Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24502
415
77
65940

helena-ts.pl spedycja kontenerowa


 
Opis HELENA TRANSPORT-SPEDYCJA H. J. Burek w Gdyni zajmuje się transportem kontenerów oraz obsługą spedycyjną. Mamy wieloletnie praktyka w branży morskiej oraz we współpracy z terminalami kontenerowymi i portami morskimi Gdańska oraz Gdyni Zapewniamy transport kontenerów drogą lądową, kolejową, a także lotniczą, za pomocą zestawów wyposażonych w system śledzenia satelitarnego. Zajmujemy się całościową obsługą formalną i doradztwem ubezpieczeniowym. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, co potwierdza m.in. certyfikat AEOF. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe spedycja kontenerowa   spedycja kontenery   transport kontenerów   transport kontenera   przewóz kontenerów   transport morski kontenerów   spedycja morska   transport kontenerów morskich   transport morski   agencja celna gdynia gdańsk
Url http://helena-ts.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu Jan 13, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Firma ALTOM, której siedziba zlokalizowana jest w Gnieźnie, oferuje kontrahentom porcelanę marki MariaPaula, która jest produkowana w naszym kraju. Oferujemy doskonałą klasę każdego wyrobu, na którą wpływ ma wykorzystanie starannie dobranych surowców a także duży staż pracy designerów, jak również wytwórców. W naszej propozycji umieściliśmy dużą liczbę wzorów porcelany, co sprawia, że każdy kontrahent znajdzie w naszej firmie odpowiednią dla siebie propozycję. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo szczegóły propozycji oraz dane o miejscach, gdzie można nabyć zastawę.
Kategoria:

Poszukujesz firmy, jaka wynajmie Ci rusztowania? Doskonale trafiłeś! Przedsiębiorstwo Jurgo s.c. od 2002 roku proponuje wynajem i montaż rusztowań fasadowych oraz sprzedaż używanych oraz nowych rusztowań fasadowych. Mamy rusztowania: Blitz, Jezdne, aluminiowe oraz systemy ochronne. Ceny wynajmu uzależnione są od wielkości rusztowania, ilości dzierżawionego sprzętu, przewidywanego okresu dzierżawy i przewozu. Uznaniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w odpowiednie rusztowania, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy do poznania się z pełną ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Galar z Wrocławia. Od 2015 roku działamy w branży sprzątającej oferując kompleksowe usługi w mieszkaniach, domach oraz biurach. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników podejmujących się mycia okien, ścierania kurzy, czyszczenia bądź polerowania mebli, odkurzania dywanów i wykładzin, układania drobnych przedmiotów, ścielenia łózek a ponadto mycia toalet czy wyrzucania śmieci. Zapewniamy fachową współpracę, konkurencyjne ceny usług jak również sumienność i terminowość. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Pracowni Betonu Architektonicznego Artecon z miejscowości Dulcza Mała. Polecamy: elewacyjne płyty betonowe, obrazy wypełnione mchem, donice, świeczniki, naczynia. Wieloletnie doświadczenie zezwoliło nam na wykonywanie na budowie elementów wylewanych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale nawet daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników i profesjonalne maszyny. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:

Mieszczące się w Gidlach, w województwie łódzkim przedsiębiorstwo Gid-Pol to firma transportowo-spedycyjna. Realizujemy transporty w kraju oraz międzynarodowe. Dysponując specjalistycznymi pojazdami ciężarowymi marki Mercedes, VOLVO i Scania przewozimy ładunki ponadnormatywne oraz drobnicowe. Posiadamy certyfikaty i wymagane koncesje, jakie pozwalają realizować zlecenia na przewozy do Woch, Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Francji, Belgii i Holandii. Doświadczenie naszych pracowników oraz solidne usługi pozwoliły nam uzyskać ustabilizowaną pozycję rzetelnego oraz godnego zaufania przewoźnika. Co więcej oferujemy również usługi serwisowe samochodów ciężarowych oraz sprzętu rolniczego, a także sprzedaż atestowanych części zamiennych. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl