Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20393
415
5
64899

GOSPODARSTWO DROBIARSKIE hurtownia jajek


 
Opis Gospodarstwo drobiarskie Bogumił Bugaj z Ciepielowa w województwie lubuskim zaprasza do zaznajomienia się ze swoją ofertą. Jesteśmy firmą rodzinną, która aktywnie działa na polskim rynku już od 13 lat. Zajmujemy się produkcją, pakowaniem oraz hurtową sprzedażą jaj konsumpcyjnych, a także hodowlą kur i kurczaków, odchowem kurek, sprzedażą podchowanych kur i chowem klatkowym drobiu. Odchowane kurczęta są zdrowe oraz gotowe do dalszego wzrostu. Naszym mottem jest usatysfakcjonowanie klientów, więc wszelkie produkty wytwarzamy sami i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Zlecenie zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb użytkowników. Obsłużymy Państwa rzetelnie i dokładnie, gdyż kierujemy się uczciwością oraz zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się specjalistami w naszej branży. Oferujemy niskie ceny i dodatkowo korzystne rabaty. Szczegóły propozycji na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe ferma drobiu   sprzedaż kurcząt   sprzedaż jaj   producent drobiu   producent jaj   gospodarstwo drobiarskie   drób   ferma jaj   hurtownia jajek
Url http://www.fermadrobiulubuskie.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż
Data wpisu Feb 6, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Profesjonalna konstrukcja stołów bilardowych czyni grę w bilard przyjemniejszą i bardziej relaksującą. Ponieważ nowoczesne stoły bilardowe cenowo kształtują się bardzo różnie, osoba nowa najprawdopodobniej od razu nie będzie wiedziała, jaki powinna wybrać. Służymy poradą każdemu, kto będzie jej oczekiwał. Kupując w Fa-bil na pewno nie będziesz zawiedziony, a gra w bilard stanie się Twoim nowym hobby.
Kategoria:

Jeśli brakuje Ci miejsca, gdzie można kupić wysokiej jakości kawę Arabica - już dziś sprawdź propozycję sklepu internetowego COFFEETIME. Ideą powstania firmy było zapewnienie wielbicielom kawy towaru, który spełni wszelkie ich oczekiwania. Naszymi partnerami handlowymi są najlepsi w kraju dostawcy surowej kawy pochodzącej z różnych zakątków świata. Oferowana przez nas kawa pochodzi w szczególności z Jamajki, Gwatemali, Indii, Brazylii, Kolumbii, Etiopii i Kenii. Co godne podkreślenia kawa wypalana jest pod konkretne zamówienie i pakowana w specjalne torebki utrzymujące świeżość. Dbamy również o wysoki standard obsługi klienta. Zamówienia realizujemy dokładnie i terminowo. Więcej o nas na stronie www.
Kategoria:

Firma VIG WAM z Izabelina wytwarza namioty halowe o prostej jak i solidnej konstrukcji, funkcjonalne, będące znakomitą alternatywą dla obiektów betonowych. Dzięki nim bez obaw o pogodę możesz przeprowadzić imprezę każdego rodzaju, składować oraz magazynować każdy asortyment. Mają one zastosowanie w wielu branżach, ponieważ zapewniają znakomitą ochronę przed czynnikami pogodowymi. Jesteśmy w stanie modyfikować a także urozmaicać wizualnie standardowe, oferowane przez nas rozwiązania, w związku z tym spełniamy oczekiwania oraz potrzeby coraz większej grupy klientów. Namioty wykonujemy ze stali ocynkowanej a pokrycia z poliestru i PCV. Wszystkie materiały zastosowane do produkcji dysponują wiarygodnymi atestami, zapewniającymi klientom najwyższą klasę jak i bezpieczeństwo. Gdy szukasz takich rozwiązań, zapraszamy na stronę:
Kategoria:

Origo - wyspecjalizowany dostawca urządzeń dla biur i małej poligrafii. Urządzenia do cięcia papieru, oprawy i niszczenia dokumentów, systemy komunikacji wizualnej: gilotyny, trymery, obcinarki, bindownice, laminatory, niszczarki, tablice i flipcharty.
Kategoria:

Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy wysokiej klasy owoców i warzyw - zapoznaj się z propozycją “Szwagry.eu” z Bydgoszczy. Od lat dziewięćdziesiątych dostarczamy na rynek towary pochodzące tak jak od polskich, jak oraz zagranicznych dostawców. Specjalizujemy się w imporcie oraz eksporcie owoców i warzyw, jak i prowadzimy sprzedaż hurtową zaopatrując rynki tradycyjne, dyskonty handlowe, sieci handlowe, hotele i restauracje. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, by dopasować się do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów handlowych. Należy wspomnieć, że jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma, co potwierdza naszą wiarygodność w oczach obecnych, jak i przyszłych kontrahentów. Więcej o nas na stronie internetowej:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl