Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23169
415
17
65602

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Wpisy
Sortowanie :
Jeżeli poszukujesz doświadczonego notariusza realizującego usługi w Poznaniu, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Kancelarii Notarialnej Notariusz Monika Danecka-Białek. Nasza kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, jednak po poprzednim uzgodnieniu jesteśmy gotowi na wszelkie odstępstwa od wyznaczonych godzin pracy. Nasza praca realizowana jest z zachowaniem zasad etyki zawodowej notariuszy. Podejmujemy się również skomplikowanych czynności notarialnych. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat aktywności kancelarii zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, aktów notarialnych oraz poświadczeń np. własnoręczności podpisu czy zgodności odpisu to niektóre czynności notarialne, jakie w ramach Kancelarii notarialnej w Sosnowcu prowadzi notariusz Agata Miland-Huzarewicz. Zapraszamy do wcześniejszego umawiania spotkań. Zajmujemy się realizacją wielu czynności notarialnych, które są ścisłe z Ustawą Prawo o notariacie. Proponujemy także sporządzanie protestów weksli i czeków, spisywaniem protokołów, czy tworzenie aktów poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Umowy majątkowe małżeńskie, w tym umowy rozdzielności majątkowej oferuje Notariusz Łukasz Mikołajczyk, który prowadzi Kancelarię Notarialną Notariusz Łukasz Mikołajczyk w Katowicach. Oferujemy szeroki zakres usług w obszarach, tj. obrót nieruchomościami, sporządzanie aktów notarialnych obejmujących różnego rodzaju umowy. U nas załatwisz wszelkie sprawy związane z finansami (intercyza), uwzględniając rozszerzenia wspólności majątkowej czy spadki. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prowadzona przez Hannę Zbrzeżną-Cąkałę i Kamilę Kalińską kancelaria zapewnia wachlarz usług związanych z przeprowadzaniem czynności notarialnych. Uzyskają tu Państwo doradztwo przy sporządzaniu testamentu, aktu notarialnego, potwierdzeniu zgodności kopii dokumentu z oryginałem jak i wpisem do księgi wieczystej. Wśród czynności świadczonych przez kancelarię mieści się oprócz tego sporządzanie protokołów zebrań, projektów umów bądź protestów weksli i czeków. Notariusz przyjmie również na przechowanie papiery wartościowe, pieniądze jak i dokumenty. Szczegóły usług wykonywanych przez biuro dostępne są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przemysława Bakalska-Sochaj we Wrocławiu prowadzi swoją kancelarię notarialną. Klientom oferuje ona pełną pomoc przy wykonywaniu czynności notarialnych Klientom prywatnym oraz osobom prawnym. Do obowiązków Notariusza należy przede wszystkim sporządzanie poświadczeń i aktów notarialnych, protestów weksli i czeków, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, przygotowywanie projektów umów jak również wykonywanie wypisów, odpisów bądź wyciągów dokumentów. Zapewnia dodatkowo szereg drugich czynności, wynikających z posiadanych uprawnień. Z kompletnym wachlarzem usług Kancelarii mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna Mariusza Cebulskiego z siedzibą w Gliwicach zaprasza Państwa do korzystania ze swoich usług. Proponujemy wszelakie czynności leżące w gestii notariusza. Czynności takie jak poświadczanie zgodności odpisów z okazanymi dokumentami, własnoręczności podpisów czy też daty okazania dokumentów dokonuje się na bieżąco zaś pozostałe czynności po uprzednim umówieniu. W naszej firmie dbamy o jakość świadczonych usług oraz o komfort naszego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego albo mailowego.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna Tomasz Zapart oferuje szeroki zakres usług zgodnych z obowiązującymi przepisami oraz etyką zawodową notariuszy. Oferuje sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń własnoręczności podpisu, zgodności dokumentu czy daty jego okazania, doręcza oświadczenia, spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze czy papiery wartościowe, sporządza protesty weksli i czeków, wpisy i odpisy oraz inne czynności wynikające z przepisów. Więcej szczegółów dotyczących oferty i niezbędnych dokumentów znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Znajdująca się we Wrocławiu kancelaria Tarkowski & Tarkowski już od przeszło 20 lat gwarantuje Państwu pomoc w ramach czynności notarialnych. W zakres jej usług wchodzi przede wszystkim tworzenie projektów aktów notarialnych oraz umów, sporządzanie protestów weksli i czeków czy wypisów dokumentów. Obszar działalności notariusza obejmuje dodatkowo spisywanie protokołów zebrań lub zgromadzeń jak i doręczanie oświadczeń. Mogą tu Państwo też oddać na przechowanie dokumenty, pieniądze bądź papiery wartościowe. W celu zapoznania się z całym wachlarzem usług świadczonych przez kancelarię, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie protestów weksli i czeków, jak również wpisów, odpisów i wyciągów oraz projektów aktów, to podstawowy zakres usług, jakie w ramach swojej Kancelarii Notarialnej w Gdańsku świadczy notariusz - Izabela Fal. Swoją działalność zainicjowała w 1999 r. i obsługuje zarówno klientów biznesowych, spółki i instytucje publiczne, jak i klientów indywidualnych. Zakres czynności notarialnych ponadto obejmuje oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku oraz przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Zapraszamy na stronę kancelarii!
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Kancelarię Notarialną Magdalena Chemperek-Kubić z Lublina. Nasza działalność polega na świadczeniu usług notarialnych. Dla Państwa możemy wykonać różnego rodzaju usługi notarialne, które są określone w polskim prawie. Poza sporządzaniem aktów notarialnych, możemy zatem przykładowo także spisywać protokół, sporządzić odpis oraz wyciąg dokumentów, doręczyć poświadczenie. Pomagamy klientowi przygotować odpowiednie dokumenty, udzielamy darmowych porad notarialnych. Z pełną ofertą naszej Kancelarii mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl