Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

Hotel golebiewski


 
Opis Serwis Konferencje to cenne źródło informacji dla organizatorów wszelkiego rodzaju prestiżowych spotkań w Polsce W Krakowie i w Warszawie. Oferta obejmuje wszystkie województwa. Bankiet, szkolenia: Ożarów Mazowiecki, Jastrzębia Góra, Jurata, Łeba, Bielsko Biała. W Hotelu Kongresowym, Orbis, Best Western Wrocław.

 

Słowa kluczowe konferencje   sale konferencyjne   centrum konferencyjne   sala konferencyjna   szkolenia   ośrodki szkoleniowe   eventy   imprezy dla firm   konferencje hotele   szkolenia sale konferencyjne   Szkolenia   Konferencje   imprezy   konferencje dla firm   szkolenia ośrodk
Url http://www.konferencje.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Jan 24, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Bezpośredni importer odzieży używanej z Anglii, Niemiec i Danii. Oferuje atrakcyjną odzież używaną sortowaną i niesortowaną. Ciągłe dostawy i stale poszerzana oferta oraz możliwość współpracy na zasadach franczyzy. Hurtownia odzieży używanej Aneta to jeden z większych importerów w Polsce. Firma istnieje już ponad 16 lat i może służyć wiedzą i doświadczeniem dla swoich klientów w zakresie handlu odzieżą używaną.
Kategoria:

Hurtownia stali i blachy Centrostal- Kujawy Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż wyrobów hutniczych, które przygotowuje i dostarcza na życzenie każdego indywidualnego kontrahenta. Firma oferuje cięcie i dostarczenie towarów w dokładnie sprecyzowane miejsce według wymagań zamawiającego klienta, realizuje również specjalne zapotrzebowania. Centrostal - Kujawy Sp. z o. o bez ustanku aktualizuje własną propozycję oraz współpracuje z kilkoma producentami stali.
Kategoria:

Z przyjemnością prezentujemy Ci ofertę naszej firmy. Jesteśmy specjalistami od ubezpieczeń, działamy już od ponad stu lat i na początku nasza firma obsługiwała tylko niemieckich klientów. Teraz podbijamy nowe rynki europejskie i mamy nadzieję, że nasze ubezpieczenia na życie przypadną Ci do gustu. Jeżeli jesteś ciekaw jak dokładnie wygląda nasza oferta, to czekamy na kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kategoria:

W firmie Auto Naprawa Czarnecki nastawieni jesteśmy na prędkie i skuteczne wsparcie wszystkich osób, których auto nie jest w pełni sprawne, potrzebuje kontroli bądź naprawy. Profesjonalny serwis, który prowadzimy, oparty jest na respektowaniu ścisłych norm bezpieczeństwa i jakości, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że świadczone będą usługi na najlepszym europejskim poziomie. Auto Naprawa Czarnecki mieści się na terenie Chojnic, od wielu lat doskonaląc i poszerzając swoją propozycję. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy bezzwłocznie oraz prawidłowo zdiagnozować problem, a także funkcjonalnymi maszynami i narzędziami pozwalającymi go zlikwidować. Pragnąc, żeby z naszych usług korzystać mogło jak najszersze grono klientów, gwarantujemy korzystne ceny, przystępne dla każdego. Więcej szczegółów na stronie internetowej
Kategoria:

Firma z dziedziny doradczej proponuje swoje usługi wszystkim, których interesują fundusze unijne oraz skuteczne metody ich uzyskiwania. Kancelaria prowadzi także szkolenia dla pracowników firm i instytucji, dostosowane tematycznie do indywidualnych życzeń. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl