Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Dom Łódź


 
Opis Doradzamy przy kupnie-sprzedaży, najmie-wynajmie, dzierżawie nieruchomości. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi. Wspomagamy także Klientów w staraniach o kredyt hipoteczny. Inwestycje w nieruchomości. Zakup mieszkania, domu czy działki. Nowe miejsce na siedzibę firmy, albo jej oddział. Tereny pod działalność komercyjną. Także najem czy dzierżawa nieruchomości. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami – Łódź.

 

Słowa kluczowe nieruchomości   mieszkania   działki   lokale   łódź   domy   biura   obiekty   tereny   kupno   sprzedaż
Url http://www.maksym.nieruchomosci.pl
Kategorie Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Sep 18, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Nieruchomości
Projektując nasze domy, nad ekonomicznym wykorzystaniem energii myślimy na każdym kroku, stosujemy nowoczesne rozwiązania i bardzo dobre gatunkowo materiały. Zarówno ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne budujemy z Porothermu. Dodatkowo każdy dom, w wersji "PLATINIUM", m.in. ocieplamy warstwą 20 centymetrów grafitowego styropianu na ścianach oraz 35 cm bezformaldehydowej wełny na poddaszu i wstawiamy trójszybowe okna, z szybą o współczynniku Ug=0,5 W/m2K W/m2K osadzone w 6-cio komorowych profilach. "PLATINIUM" to budynek wyposażony w system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewniającą odzysk ciepła z wymienianego powietrza, a jego kotłownia to markowy, nowoczesny gazowy piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania.
Kategoria:

Agencja Nieruchomości WIWAR została założona w Bydgoszczy w 1996 roku przez Wiesława i Dariusza Warylewskich (ojca i syna). Dzisiaj firma posiada dwa oddziały w Centrum Bydgoszczy i jest jedną z najprężniej działających agencji na bydgoskim rynku nieruchomości. Ponadto działamy w sieci 9 profesjonalnych biur nieruchomości o nazwie Nestor, co poszerza nasze spektrum działania i możliwości w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Nasi agenci zapewniają przyjazną i profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji w ramach przepisów prawa polskiego. Spełniamy wszelkie normy i wymagania w kwestii regulacji prawnych polskich agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Kategoria:

Atrakcyjna Oferta na działki wyjątkowo tanio - Joniec, Ojrzeń, Nowe Miasto pod Płońskiem. Sprzedam działki rekreacyjne, działki budowlane, działki rolne oraz grunty i działki rolno budowlane. Zapraszamy gorąco do poznania ciekawej oferty - ziemia rolna, tanie działki nad wodą przy lesie okolice Nowego Miasta i Jońca, woj. mazowieckie. Skorzystaj z naszej niepowtarzalnej oferty na grunty budowlane - działka budowlana, rolna, rekreacyjna, rolno budowlana Płońsk i najbliższy region.
Kategoria:

Jeżeli szukasz domu dla siebie i swej familii skorzystaj z naszego serwisu. Najem mieszkania wiąże się ze dużymi wydatkami, jednakże warto zapoznać się z ofertą. Kiedy jesteś żakiem oraz poszukujesz mieszkania do dzierżawienia ponieważ zaczynasz naukę na jednej z krakowskich uczelni, zwiedź nasz serwis. Specjalność nieruchomości stale się kształtuje.
Kategoria:

Nie jest istotne, czy interesuje Cię niewielkie mieszkanie z balkonem czy też 4-pokojowe mieszkanie dla większej rodziny. Jeżeli tylko chciałbyś mieszkać w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nowe osiedle w Krakowie spełnia najwyższe standardy. Przystępna cena mieszkań, doskonałe położenie i niebanalna architektura to tylko część mocnych stron prezentowanej tutaj inwestycji. Na naszym osiedlu dostępne są także rozmaitej wielkości apartamenty. Dotąd na kupno mieszkania na Osiedlu Europejskim zdecydowało się już około 5000 osób.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl