Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
57
65009

Geodezja Bydgoszcz - Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne


 
Opis Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne to firma, która pojawiła się w Bydgoszczy już w roku 1991 i od tego czasu świadczy fachowe oraz profesjonalne usługi. Firma posiada bardzo duże praktykę oraz dodatkowo kwalifikacje, cechuje się również sporym zakresem działalności w skład którego wchodzą prace geodezyjne, kartograficzne, wyceny domów i mieszkań, pomiary satelitarne czy także fotogrametria.

 

Słowa kluczowe geodezja Bydgoszcz   geodeta   geodezja
Url http://www.opgk.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Inne
Data wpisu Sep 5, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Agencja artystyczna ART4RENT zajmuje się kompleksową obsługą artystyczną dowolnych realizacji. Naszą domeną jest organizacja imprez firmowych, integracyjnych, eventów, konferencji, spotkań, oprawa artystyczna, muzyczna imprez oraz udostępnianie artystów (aktorzy, konferansjerzy, lektorzy, muzycy, kompozytorzy, fotomodelki i statyści) do różnorodnych projektów.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Kancelarię Adwokacką Leszek Kudrycki z Białegostoku. Nasze usługi skierowane są dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Aktywność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zagwarantowaniu zgłaszającym się użytkownikom kompetentnej pomocy prawnej. Proponujemy porady prawne, analizy umów oraz dokumentów, sporządzanie opinii prawnych i inne. Oferujemy przy tym obszerne doradztwo i kompleksową obsługę prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego oraz działania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:

Jest na nadzwyczaj miło zaprezentować Państwu propozycję Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy. Działalność naszej spółki partnerskiej zaczęła się w 2001 roku. Główna siedziba naszej kancelarii mieści się w Opolu. Nasze usługi obejmują zarówno konsultacje prawne, jak i reprezentowanie klientów w sądzie. Świadczymy wsparcie z różnych dziedzin prawa zarówno w siedzibie kancelarii, ja i u klienta. Udostępniamy także możność zasięgnięcia naszych rad prawnych drogą telefoniczną czy mailową. Dokładną ofertę i warunki współpracy z nami znajdą Państwo na naszej stronie internetowej!
Kategoria:

PPHU Jasal Jan Salamon jest specjalistą w produkcji , a oprócz tego montażu wyrobów wykonywanych z laminatów temoutwardzalnych, propozycja przygotowana dla kontrahentów zawiera elementy tj. kabiny sanitarne, prysznicowe, przebieralnie, parawany, szafki basenowe, elewacje, okładziny ścian, blaty umywalkowe. Wszelkie produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów gwarantują komfort i niezwykłą funkcjonalność. Specjalistyczna pomoc , a dodatkowo wsparcie w wyborze właściwych produktów wyróżniają Jasal na naszym nowoczesnym rynku.
Kategoria:

Firma Rkantor.com wyspecjalizowało się w wymianie walut za pośrednictwem internetu. Siedziba naszej firmy zlokalizowana została w Warszawie. Proponujemy klientom niezwykle atrakcyjne kursy walut. Gwarantujemy duże bezpieczeństwo każdej przeprowadzanej transakcji. Rejestracja oraz prowadzenie konta w naszym serwisie jest bezpłatne. Umożliwiamy ekspresowe przelewy z i do największych banków w Polsce. Oferujemy możliwość zakupu lub zbytu najpopularniejszych walut. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą kalkulator, który pozwoli na obliczenie oszczędności wynikającej z doboru przygotowanej przez nas propozycji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl