Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354


 
Opis Wykonujemy na terenie całego kraju odwierty pod pompy ciepła. Posiadamy rozbudowane oraz nowoczesne zaplecze techniczne, co pozwala nam zapewnić solidne odwierty do pomp ciepła. Nasze usługi obejmują również wiercenia geologiczne, wiercenie studni, badania zagęszczenia gruntu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Studnie   Wiercenie studni   Odwierty pod pompy ciepła
Url http://www.aquapomp.pl
Kategorie Budownictwo > Pompy ciepła
Data wpisu Jun 17, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Pompy ciepła
Jeśli poszkujesz klimatyzacji, pomp ciepła bądź wentylacji to musisz skorzystać z naszej usługi. Nasza firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą urządzeń centralnego ogrzewania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła, różnego rodzaju urządzenia centralnego ogrzewania.

Centralne ogrzewanie bywa bardzo drogim przedsięwzięciem. Dlatego zanim nieroztropnie podejmiesz decyzję o zakupie urządzeń, poradź się w tej kwestii profesjonalistów. Przecież nie musisz znać się na wszystkim i wiedzieć jaka pompa ciepła jest dla Ciebie odpowiednia.

Zapraszamy serdecznie wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą do zakupów w naszych sklepach. Oferujemy przystępne ceny, rabaty i wiele niespodzianek dla naszych klientów.
Kategoria:

Być może jednym z najpopularniejszych powodów, dla których ludzie decydują się na ogrzewanie podłogowe Trójmiasto, jest po prostu fakt, że po zamontowaniu bardzo rzadko wymaga ono jakiejkolwiek konserwacji. Dotyczy to zarówno elektrycznego, jak i wodnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe jest na ogół znacznie wydajniejsze niż staromodne grzejniki, a co za tym idzie, bardziej opłacalne pod względem rachunków za media.
Kategoria:

Montaż pomp ciepła w wykonaniu Home7 Pompy Ciepła to możliwość profesjonalnego doboru i instalacji pomp ciepła. Należy dokładnie obliczyć zapotrzebowanie cieplne domu, dokonać wyboru miejsca na montaż pompy ciepła na zewnątrz domu, także montaż wewnętrznej jednostki pompy ciepła wewnątrz budynku. Sprzedaż pomp ciepła to domena firmy Home7 Pompy Ciepła. Serwis pomp ciepła to także opieka poinstalacyjna dla każdego klienta.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo J.J. Krupiński w Klimontowie w województwie małopolskim zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy wysokiej jakości agregaty wysokociśnieniowe, lekkie podgrzewacze wody, bębny na węże wysokociśnieniowe, a dodatkowo pompy nurnikowe. Oferujemy serwis i naprawę agregatów oraz pomp. Wykonujemy również nietypowe elementy toczone wg rysunków i inne niestandardowe zlecenia. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.
Kategoria:

ECOMOTYL - Pompy ciepła, kolektory słoneczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory tłuszczu i skrobi, separatory węglowodorów, biologiczne oczyszczalnie ścieków. Oferujemy profesjonalny montaż, sprzedaż i serwis.

Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu następujących urządzeń:

* przydomowych oczyszczalni ścieków firm: MALL, JPRSYSTEM, WOBET-HYDRET,
* pełnobiologicznych oczyszczalni ścieków firmy MALL,
* separatorów tłuszczów i substancji ropopochodnych firm: MALL,JPRSYSTEM,
* neutralizatorów kwasów firmy JPRSYSTEM,
* studzienek kanalizacyjnych i wodomierzowych firmy WOBET-HYDRET,
* przepompowni ścieków firmy WOBET-HYDRET,
* pomp ciepła firmy OCHSNER.
* kolektorów słonecznych THERMOSOLAR
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl