Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Kalendarze idealne dla Ciebie


 
Opis Tworzymy idealne kalendarze dla idealnych klientów. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę wzorów na rok 2009. Piękne motywy oraz doskonała jakość kalendarzy to nasze wyróżniki. Przy tym oferujemy Państwu atrakcyjne ceny, uzależnione od wielkości zamówień. Zachęcamy do inwestycji w reklamę, która będzie aktywna cały rok. Codziennie na Twój kalendarz zerkać będzie kilkakrotnie wiele osób. Wybierz jakość i styl naszych kalendarzy. Pełna oferta na stronie www.kalendarze2009r.pl Wyceny dokonujemy w 15 min. Zapytania prosimy kierować na mail: kalendarze@mgprojekt.pl Zapraszamy do współpracy

 

Słowa kluczowe kalendarze   kalendarze 2009   terminarze   kalendarze planszowe   palnszowe A1   B1   kalendarze trójdzielne   reklama   grafika   mg projekt
Url http://www.kalendarze2009r.pl
Kategorie Marketing Reklama > Kalendarze
Firmy wg branż > Drukarnie
Data wpisu Oct 2, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Marketing Reklama > Kalendarze
for Nature - firma ekologiczna. W naszej ofercie znajdują się produkty ekologiczne: papier ksero, notatniki i terminarze biznesowe, biurowy papier ekologiczny. Papier wyprodukowany w 100% z recyklingu wykorzystywany jest do komunikacji zielonego wizerunku.
Jednak dobry wizerunek to nie wszystko. Musimy myśleć z troską o przyszłości Naszych bliskich i zmienić swoje zachowania na przyjazne dla natury.
Kategoria:

Producent kalendarzy jednodzielnych PROVISION egzystuje na rynku od roku 2003. Nasza pierwsza propozycja kalendarzowa ukazała się w 2004 roku. Aktualnie jesteśmy jednym z prowadzących producentów kalendarzy w kraju, a wykaz naszych produktów to 80 stron, na których przedstawiamy ponad 360 modeli kalendarzy i karnetów świątecznych. Dzięki posiadaniu prywatnego studia graficznego, drukarni i introligatorni potrafimy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny przy zachowaniu wielkiej klasy produktów, a także zagwarantować dostępność kalendarzy biurowych w obszernym okresie.
Kategoria:

Pragniesz naprawdę wyśmienitego kalendarza książkowego? Koniecznie zapoznaj ofertę chorzowskiej firmy A.S.S.-3, specjalizującej się w wytwórczości i dystrybucji wysokiej jakości kalendarzy książkowych marki Pier Luigi. By zagwarantować nabywcom pełną terminowość zleceń, zakład fabrykuje kalendarze w całości na miejscu, co niweluje ewentualne opóźnienia. Oferta przedsiębiorstwa daje klientom poniekąd nieograniczone możliwości tworzenia własnych spersonalizowanych kalendarzy - wybrać można nie tylko kolor i typ opraw, ale także zgniatania, krój czcionki, grafikę, a nawet poprosić o takie ekstrawagancje jak kryształy Swarovskiego wtłoczone w okładkę. To propozycja dla tych, którzy cenią styl i indywidualizm. Wewnątrz kalendarz oferuje pomocne w życiu zawodowym wiadomości, takie jak na przykład numery kierunkowe, strefy czasowe, kalendarium w pięciu językach, a także w osobistym: fazy księżyca, znaki zodiaku lub miary i wagi. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Drukarnia offsetowa w Poznaniu z tradycjami od 1979 roku! Drukarnia empir oferuje: kalendarze, kalendaria, ulotki, broszury, druki firmowe, etykiety zwykłe i samoprzylepne, metki, bloczki samokopiujące, pocztówki, notesy, wizytówki, teczki, katalogi, plakaty, koperty, segregatory i inne druki.
Zostań kolejnym zadowolonym klientem drukarni empir !!!
Tel. 0618653372
Kategoria:

Zbliża się Nowy Rok. Kalendarz to miły prezent, symbol prestiżu i elegancji. Reklama Państwa firmy u klienta w domu lub biurze przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ponad 700 wzorów. Sprzedaż w cenach producenta. Wykonujemy indywidualne nadruki na kalendarzach ściennych, indywidualne tłoczenia logo na książkowych. Zapraszamy do współpracy
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl