Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343


 
Opis Zastanawiasz się nad przyjęciem lub weselem? Odkryj miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Villa Mamma to nie tylko sala weselna czy restauracja, ale przestrzeń, gdzie każde przyjęcie staje się wydarzeniem marzeń. Zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane urodziny, rocznice, czy imprezy firmowe, zapewniając personalizowany catering i obsługę na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy!

 

Słowa kluczowe Sala Weselna   Sala Bankietowa   Restauracja   Catering
Url http://https://villamamma.pl/
Kategorie Inne > Catering
Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Mar 25, 2024
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne > Catering
W Szczecinie swoją siedzibę posiada firma cateringowa Jedziecatering. Istnieje w branży już od 2006 roku i zatrudnia wykwalifikowanych kucharzy oraz fachową obsługę. Oferuje zupy, drugie danie jak i zestawy obiadowe dla odbiorców indywidualnych, firm oraz szkół i przedszkoli. Są to tylko smaczne, zdrowe i pożywne posiłki sporządzane na miejscu. Firma oferuje również dania dietetyczne i wegetariańskie. Gwarantuje korzystne warunki współpracy, terminowość i miłą obsługę. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe.
Kategoria:

Na witrynie możemy znaleźć ofertę przedsiębiorstwa specjalizującego się w dostarczaniu owoców do biur, szkół i urzędów. Co ważne, firma Take a Fruit trudni się także obsługą konferencji i innych eventów firmowych. Możliwe jest także zamówienie owoców w formie firmowych prezentów. Warto wspomnieć, że Take a Fruit stawia sobie za cel dostarczać swoim klientom jedynie owoce najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane, które na pewno będą służyć naszemu zdrowiu. Szczegóły oferty możemy znaleźć na stronie WWW.
Kategoria:

MAGIA CZEKOLADY zajmuje się wynajmem fontann czekoladowych i alkoholowych oraz czekoladziarek. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy pragną, by ich impreza była magiczna, wyjątkowa i została zapamiętana przez wszystkich gości i kontrahentów.
Proszę sobie wyobrazić...
...wodospad pysznej belgijskiej czekolady, spadającej z efektownej fontanny...
...fontannę alkoholową, która stanie się punktem centralnym podczas ,,szampańskiej zabawy''...
...czekoladziarkę z gorącą pitną czekoladą kuszącą aromatem i aksamitnym smakiem...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www.magiaczekolady.pl
Kategoria:

Firma Nutridieta specjalizuje się w cateringu dietetycznym. Zainteresowanym kontrahentom proponujemy sposobność przywożenia jednorazowo pięciu dań przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie dostawy realizowane są o stałej porze. Każde dania dystrybuujemy w jednorazowych pojemnikach. Zawarte na prowadzonej przez nas stronie internetowej informacje pomogą Państwu w doborze właściwej diety do konkretnych założeń. Zapewniliśmy różnorodne diety, z których każdy klient może zdecydować się na najlepszą dla siebie. Zapotrzebowanie można zgłaszać przez telefon lub Internet.
Kategoria:

Profesjonalne usługi cateringowe dla biznesu i klientów indywidualnych. Nasza bogata oferta obejmuje mn.: chrzciny, komunie, uroczyste kolacje oraz przerwy kawowe, lunche biznesowe, bankiety czy imprezy firmowe. Dodatkowo wynajmujemy sprzęt gastronomiczny (np. stoły, krzesła, ławy), dekorujemy, przygotowujemy i inne materiały. Gwarantujemy kompleksową obsługę i wyborną jakość.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl