Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25604
415
6
66325

Baza noclegowa - pokoje gościnne na wakacje i urlop, pokoje gościnne


 
Opis Serwis www.ekstrawakacje.com ma na celu gromadzenie i prezentowanie ofert noclegowych z Polski i zagranicy. Jest doskonałą platformą reklamową dla firm oferujących noclegi. Prezentowane w naszym serwisie oferty są opatrzone wszelkimi informacjami kontaktowymi, opisami obiektów oraz zdjęciami co gwarantuje doskonałe rozeznanie dla klientów i dokonanie najlepszych wyborów.

 

Słowa kluczowe wakacje   baza nclegowa   noclegi   pokoje gościnne   urlop
Url http://www.ekstrawakacje.com
Kategorie Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Noclegi
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Jul 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Indonezja to region dla nas zupełnie egzotyczny. Obejrzysz w tym miejscu piękne zabytki, skosztujesz inną kulturę, ale także inne zwyczaje. Indonezja słynie z okazów pięknej flory. Nie może więc w żadnej mierze dziwić fakt, że teren ten jest wyjątkowo nagminnie i chętnie wybierany jako obiekt rozmaitych eskapad. Niestety - w wielu rejonach kraju panuje bieda, choć jej nie zobaczysz odbywając swoją wyprawę do Indonezji.
Kategoria:

Wycieczki, wczasy all inclusive. Oferty wypoczynku w Polsce i zagranicą. Najbardziej popularne kierunki do Grecji, Hiszpanii, Turcji, Egiptu. Kwatery w Chorwacji. Oferujemy również wycieczki i wyprawy egzotyczne. Oferty first i last minute. Porównaj największy wybór on-line ofert biur podróży i zarezerwuj wczasy już teraz. Dostępna płatność online i płatność ratalna.
Kategoria:

Szkoła Nurkowania Ośmiornica - zapewniamy Państwu niskie ceny na profesjonalne szkolenia nurkowe. Nurkowanie Gdynia, Sopot, Gdańsk, pomorskie. Kliknij link dos trony i odkryj podwodne nurkowanie ze szkołą Ośmiornica. Kompleksowa nauka nurkowania praktycznie dla każdego - kurs nurkowania, kurs pierwszej pomocy, kurs instruktora nurkowania. DLa Państwa organizujemy także wjazdy i podróże nurkowe. Sklep nurkowy Ośmiornica - Diving Gdańsk (Tauchen Danzig). Zapraszamy na nurkowanie Gdańsk, Gdynia i okolice.
Kategoria:

Szczawnica noclegi - baza noclegowa uzdrowiska oraz informacje o Szczawnicy. Szczawnica położone jest w pięknej dolinie Grajcarka prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Dolina ta rozdziela Małe Pieniny od Beskidu Sądeckigo.
Oferta obejmuje bogaty wybór możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Szczawnica to doskonały punkt wypadowy do pieszych wędrówek po Pieninach i Beskidach.
Kategoria:

Wakacje: wymień zdjęcia z innymi uczestnikami Twoich koloni, wczasów, obozu i innych imprez. Pokaż miejsca które warto zwiedzić, zerknij do atrakcji turystycznych. Weź udział w sondażu lub wystartuj nowy, jeżeli chcesz poznać zdanie innych. Zapraszamy do portal wymiany wakacyjnych zdjęć i informacji o wakacjach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl