Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343

www.notariusz-danecka.pl


 
Opis Jeżeli poszukujesz doświadczonego notariusza realizującego usługi w Poznaniu, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Kancelarii Notarialnej Notariusz Monika Danecka-Białek. Nasza kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, jednak po poprzednim uzgodnieniu jesteśmy gotowi na wszelkie odstępstwa od wyznaczonych godzin pracy. Nasza praca realizowana jest z zachowaniem zasad etyki zawodowej notariuszy. Podejmujemy się również skomplikowanych czynności notarialnych. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat aktywności kancelarii zapraszamy na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe darowizna notariusz Poznań   intercyza notariusz Poznań   kancelaria notarialna Poznań   notariusz Poznań   notariusz Poznań centrum   notariusz Poznań Jeżyce   notariusz Poznań nowe miasto   notariusz Poznań rataje   notariusz Poznań sobota   notariusz Poznań Wilda
Url http://notariusz-danecka.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Data wpisu Feb 12, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Notariusz Dagmara Gwiazda prowadzi Kancelarię Notarialną w Kobyłce. Notariusz Dagmara Gwiazda oferuje pełen zakres czynności notarialnych zgodnie z Ustawą Prawo o notariacie. Zapewniamy indywidualne podejście oraz zachowanie poufności informacji ściśle z zasadami Etyki Zawodowej Notariusza. Wykwalifikowani pracownicy Kancelarii są gotowi w każdej chwili użyczyć Państwu dokładnych informacji. Za sporządzone czynności notarialne pobierana jest taksa notarialna, której wielkość ustalona jest na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Warszawska Kancelaria Notarialna Mai Bruździak mieści się w centrum miasta w dzielnicy Śródmieście. Realizowane są tutaj czynności notarialne, takie jak tworzenie aktów notarialnych z przeróżnych obszarów prawa, na przykład prawa spadkowego i handlowego, wynikające z ustawy Prawo o notariacie. Notariusz tworzy akty poświadczenia dziedziczenia, poświadcza autentyczność podpisów, dat pewnych i odpisów, wpisów, a także kopii dokumentów. Spisuje protokoły na zebraniach spółek, wspólnot mieszkaniowych, zarządów oraz pozostałych podmiotów. W kancelarii istnieje możliwość złożenia do depozytu papierów wartościowych i pieniędzy. Budynek, w którym mieści się kancelaria jest całkowicie dostosowany do przemieszczania się osób niepełnosprawnych. Więcej szczegółowych informacji zamieszczonych jest na stronie, w tym spis dokumentów.
Kategoria:

Kancelaria Notarialna Michał Wójtowicz przynależy do rodziny notariuszy z domu Wójtowicz, którym przysługuje możliwość ochrony jaka przysługuje funkcjonariuszom publicznym. Czynności notarialne świadczone przez notariusza, są prowadzone w oparciu o obowiązujące przepisy i nie łamią dóbr osobistych oraz majątkowych. Kancelaria dysponuje dwoma gabinetami, w tym jednym przeznaczonym dla wieloosobowych spotkań związanych np. z działami spadku albo zgromadzeniami udziałowców, a także w przyjaznej atmosferze sprzyjającej bezkonfliktowemu rozwiązywaniu wielu zagadnień. Więcej na temat funkcjonowania kancelarii przestawiono na stronie internetowej kancelarii.
Kategoria:

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego notariusza na terenie trójmiasta to zapraszamy do gdyńskiej kancelarii notarialnej którą prowadzi Anna Bladowska. Wieloletnie doświadczenie, cała paleta usług związanych z pracami notariusza, a nade wszystko wielki profesjonalizm. Dlatego koniecznie polecamy umówienie się na spotkanie i skorzystanie z pomocy właśnie kancelarii notarialnej Anny Bladowskiej
Kategoria:

Notariusz Ewa Opara od 1996 roku prowadzi Kancelarię Notarialną, obecnie znajdującą się w Bydgoszczy. Na bieżąco w kancelarii notariusz wykonuje wszelkie czynności notarialne związane z poświadczaniem własnoręczności podpisów, odpisów, wypisów, wyciągów oraz kopii z przedłożonymi dokumentami, a także daty okazania dokumentów i dat pozostawania osób przy życiu. Inne czynności, takie jak tworzenie aktów notarialnych, wzorów aktów, oświadczeń oraz wielu innych dokumentów, spisywanie protokołów w ciągu spotkań są wykonywane po wcześniejszym ustaleniu terminu. Poza tym kancelaria zajmuje się przechowywaniem pieniędzy i papierów wartościowych, a także wszelkiego typu dokumentów i danych zapisanych w formie elektronicznej. Więcej informacji odnośnie działalności na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl