Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19945
415
3
64661


 
Opis Poszukujecie wsparcia ze strony kogoś, kto doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak należy żyć zdrowiej i na czym warto opierać racjonalne odżywianie, by cieszyć się dobrą kondycją. W każdym z tych przypadków serdecznie zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z szeroką gamą artykułów prezentowanych przez serwis internetowy BodyAndMind. Jest to renomowany portal, funkcjonujący online nieprzerwanie od 2007 roku.

 

Słowa kluczowe uroda   ciało i duch   medycyna   zdrowie   porady
Url http://www.bodyandmind.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Uroda
Data wpisu Jul 25, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Aby odchudzanie miało sens, pewne produkty należy zamienić na produkty zdrowsze. Olej kokosowy to produkt idealny do wykorzystywania nie tylko podczas diety, ale ogólnie jako produkt codziennego użytku. I to nie tylko w gastronomii, chociaż można go dodawać do wielu przypraw. Idealnie nadaje się także do pielęgnacji ciała i włosów. Może być wykorzystywany zamiast specjalnych kremów i jest znacznie tańszy.
Kategoria:

Propozycja Gabinetu Stomatologii i Medycyny Estetycznej Unident w Radomiu to wyjątkowe miejsce, gdzie grono specjalistów kompleksowo rozwiąże wszystkie tematy powiązane z niedostatkami urody. Świadczymy pełen pakiet usług stomatologicznych zacząwszy od stomatologii zachowawczej poprzez implanty a na stomatologii estetycznej skończywszy. Naszą domeną jest dodatkowo w szerokim zakresie rozumiana medycyna estetyczna. Należy podkreślić, iż zabiegi, w jakich się specjalizujemy to botox, powiekszanie ust i wiele innych zabiegów. Oprócz dbamy o przyjazną atmosferę, ażeby wszyscy pacjenci czuli się u nas pewnie i wygodnie. Lekarze, którzy z nami pracują posiadają rozległą wiedzę i ogromne doświadczenie poparte wieloma sukcesami.
Kategoria:

W 2012 roku zaistniało w Łodzi wyjątkowe miejsce - Dom Seniora Pod Dębami. Budując swoje doświadczenie o wieloletnią pracę w podobnych ośrodkach, wyszliśmy z pomysłem zbudowania placówki, jaka będzie nastawiona na opiekę i pracę z chorymi cierpiącymi na chorobę Alzheimera oraz innego rodzaju zespoły otępienne. Staraliśmy się wykreować miejsce, gdzie nasi podopieczni uzyskają wykwalifikowaną pomoc medyczną, a przede wszystkim będą czuli się jak w domu w otoczeniu przychylnych osób, jakie tworzą miłą aurę i dbają o poszanowanie godności oraz intymności, w szeregu przypadków całkowicie zdanych na opiekę innych. Zapewniamy wyżywienie i różnego typu zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do osób starszych. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu gabinet stomatologiczny Małgorzata Wicher ze Zgorzelca. Polecamy Państwu opiekę nad Waszymi zębami- od diagnostyki, poprzez leczenie, aż po implanty. Oczyszczamy zęby z kamienia oraz osadu. Każdą wizytę zaczynamy od dogłębnego zdiagnozowania oraz oceny problemu. Później leczymy wszelakie ubytki. Zakładamy aparaty ortodontyczne i wybielamy zęby. Zakładamy mosty i korony porcelanowe oraz protezy całkowite oraz częściowe. Duży nacisk kładziemy na sterylizację narzędzi, a poniektórych używamy tylko jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w celu dokonania rejestracji. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku. Pełna propozycja i galeria zdjęć zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Medic House proponuje klientom duży zakres usług medycznych. W przygotowanej przez nas propozycji klienci odnajdą możliwość skorzystania z wielu poradni specjalistycznych, których szczegółowa lista znajduje się na naszej witrynie internetowej. Prowadzone przez nas gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt. Pracują u nas doskonale przygotowani lekarze, którzy mają długoletni staż pracy. Sprawia to, że możemy zapewnić każdemu klientowi obsługę na najwyższym poziomie. Terminy wizyt mogą Państwo rezerwować za pośrednictwem maila lub telefonicznie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl