Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

Gedeta Warszawa


 
Opis Sporządzamy dokumenty pomiaru powierzchni hal, mieszkań i lokali. Mapy numeryczne i do projektu. Wykonujemy tyczenie, inwentaryzacje powykonawcze, uzgadniamy ZUD i wiele innych prac. Zapraszamy klientów prywatnych oraz biura projektowe Wykonujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Warszawy. Nasze biuro geodezyjne wykonuje pomiary geodezyjne, uzgadnianie ZUD, podziały nieruchomości, sporządzanie map numerycznych, mapy do celów projektowych i prawnych oraz inne prace geodezyjne

 

Słowa kluczowe pomiar powierzchni   lokali   hal   mieszkań   warszawie   biuro   usługi   geodeta   geodezyjne   warszawa   ursynów   wilanów   białołęka   wawer   uzgadnianie   zud   inwentaryzacja   tyczenie   mapa   prawnych   projektowych   podział   ursynów   wilanów   białołęka   wawer
Url http://www.geodeta-warszawa.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Data wpisu Aug 23, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Posiadająca swoją siedzibę w Białymstoku firma Solidus Pak oferuje skonstruowanie bramy, balustrady, furtki, schodów i innych wyrobów ze stali nierdzewnej. Na życzenie Klienta łączymy metal z innymi towarami takimi jak np. drewno. Każda wykonana rzecz zostaje przez nas dokładnie zabezpieczona przed korozją. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt mailowy albo telefoniczny. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej informacji o przedsiębiorstwie.
Kategoria:

Firma SOLDACH w swojej wybitnie zróżnicowanej ofercie posiada towary, które znamiennie pomogą zmniejszyć koszty uzyskiwania energii w domach. Steruje nami chęć ochrony otoczenia naturalnego oraz Państwa wygoda. Oferujemy wszechstronne doradztwo w wyborze w najwyższym stopniu właściwych pokryć dachowych, dodatkowo także dystrybuujemy wyposażenie pośredniczące w pozyskiwaniu energii odnawialnej. Wszystkie oprzyrządowanie robione za sprawą renomowanych fabrykantów, poważanych na całym świecie za funkcjonalność oraz znakomitą wydajność. Nasi fachowcy do głębi znają się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Dokładne informacje o firmie SOLDACH i obszarze usług odnajdą Państwo na stronie www.
Kategoria:

Utrzymywanie posadzki w dobrym stanie wymaga różnych zabiegów. Można je wykonywać samemu, ale można także zdecydować się na skorzystanie z pomocy wyspecjalizowanego podmiotu. W tym miejscu będziemy wskazywali na firmę o nazwie HigienaPosadzek.pl , która na naszym rynku należy do tych czołowych, która posiada bardzo bogate doświadczenie, a także należy powiedzieć, że posiada ona bardzo dobre podejście do każdego zleconego zadania. Bardzo dobre ceny, bardzo dogodne terminy realizacji poszczególnych zleceń, pełen profesjonalizm we wszelkich podejmowanych działaniach. Tej oferty po prostu nie można przegapić, nie można wobec niej przejść w sposób obojętny. To jeden z mocnych liderów naszego rynku.
Kategoria:

Jeżeli jesteś zarządcą wielkopowierzchniowego obiektu oraz poszukujesz solidnej i kompetentnej firmy sprzątającej - zapoznaj się z ofertą AMLUX Sp. z o. o. Oferujemy całkowite usługi oraz rozwiązania z obszaru usług czystościowych. Sprzątamy biurowce, magazyny, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe oraz wiele innych. Wszyscy nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i posiadają aktualne świadectwa o niekaralności. Cała nasza kadra podchodzi do wykonywanych obowiązków sumiennie oraz z dużym zaangażowaniem. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednakże przez biura regionalne, umiejscowione w 14 najważniejszych miastach, działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do podjęcia współpracy. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

Wypożyczalnia maszyn budowlanych, maszyn konstrukcyjnych, platform, rusztowań, podnośników oraz kontenerów. W naszej ofercie można znaleźć prawie wszystko począwszy od młotów pneumatycznych po koparki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl