Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

notariusztuszyn.pl adwokat


 
Opis Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy Kancelaria Notarialna w Tuszynie. Realizujemy pełen zakres usług notarialnych, zapewniając doradztwo i najwyższy poziom obsługi oraz realizację czynności notarialnych zgodnie z ustawą o notariacie. Oferta usług obejmuje m.in. poświadczenia dokumentów i dziedziczenia, przygotowywanie dokumentów, w tym aktów notarialnych, protokołów, pełnomocnictw czy testamentu. Przygotowujemy poświadczenia dziedziczenia, wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Przechowujemy ponadto dokumenty, papiery wartościowe oraz pieniądze. Zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe adwokat tuszyn   kancelaria notarialna tuszyn   kancelaria prawna tuszyn   notariusz tuszyn   pomoc prawna tuszyn   porady prawne tuszyn   prawnik tuszyn   Radca   prawny tuszyn   usługi notarialne tuszyn   usługi prawnicze tuszyn
Url http://notariusztuszyn.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Dec 22, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy budowlanej CONSTRUCTION DEVELOPMENT, która znajduje się w Knurowie. Posiadamy ogromne doświadczenie w budowie domów i mieszkań pod klucz oraz w stanie surowym. Realizujemy projekty domów, instalacji oraz przyłączy. Przeprowadzamy nadzory budowlane i sporządzamy kompleksowe kosztorysy budowlane. Sporządzamy dokumentacje na szkody górnicze. Do każdego zamówienia przystępujemy indywidualnie oraz z dużym zaangażowaniem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. Więcej informacji na temat opisanej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

W województwie śląskim, w Katowicach, działa przedsiębiorstwo Elektryk Serwis S.C., które poleca usługi montażu, projektowania i konserwacji różnego typu instalacji elektrycznych. Nasi wyszkoleni pracownicy montują kompletne instalacje elektryczne, oświetlenie, alarmy, domofony, telewizję przemysłową oraz systemy ogrzewania podłogowego, statycznego bądź dynamicznego. Proponując swoje wieloletnie doświadczenie możemy zapewnić jednocześnie rzetelne i profesjonalne usługi. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, gdyż wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby. Z powodzeniem realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych oraz firm, prowadząc prace w dużych zakładach przemysłowych i innych zakładach pracy. Dokładne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

ŻURAWIE24 to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku a oferuje ona szeroki zakres usług związanych z wynajmowaniem, serwisowaniem, naprawami, transportem a także montażem i demontażem żurawi wieżowych. W posiadaniu firmy znajdują się nowoczesne żurawie górno- oraz dolnoobrotowe marki LIEBHERR o udźwigu do 12 ton. Firma oferuje także fachowe doradztwo i wsparcie techniczne. Posiada też nowoczesną halę produkcyjną wyposażoną w niezbędny sprzęt montażowy i profesjonalne urządzenia. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów.
Kategoria:

Świadczymy szeroki zakres usług parkieciarskich wśród nich:

* układanie parkietów, desek, legarów, mozaik, lamparkietu, paneli, deski barlineckiej
*
cyklinowanie bezpyłowe, szlifierkami taśmowymi, szlifierkami brzegowymi i polerkami z zasilaniem 220V - 230 V
* szpachlowanie podłóg
* listwowanie
* lakierowanie, olejowanie, bejcowanie, woskowanie
* polerowanie
* renowacja schodów, stopni, podstopni,
* przekładanie podłóg
* szlifowanie posadzki


Wystawiamy Faktury Vat.
Posiadamy ubezpieczenie OC przedsiębiorcy oraz ubezpieczenie odpowiedzialności kontraktowej do kwoty 300 tyś. zł.
Korzystamy z zachodnich technologii i nowoczesnego sprzętu.
Zapraszamy do współpracy.

Możliwość wykonania większych powierzchni w szybkim czasie przez kilka ekip.
Pracujemy w rejonie Białystok - warszawa woj. podlaskie i mazowieckie. Przy inwestycjach powyżej 200m2 możliwość realizacji w innych regionach.
Kategoria:

Firma BUDMAR Mariusz Tabaka w miejscowości Wólka Niedźwiedzka oferuje swoje usługi w charakterze generalnego wykonawcy na obszarze województwa podkarpackiego. Zasadniczym profilem naszej działalności jest budowa i wykończenia pod klucz, co obejmuje domy oraz mieszkania. Projekty realizujemy też w stanie surowym lub deweloperskim. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi inwestycjami na stronie - zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl