Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295


 
Opis Kompleksowe usługi pogrzebowe oferuje firma CONCORDIA w Gdyni. Zapewniamy całodobowy przewóz zwłok (chłodnia), w tym międzynarodowy transport zmarłych i przygotowanie ciała zmarłego do pochówku (kosmetyka, balsamowanie zwłok). Oferujemy dodatkowo kremacje. W naszej ofercie znajdą Państwo rozległy wybór trumien i urn. Realizujemy wszelkie formalności urzędowe tj. ZUS (rozliczenia bezgotówkowe), PZU, KRUS, MSWiA. Zapewniamy pełne doradztwo prawne i pomoc w uzyskaniu renty rodzinnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Słowa kluczowe Usługi pogrzebowe gdynia   Usługi pogrzebowe trójmiasto   Zakład pogrzebowy gdynia   Zakład pogrzebowy trójmiasto   Kompleksowe usługi pogrzebowe gdynia   Transport zwłok gdynia   Organizacja pogrzebu gdynia   Ceremonia pogrzebowa gdynia   Eksportacja zwłok gdynia   Zakład
Url http://www.pogrzebyconcordia.pl
Kategorie Inne
Data wpisu Jan 16, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Inne
Firma Conpro z Wrocławia to dostawca nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych do biur lub domu. Jeśli stawiasz na komfort, sprawdź naszą ofertę, jaką przedstawiamy na stronie. Zajmujemy się także montażem fotowoltaiki oraz proponujemy systemy do grzania wody. Wszystkie rozwiązania przystosowujemy indywidualnie, zapewniając techniczne doradztwo doświadczonych specjalistów. Świadczymy również montaż klimatyzacji i serwis. Zapraszamy do skorzystania z oferty - gwarantujemy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny!
Kategoria:

Ekologiczne kartony o szerokim zastosowaniu proponuje firma EURO KARTON z siedzibą w Jaraczewie województwie wielkopolskim. Nasze kartony odznaczają się wysokimi parametrami jakościowymi oraz nadają się one do ponownego przetworzenia. W ofercie posiadamy kartony mleczarskie, do ciast, kartony ozdobne, a także kartony wykorzystywane w gastronomii i ogrodnictwie. Oferujemy ekologiczne wypełniacze, taśmy, przekładki, a dodatkowo tekturę falistą w rolkach oraz tuby tekturowe. Przy zamówieniach powyżej 100 zł zapewniamy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieści się więcej informacji na nasz temat.
Kategoria:

Wymiana waluty dzięki Liderowi Walut jest niezwykle prosta. Strona ta umożliwia szybkie przewalutowania bezgotówkowe, jakie dodatkowo zapewniają duże oszczędności, bowiem kursy walut są konkurencyjne w stosunku do kursów powszechnie stosowanych w kantorach stacjonarnych w całym kraju. Użytkownicy w kilku prostych etapach będą w stanie dokonać wymiany waluty, analogicznie jakby dokonywali przelewu online. Dodatkowo za użytkowanie z platformy nie są pobierane jakiekolwiek opłaty. Klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście oraz całkowitą gwarancję bezpieczeństwa swoich pieniędzy.
Kategoria:

CENTRUM WETERYNARYJNE EKOVET we Wrocławiu to wyspecjalizowana jednostka medyczna w leczeniu schorzeń oczu kotów i psów. Zajmujemy się profesjonalna diagnostyką, a wyspecjalizowany sprzęt oraz zdobyta wiedza umożliwiają nam na realizowanie badań i leczenie schorzeń tj. zespół suchego oka, jaskra, schorzenia rogówki czy zapalenia błony naczyniowej. Realizujemy pełną gamę zabiegów chirurgicznych, w tym chirurgiczne korekcje wad powiek oraz przydatków oka czy zabiegi z zakresu mikrochirurgii. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:

Firma KITKI.PL oferuje klientom możliwość zakupu włosów. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Opolu. Działamy na rynku od długiego czasu. Oferujemy atrakcyjne ceny skupu. Interesują nas włosy naturalne o długości minimum 35 cm i farbowane nie mniej niż 40 cm. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej klienci odnajdą rady dotyczące właściwego ścięcia włosów. Proponujemy skup dla ludzi z Opola oraz całego kraju. Po listownym przekazaniu włosów do nas klienci otrzymują stosowną ofertę cenową. Przygotowaliśmy klientom możliwość rozmowy telefonicznej albo korespondencji mailowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl