Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65029

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Wpisy
Sortowanie :
Znajdująca się we Wrocławiu kancelaria Tarkowski & Tarkowski już od przeszło 20 lat gwarantuje Państwu pomoc w ramach czynności notarialnych. W zakres jej usług wchodzi przede wszystkim tworzenie projektów aktów notarialnych oraz umów, sporządzanie protestów weksli i czeków czy wypisów dokumentów. Obszar działalności notariusza obejmuje dodatkowo spisywanie protokołów zebrań lub zgromadzeń jak i doręczanie oświadczeń. Mogą tu Państwo też oddać na przechowanie dokumenty, pieniądze bądź papiery wartościowe. W celu zapoznania się z całym wachlarzem usług świadczonych przez kancelarię, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie protestów weksli i czeków, jak również wpisów, odpisów i wyciągów oraz projektów aktów, to podstawowy zakres usług, jakie w ramach swojej Kancelarii Notarialnej w Gdańsku świadczy notariusz - Izabela Fal. Swoją działalność zainicjowała w 1999 r. i obsługuje zarówno klientów biznesowych, spółki i instytucje publiczne, jak i klientów indywidualnych. Zakres czynności notarialnych ponadto obejmuje oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku oraz przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Zapraszamy na stronę kancelarii!
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Kancelarię Notarialną Magdalena Chemperek-Kubić z Lublina. Nasza działalność polega na świadczeniu usług notarialnych. Dla Państwa możemy wykonać różnego rodzaju usługi notarialne, które są określone w polskim prawie. Poza sporządzaniem aktów notarialnych, możemy zatem przykładowo także spisywać protokół, sporządzić odpis oraz wyciąg dokumentów, doręczyć poświadczenie. Pomagamy klientowi przygotować odpowiednie dokumenty, udzielamy darmowych porad notarialnych. Z pełną ofertą naszej Kancelarii mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ustanowienie odrębnej własności lokalu, umowy o sposobie korzystania ze wspólnych nieruchomości, a także umowy deweloperskie i spółdzielcze, które wymagają udokumentowania w postaci aktu notarialnego, mogą Państwo skonsultować z notariuszem Łukaszem Górskim, który swoją praktykę realizuje w ramach Kancelarii Notarialnej Łukasz Górski na warszawskiej Woli. Oferujemy czynności notarialne dotyczące nieruchomości, prawa spółek, prawa spadkowego i spraw rodzinnych. Zapewniamy indywidualne podejście, a do kancelarii zapraszamy osoby prywatne oraz przedsiębiorców. W przypadku pytań lub chęci umówienia spotkania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Kategorie:

Data dodania: Jul 13, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu mieszczącą się w Sosnowcu kancelarię notarialną Wojciecha Krupińskiego. Zapewnia ona swoim Klientom pełną gamę czynności notarialnych. Do zadań Notariusza należy głównie: sporządzanie aktów czy poświadczeń, poręczenie zgodności kopii dokumentu z oryginałem, doręczanie poświadczeń czy też spisywanie protokołów zebrań,jak również szereg drugich czynności. Jest on także zobowiązany przyjąć na przechowanie dokumenty, pieniądze lub papiery wartościowe. Po uprzednim uzgodnieniu, usługi te mogą być wykonywane poza kancelarią. Z kompletnym zakresem usług wykonywanych przez Notariusza mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 13, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W kancelarii Małgorzaty Hędrzak-Słoty świadczymy wszystkie czynności notarialne ujęte w ustawie Prawo o notariacie. Wśród nich znajdują się wszelkiego rodzaju poświadczenia, akty i dokumenty. Ponadto przechowujemy także dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie omówią wszystkie interesujące kwestie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna Kamila Koziny i Michała Michalika w Katowicach oferuje profesjonalną obsługę notarialną, w której zakres wchodzi dokonywanie czynności notarialnych. Czynności notarialne są dokonywane w zgodzie z obowiązującym prawem, a także zachowane są na najwyższym poziomie zasady etyki zawodowej. Kancelaria Notarialna mieści się przy ulicy Panewnickiej 25 w Katowicach.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna Notariusz Joanny Radkiewicz zlokalizowana została w Szczecinie. Oferujemy bezpłatne informacje odnoszące się do usług notarialnych. Bezpłatnie przedstawiamy również ofertę cenową dla wskazanych przez kontrahenta czynności. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, zapewniając dostosowanie zakresu świadczeń do określonych czynności. Mogą Państwo przesłać wstępnie dokumenty za pośrednictwem maila albo faksu. Zainteresowanych klientów zapraszamy do rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Notariusz Sandra Błaszczyk-Kozłowska zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych i innych dokumentów. Siedziba kancelarii znajduje się w Krakowie na ul. Kalwaryjskiej 12 w centrum dzielnicy Podgórze. Zaletą lokalizacji jest dostęp do parkingów oraz komunikacji miejskiej - tramwaje i autobusy. Każdy klient traktowany jest indywidualnie a porady związane z czynnościami notarialnymi są udzielane nieodpłatnie. Ogromne doświadczenie oraz wiedza pozwala notariuszowi wykonywać usługi na wysokim poziomie. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku oraz w soboty po uprzednim umówieniu terminu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Notarialna położona w zabytkowym budynku przedwojennym przy ul. Brackiej 20/17 w ścisłym centrum Warszawy.

Wygodny dojazd:
metro stacja Warszawa - centrum (200m)
- autobusy: 111, 116, 128, 175, 180, 222, 503, 518 Foksal (Nowy Świat)
- autobusy: 117, 127, 128, 158, 171 Krucza DH Smyk (Aleje Jerozolimskie)
- autobusy: 107 Krucza
- tramwaje: 7, 8, 9, 22, 24, 25 Krucza DH Smyk (Aleje Jerozolimskie)

Godz. urzędowania 10-17 pon-pt.

Kontakt: 22 827 25 38, 794 20 88 20
Mail: sekretariat@kancelarianotarialna.eu
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl