Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

Fotowoltaika


 
Opis Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim usługami związanymi z szeroko pojętą energetyką. Wykonujemy więc między innymi świadectwa energetyczne, ekspertyzy oraz pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na różne działania związane z zieloną energią. W naszej ofercie znajdziesz także liczne usługi związane z badaniem budynków i nie tylko. Wybierając GS ENERGIA możesz być pewien, że wybierasz wysoką jakość usług i pomoc w każdej sprawie związanej z szeroko pojętą energetyką, ale przecież nie tylko.

 

Słowa kluczowe fotowoltaika   pv   kolektory słoneczne   ogniwa fotowoltaiczne
Url http://www.gsenergia.pl/
Kategorie Budownictwo > Pompy ciepła
Data wpisu Mar 12, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Pompy ciepła
Firma solarus-tania-energia.pl proponuje różne systemy z zakresu pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł. Pośród sprzedawanych w naszej firmie urządzeń znajdziecie Państwo między innymi silniki wiatrowe, pompy ciepła oraz ogniwa fotowoltaiczne. Proponujemy produkty o sprawdzonej jakości i dużej niezawodności. Oprócz sprzedaży maszyn proponujemy także ich transport, fachową usługę montażu a także udzielamy niezbędnych wskazówek w temacie standardowej obsługi. Doradzamy klientom w otrzymaniu aktualnie dostępnych rządowych wsparć finansowych.
Kategoria:

Wykonujemy na terenie całego kraju odwierty pod pompy ciepła. Posiadamy rozbudowane oraz nowoczesne zaplecze techniczne, co pozwala nam zapewnić solidne odwierty do pomp ciepła. Nasze usługi obejmują również wiercenia geologiczne, wiercenie studni, badania zagęszczenia gruntu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Versamatic , jest liderem w produkcji pomp membranowych dla przemysłu na świecie. Rożnorodne rozwiązania konstrukcyjne pomp firmy Versa-matic pozwalają na ich zastosowanie w wielu gałeziach przemyslu , nawet w bardzo niekorzystnych warunkach. Pompy Versamatic USA to najwyższa technologicznie jakość materiałowego wykonania. Mogą pracować na sucho, są pompami samozasysającymi lub mogą być zatopione w medium.
Elastomery użyte w pompach membranowych Versamatic są wykonane z najlepszej jakości materiałów takich jak Santopren , Neopren , Buna, Teflon, Saniflex, Viton, Polyurethane, czy Nordel
Kategoria:

Wykonujemy studnie dla jednostek małych jak i inwestorów. Proponujemy studnie wykopywane oraz kopane. Fachowe i błyskawiczne ukończenie przez zawodowców. Przygotowujemy także otwory do pomp. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w gałęzi hydrologicznej. Zajmujemy się zaopatrzeniem robót w nadzwyczaj atrakcyjnych cenach - świadczą o tym podpisane z naszą spółką transakcje.
Kategoria:

Sceko to nie tylko pompy ciepła w Koszalinie. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów indywidualnych, do naszej oferty wprowadziliśmy również odkurzacz centralny, stanowiący doskonałe wyposażenie nowo stawianych domów. Oferujemy systemy, które służą do sprzątania na sucho i mokro z wężem chowanym w gnieździe lub do niego doczepianym. Wszystko zgodnie z wymaganiami naszych klientów i 25 letnim okresem gwarancji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl