Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354


 
Opis Najlepsze rozwiązania dla Twojego domu to kompleksowe instalacje. Właśnie takie mamy dla Ciebie w Thermico! Wejdź na Thermico.pl. Przygotujemy i zamontujemy dla Ciebie ogrzewanie nadmuchowe, wentylację z możliwością rekuperacji, klimatyzacje, a nawet wykonamy ocieplenie pianką PUR. Nasze prace zawsze rozpoczynamy od wykonania solidnego i szczegółowego projektu tak, aby zapewnić Ci jak najkorzystniejsze rozwiązanie. Wykonywaliśmy zlecenia zarówno firm deweloperskich, firm prywatnych czy instytucji publicznych. Do zadań podchodzimy indywidualnie, ale zawsze z takim samym zapałem i zaangażowaniem. Możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo! Tel. 663 213 032 lub biuro@thermico.pl. Chcesz się z nami spotkać i porozmawiać o Twojej inwestycji? Jesteśmy w Kłaju 726. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia!

 

Słowa kluczowe ogrzewanie nadmuchowe   wentylacja z rekuperacją   wentylacja   rekuperacja   ogrzewanie powietrzem   pompy ciepła
Url http://thermico.pl/
Kategorie Budownictwo > Pompy ciepła
Budownictwo > Ogrzewanie
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja
Data wpisu Jul 16, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Pompy ciepła
Firma solarus-tania-energia.pl proponuje różne systemy z zakresu pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł. Pośród sprzedawanych w naszej firmie urządzeń znajdziecie Państwo między innymi silniki wiatrowe, pompy ciepła oraz ogniwa fotowoltaiczne. Proponujemy produkty o sprawdzonej jakości i dużej niezawodności. Oprócz sprzedaży maszyn proponujemy także ich transport, fachową usługę montażu a także udzielamy niezbędnych wskazówek w temacie standardowej obsługi. Doradzamy klientom w otrzymaniu aktualnie dostępnych rządowych wsparć finansowych.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo APVACUUM istnieje od ponad pięciu lat, ale pomimo krótkiego stażu na rynku może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży próżniowej. Nasza propozycja skierowana jest do klientów instytucjonalnych. Zajmujemy się dostarczaniem doskonałej jakości artykułów i systemów z aspektu techniki i technologii próżniowych oraz powiązanej z tym kompleksowej obsługi klientów. Proponujemy również świadczenia serwisowe dla wszystkich oferowanych przez nas produktów. Prowadzimy działalność na terenie Polski. Charakteryzuje nas wysoka jakość oferowanych artykułów i usług oraz wysokie kwalifikacje zatrudnionych przez nas ludzi.
Kategoria:

Decydując się na zakup urządzenia jakim jest pompa ciepła, przede wszystkim warto mieć na uwadze, aby był to sprzęt, który pochodzi od renomowanych producentów. Dlatego dobrze będzie sprawdzić ofertę firmy ARD – POL, aby przekonać się, że faktycznie jest to atrakcyjne rozwiązanie. Klienci mają dostęp do dużej ilości sprzętu, który mogą dopasować pod kątem zapotrzebowania, a więc nie tylko osobistych oczekiwań, ale przede wszystkim warunków panujących w danym obiekcie. Jedną z głównych zalet, jakie ma pompa ciepła jest ekologiczność, ponieważ pompy nie emitują szkodliwych spalin, a odnawialne źródła energii. Ponadto, pracownicy firmy wskazują również, że urządzenia te są oszczędne. Aktualnie pompy ciepła uchodzą bowiem za najbardziej opłacalne wśród urządzeń grzewczych. Dodatkowo, klienci mogą spodziewać się komfortu użytkowania, ponieważ pomp ciepła nie muszą czyścić, uzupełniać opału, a także nie muszą przejmować się jego składowaniem. Kolejną zaletą pomp ciepła jest to, że są one bezpieczne, ponieważ mieszkańcy nie muszą się obawiać pożaru, czy zaczadzenia. Nie bez znaczenia jest również wielofunkcyjność pomp ciepła, o której wspominają pracownicy firmy ARD – POL. Pompy mogą bowiem służyć do podgrzewania budynku oraz wody użytkowej. Sprawdzają się również latem, gdy ważne jest z kolei chłodzenie pomieszczeń. Te wszystkie zalety, razem z szybkim montażem oraz aż trzydziestoletnią gwarancją użyteczności pomp ciepła wyjątkowo zachęcają do zakupu wskazanych urządzeń grzewczych.
Kategoria:

W ostatnich latach coraz więcej słyszły się, jak wiele korzyści zapewnia rekuperacja, czyli inwestycja w odnawialne źródła energii. Dzięki specjalnym urządzeniom, które pragniemy Państwu zaoferować możecie zmniejszyć koszty uzyskania ciepłej wody oraz ogrzewania. Jesteśmy profesjonalną firmą, która od 2006 roku zajmuje się montażem i eksploatacją kolektorów słonecznych, pomp ciepła i klimatyzatorów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej informacji koniecznie skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Gro-Net Solar to godna zaufania firma, zapraszamy!
Gro-Net Solar Czysta Energia
Ul. Parkowa 5, 28-200 Staszów
Tel. 514 139 300
www.gronetsolar.pl, biuro@gornetsolar.pl
Kategoria:

Montaż pomp ciepła w wykonaniu Home7 Pompy Ciepła to możliwość profesjonalnego doboru i instalacji pomp ciepła. Należy dokładnie obliczyć zapotrzebowanie cieplne domu, dokonać wyboru miejsca na montaż pompy ciepła na zewnątrz domu, także montaż wewnętrznej jednostki pompy ciepła wewnątrz budynku. Sprzedaż pomp ciepła to domena firmy Home7 Pompy Ciepła. Serwis pomp ciepła to także opieka poinstalacyjna dla każdego klienta.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl