Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

Geodezja Bydgoszcz - Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne


 
Opis Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne to firma, która pojawiła się w Bydgoszczy już w roku 1991 i od tego czasu świadczy fachowe oraz profesjonalne usługi. Firma posiada bardzo duże praktykę oraz dodatkowo kwalifikacje, cechuje się również sporym zakresem działalności w skład którego wchodzą prace geodezyjne, kartograficzne, wyceny domów i mieszkań, pomiary satelitarne czy także fotogrametria.

 

Słowa kluczowe geodezja Bydgoszcz   geodeta   geodezja
Url http://www.opgk.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Inne
Data wpisu Sep 5, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Konsorcjum Finansowe oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości jakiegokolwiek typu. Oznacza to, iż osoby chcące skorzystać z pożyczki posiadają możliwość zastawu mieszkania, działek czy domu. Proces skorzystania z pożyczki w Konsorcjum wygląda w taki sposób: w pierwszym kroku pożyczkobiorca kontaktuje się telefonicznie lub za pomocą formularza z firmą. Umawiana jest wizyta analityka, który dokonuje ostatecznej wyceny danej nieruchomości. Na jej podstawie oszacowywana jest maksymalna wysokość pożyczki. Kiedy klient ją zaakceptuje, to podpisuje się umowę obejmującą na przykład takie aspekty jak czas spłaty bądź liczbę rat. Opis, jak wygląda procedura dostępna jest na stronie internetowej Konsorcjum Finansowego.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Kancelarię Adwokacką Leszek Kudrycki z Białegostoku. Nasze usługi skierowane są dla osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Aktywność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zagwarantowaniu zgłaszającym się użytkownikom kompetentnej pomocy prawnej. Proponujemy porady prawne, analizy umów oraz dokumentów, sporządzanie opinii prawnych i inne. Oferujemy przy tym obszerne doradztwo i kompleksową obsługę prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego oraz działania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:

Psychologia w biznesie, m.in. zarządzenie zespołem, negocjacje, motywacja w pracy. Dowiedz się więcaj na takie tamty jak: wykorzystanie w praktyce czynników negocjacyjnych, psychologia w marketingu, niepokój pracownika i jego wpływ na firmę, jak zatrudnić gwiazdę, , co to jest neurolingwistyczne programowanie, czy towar dotknięty to rzeczywiście towar sprzedany?
Kategoria:

Przedsiębiorstwo PRINTFACTOR, którego siedziba znajduje się w Rzeszowie, oferuje kontrahentom czynności związane z seryjną wysyłką korespondencji. Na obszarze całego kraju proponujemy możliwość wysyłania listów już od 1 złotego netto za sztukę. Oferujemy świadczenia dla ludzi, którzy przesyłają co najmniej 500 listów miesięcznie w paczkach co najmniej 100 sztuk. Oferujemy także drukowanie korespondencji oraz jej pakowanie. Rzetelnie traktujemy wszystkie zlecone prace, co sprawia, że możemy zapewnić klientom świetną jakość świadczeń. Zapraszamy do kooperacji.
Kategoria:

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe w Giżycku od niespełna 20 lat zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń w szerokim zakresie. Proponujemy ubezpieczenie medyczne, komunikacyjne i majątkowe, jak też OC, AC, NNW, Asssistance. Bogata oferta i możliwości, jakie staramy się dostosować do Państwa potrzeb, budżetu i sytuacji życiowej to efekt naszej współpracy z licznymi towarzystwami, które prezentujemy na naszej stronie. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl