Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

Sonniger - przemysłowe kurtyny powietrzne, nagrzewnice gazowe i wodne.


 
Opis SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy generalnym dystrybutorem nagrzewnic gazowych firmy APEN GROUP - największego europejskiego producenta i lidera w zakresie technologii nagrzewnic gazowych. W naszej ofercie znajdują się także przemysłowe kurtyny powietrzne SONNIGER GUARDPRO.

SONNIGER to także filozofia HEATING PARTNERS, której głównym celem jest wsparcie rozwoju biznesu firm branży grzewczej.
Jednym z kluczowych celów działania SONNIGER jest promocja filozofii HEATING PARTNERS. My w SONNIGER jako PARTNERZY, stawiamy sobie na celu wsparcie rozwoju firm branży grzewczej poprzez wykorzystywanie wieloletnich doświadczeń pozyskanych na różnych rynkach europejskich.
Doświadczenia SONNIGER zdobyte na rynkach europy zachodniej oraz wschodniej to cenne źródło wiedzy i inspiracji. Dlatego też, poza kompleksową wiedzą z zakresu produktów oferowanych przez SONNIGER, chcielibyśmy podzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania, organizacji działań sprzedażowych, marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki rynku grzewczego.

Doradcy SONNIGER to zespół otwartych, kompetentnych, dynamicznych i gotowych do współdziałania ludzi. Poza pomocą w doborze urządzeń chętnie doradzimy jak skutecznie pozyskiwać nowych Klientów, prowadzić działania sprzedażowe czy budować wiarygodny wizerunek Twojej firmy.

 

Słowa kluczowe nagrzewnice gazowe   kurtyny powietrzne   nagrzewnice wodne   kurtyny przemysłowe
Url http://www.sonniger.com
Kategorie Budownictwo > Pompy ciepła
Data wpisu Oct 10, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Pompy ciepła
Być może jednym z najpopularniejszych powodów, dla których ludzie decydują się na ogrzewanie podłogowe Trójmiasto, jest po prostu fakt, że po zamontowaniu bardzo rzadko wymaga ono jakiejkolwiek konserwacji. Dotyczy to zarówno elektrycznego, jak i wodnego ogrzewania podłogowego. Ogrzewanie podłogowe jest na ogół znacznie wydajniejsze niż staromodne grzejniki, a co za tym idzie, bardziej opłacalne pod względem rachunków za media.
Kategoria:

Na koszty eksploatacji pompy ciepła przypada jedynie w niewielkim udziale energia elektryczna. W porównaniu z innymi urządzeniami grzewczymi, w pełni uzależnionymi od drożejących konwencjonalnych źródeł energii, pompy ciepła są bezkonkurencyjne.
Realizując system grzewczy można zrezygnować z niepotrzebnych, kosztownych elementów. Nie ma konieczności wykonania przyłączy gazowych ani też komina odprowadzającego spaliny. Nie trzeba składować paliw, co skutkuje nie tylko zaoszczędzeniem powierzchni i estetyką otoczenia, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników obiektu. Pompa ciepła nie wymaga konserwacji ani przeglądów technicznych i nie traci na sprawności z biegiem lat. To urządzenie bezobsługowe.
Kategoria:

Fotowoltaika nie potrzebuje paliw do produkcji ciepła, dzięki czemu nie powoduje zanieczyszczenia powietrza. Instalacje fotowoltaiczne firmy Universun spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Także pompy ciepła z oferty firmy powinny być zawsze Twoim pierwszym wyborem, gdyż są oszczędne. Sprawdź możliwość instalacji fotowoltaicznej 3 kw, instalacji fotowoltaicznej 6 kw i instalacji fotowoltaicznej 8 kw.
Kategoria:

POMPY CIEPŁA - Termodynamiczna technika grzewcza.
Producent i dostawca pomp ciepła. Projekt, doradztwo i
wykonawstwo. Zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem pomp ciepła w
instalacjach indywidualnych i przemysłowych. Dolne źródło,
kolektory poziomie i pionowe, ogrzewanie podłogowe i węzły cieplne.
Nasza usługa jest kompleksowa. Począwszy od wykonania projektu instalacji c.o., doboru odpowiedniej pompy, montaż urządzenia, wykonanie źródła dolnego, wykonanie całej instalacji c.o.
Zapewniamy fachowy serwis oraz doradztwo techniczne.
zapraszam do odwiedzenia naszej strony.
ecopol-system.pl
tel. 664-037-195
Kategoria:

Firma Versamatic , jest liderem w produkcji pomp membranowych dla przemysłu na świecie. Rożnorodne rozwiązania konstrukcyjne pomp firmy Versa-matic pozwalają na ich zastosowanie w wielu gałeziach przemyslu , nawet w bardzo niekorzystnych warunkach. Pompy Versamatic USA to najwyższa technologicznie jakość materiałowego wykonania. Mogą pracować na sucho, są pompami samozasysającymi lub mogą być zatopione w medium.
Elastomery użyte w pompach membranowych Versamatic są wykonane z najlepszej jakości materiałów takich jak Santopren , Neopren , Buna, Teflon, Saniflex, Viton, Polyurethane, czy Nordel
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl