po Chinach. Oferta co roku jest coraz szersza na szczęście dla turystów. Chiny wycieczki są z reguły dość drogie, ale na pewno warto uciułać potrzebną kwotę, a wycieczka i wrażenia z niej przywiezione zostaną w pamięci na długo i będzie powodem do zazdrości naszych znajomych. Najbardziej znanym miejscem do których zjeżdżają wycieczki jest stolica kraju – Pekin. Będąc w tym mieście, nie sposób ominąć wycieczkę na jedyną budowlę na Ziemi, widoczną z kosmosu, oczywiście chodzi o Wielki Mur. Oczywiście, poza Pekinem w Chinach jest ogromna ilość zabytków, historycznych tras których nie sposób opisać w tak krótkim tekście, wystarczy wspomnieć o Terakotowej Armii w Xian, barwnym Szanghaju czy górach Tybet, dlatego też warto przeznaczyć dłuższy urlop i wybrać się na wycieczkę po Chinach, zwanych również Państwem Środka.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Katalog kwater prywatnych. Tanie apartamenty w Chorwacji z bezpośrednim kontaktem do właścicieli bez pośredników. Wybierz na urlop w Chorwacji jedną z ponad 10 000 kwater wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku, od Istrii na północy do Dubrownika na południu, a także na wyspach adriatyckich. Portal w sposób najbardziej przyjazny dla użytkownika umożliwia wybór odpowiedniej oferty kwater oraz apartamentów w Chorwacji. Na portalu także dowiecie się podstawowych wiadomości o Chorwacji i znajdziecie praktyczne informacje, które mogą być pomocne w czasie wypoczynku na naszym wybrzeżu lub wyspach - prognoza pogody w Chorwacji, przepisy celne, informacje ogólne, dokumenty podróży, służba zdrowia...
Kategorie:

Data dodania: Apr 4, 2011 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl