Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125

KOBER Wertykulator spalinowy


 
Opis Już od przeszło 80 lat firma AL-KO dostarcza Państwu doskonały sprzęt, do którego zaliczają się wertykulatory oraz aeratory. Dbamy o każdy detal tworzonego produktu, dzięki czemu spełnia on wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze urządzenia bazują na niemieckiej technologii, co powoduje, że są wytrzymałe i niezawodne. Jako firma cechująca się rzetelnością i solidnością oferujemy naszym klientom trzy lata gwarancji na nasze wertykulatory oraz aeratory. Dzięki profesjonalnej oraz energicznej kadrze możemy się poszczycić dużą otwartością na nowoczesne technologie oraz innowacyjne pomysły. Nasza strona internetowa dostarczy Państwu wszystkich informacji oraz szczegółów:

 

Słowa kluczowe Wertykulatoryal-ko.pl   Wertykulator   Aerator   Areator   Wertykulator spalinowy   Wertykulator elektryczny   Wertykulacja trawnika
Url http://www.wertykulatoryal-ko.pl/
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Jan 25, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Każdy z nas ma choć jedno drzewko iglaste, ale czy każdy z nas nie chciał by mieć pod tym drzewkiem własne grzyby leśne? ZAPEWNE TAK!

Pomyśl z jaką zazdrością spotkasz się ze strony sąsiada jak zobaczy grzyby na Twojej działce – zapewne dozna szoku!!! TERAZ TO NIE PROBLEM!!!

Dzięki firmie MYKOFLOR® mamy do zaoferowania żywą grzybnię mikoryzową do grzybów leśnych.

SKŁAD SZCZEPIONKI:

borowik szlachetny, borowik sosnowy, mleczaj rydz, koźlarz babka, koźlarz pomarańczowoczerwony, maślak zwyczajny

ZASTOSOWANIE:

Ektomikoryzę z zestawem grzybów jadalnych można stosować do wszystkich gatunków i odmian: dębu, buka, brzozy, grabu, sosny i świerka.

Uwaga:

Obok wystąpienia grzybów jadalnych mogą pojawić się grzyby niejadalne oraz trujące, dlatego należy zachować należytą ostrożność podczas ich zbierania.

STOSOWANIE:
pojemność 250ml
(1 dawka 10 ml = 1 łyżeczka)

1. Rośliny kopane z gruntu z gołym korzeniem lub sadzone z doniczki 1-2 miejsca aplikacji
2. Roślina sadzona w tym lub poprzednim roku 1 miejsce aplikacji
3. Roślina 3-5 lat po posadzeniu 2-3 miejsca aplikacji
4. Duże drzewa 5-6 miejsc aplikacji
5. Drzewa rosnące w grupie 5-6 miejsc aplikacji

PROSTA APLIKACJA:

Zastosowanie szczepionek mikoryzowych jest bardzo proste.
Od kupionej butelki odetnij końcówkę. Następnie podkop mały dołek wokół korzeni rośliny (na ok 10 cm głębokości). Potem wyciśnij około 1 łyżeczkę (ok 10 ml) mikoryzy na korzeń rośliny. Na koniec dołki zakop i obficie podlej roślinę.

Jeżeli damy więcej miejsc aplikacji to [url=http://www.gadar.pl/grzybnia]grzybnia[/url] będzie miała więcej ognisk startowych do kolonizacji terytorium. Szybszy będzie efekt stosowania.

CO DAJE NAM ZASTOSOWANIE MIKORYZY:

- lepsze zaopatrzenie w wodę
- wyższą dostępność składników pokarmowych, w tym trudno przyswajalnych (fosfor,żelazo )
- zwielokrotnienie powierzchni chłonnej systemu korzeniowego i stymulacja jego wzrostu
- wyższą odporność czynną i bierną na patogeny korzeniowe (fytoftoroza, fuzarioza i inne)
- lepsze i obfitsze kwitnienie, owocowanie, kondycja, żywy wygląd
- mniejsza wrażliwość na stresy środowiskowe: nieodpowiednie pH, zasolenie, zalanie, toksyczne związki

Oferowane Państwu przez firmę MYKOFLOR® grzybnia mikoryzowa jest wyizolowana z korzeni roślin rosnących w najlepszych siedliskach. Przetestowana w licznych doświadczeniach w Laboratorium Grzybów Mikoryzowych MYKOFLOR® . Jest to najnowocześniejszy produkt polecany przez Polskie Towarzystwo Mikoryzowe do stosowania amatorskiego i profesjonalnego. Nasze preparaty są produktem naturalnym rozmnożonym w warunkach laboratoryjnych; nie zawierają patogenów ani saprofitów (testowane mikrobiologicznie).

MIKORYZA to występująca od początków życia na Ziemi symbioza grzybów i roślin.

Dzięki grzybom rośliny mogły opanować wiele miejsc niesprzyjających wegetacji i rosnąć w najtrudniejszych warunkach. Jako naturalny stymulator wzrostu mikoryza zawsze pomaga.
Kategoria:

Nasza firma specjalizuje się w wytwórczości ziemi ogrodniczej. W skład oferty wchodzą podłoża uniwersalne, kwiatowe, do palm, dracen, kaktusów, paproci, storczyków, surfinii, pelargonii, ziemia do warzyw, wysiewu oraz pikowania roślin, do iglaków, krzewów, trawników i przeróżne rodzaje torfu. Co więcej posiadamy produkty dekoracyjne, takie jak grys, kolorowe zrębki drewniane, kora sosnowa oraz keramzyt. Wciąż ulepszamy naszą firmę oraz proces produkcyjny. Nasze artykuły są kontrolowane przez Okręgową Stację Chemiczno-Rolniczą w Lublinie. Wszelkie te zabiegi umożliwiają sprzedaż podłoży najwyższej jakości. Do współpracy zapraszamy oprócz osób indywidualnych, także firmy świadczące usługi ogrodnicze, centra oraz sklepy rolno-ogrodnicze. Dokładne informacje o aktywności zakładu opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:

Nasz ogród, zdjęcia i opisy roślin, drzew i krzewów, domku, rzeczki, oczka wodnego, skalniaka.
Moje dodatkowe hobby związane z ogrodem, wkomponowywanie elementów z ogrodów japońskich, wiadomości i adresy stron internetowych na temat ogrodów japońskich, budowa skalniaka , oczka wodnego i źródełka , zabezpieczanie roślin na zimę.
Kategoria:

VKażdy wyjątkowy kwiat zasługuje na donicę osoBinfo.

Donice osoBinfo wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanej, lekkiej mieszanki betonowej, pokryte warstwą koloryzowanej masy plastikowej, co daje niespotykany efekt wizualny. Donica osoBinfo wytwarzana jest ręcznie, co gwarantuje odmienność i oryginalność każdego egzemplarza. Sprawi to, że Twój taras, ogród, balkon czy parapet będzie inny i wyjątkowy.
Kategoria:

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi na rynku dystrybuowania nawozów. Zapewniamy nawóz produkowany w naszej firmie w oparciu o nowoczesną formułę, która pozwala zapewnić zmianę odczynu gleby. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej już dzisiaj. Czekamy na kontakt !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl