Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358


 
Opis Bogata oferta win i napojów jaką posiada Restauracja Warszawa: Warszawskie restauracje nie tylko kładą nacisk na jedzenie, ale także na dobór odpowiednich win i napojów. Karta win często obejmuje zarówno polskie, jak i światowe wina, pozwalając gościom na doskonałe dopasowanie trunków do potraw.
Przyjazna atmosfera: Klimat warszawskich restauracji jest zazwyczaj bardzo przyjazny i zrelaksowany. Bez względu na to, czy szukasz miejsca na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe czy rodzinny obiad, Warszawa oferuje lokale o różnych charakterach, dostosowane do różnych okazji. Restauracja Warszawa zaprasza!

 

Słowa kluczowe restauracja centrum warszawa   w nowoczesnym wydaniu   Słoik   restauracja Warszawa
Url http://https://restauracjasloik.pl
Kategorie Inne > Catering
Inne > Organizacje
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Nov 13, 2023
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne > Catering
Serwis agencji cateringowej organizującej bankiety, imprezy lub też spotkania biznesowe. Zatrudniamy najlepsze osoby z kręgu kelnerów, kucharzy, osób prowadzących imprezy i inne. Do Państwa należy jedynie wybór miejsca imprezy, reszta należy do naszych obowiązków.
Kategoria:

Najwięcej ofert agencji zatrudniających profesjonalne hostessy o ujmującej aparycji, bystrości umysłu i wyjątkowym uroku osobistym. Profesjonalna i miła obsługa Twoich gości podczas bankietu, konferencji czy imprezy promocyjnej. Hostessy jak nikt zadbają o wyjątkową atmosferę Twojej imprezy i nadadzą jej dyskretny urok. W naszej ofercie na pewno znajdziesz to czego potrzebujesz!
Kategoria:

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Ministerstwo Smaku. W Warszawie znajduje się nasza siedziba a oprócz tego kilka lokali. Świadczymy profesjonalne usługi cateringowe obejmujące catering dietetyczny, okolicznościowy oraz catering dla firm. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniemjak również sztabem wykwalifikowanych kucharzy i profesjonalnych pracowników. Obsługujemy bankiety, konferencje, spotkania biznesowe i integracyjne a oprócz tego wesela, chrzciny czy inne imprezy okolicznościowe. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście. Szczegóły na naszej witrynie.
Kategoria:

Od lat organizujemy dla Państwa imprezy integracyjne, wesela, szkolenia, konferencje, zjazdy, sympozja. Sprawdziliśmy się w organizowaniu wielkich eventów takich jak pikniki dla kilku tys. osób, zloty motocyklowe, zawody sportowe.

Do dyspozycji oddajemy Państwu 8 sal szkoleniowych (nawet do 300 uczestników), każda sala może być wyposażona w zależności do Państwa potrzeb.

Organizujemy również wesela. Nasze sale weselne mieszczą się w okolicach Krakowa, 20 km od granic stolicy Małopolski, w sielskiej i malowniczej okolicy, z dala od szumu i zgiełku ulic. To idealne miejsce na organizację przyjęć weselnych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową i zapoznanie się z naszą ofertą.
Kategoria:

Usługi Cateringowe Iwona w Sosnowcu to szeroka oferta obsługi firm, placówek oświatowych, a także imprez okolicznościowych. Dostarczając posiłki do przedszkoli, szkół oraz żłobków, gwarantujemy, że są zdrowe i bezpieczne, przygotowane zgodnie z wymogami Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka. Dysponujemy wdrożone systemy jakości GHP, GMP i HACCP dodatkowo ubezpieczenie OC działalności. Zajmujemy się też organizacją przyjęć - w domu, w firmie i w plenerze. Mamy wyrobione baza gastronomiczne oraz własny transport przystosowany do przewozu posiłków. Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl