Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224


 
Opis Niepubliczne przedszkole Językowe „Pod Magnolią” to nowoczesne, innowacyjne i pod każdym względem komfortowe przedszkole, które sprawi, że każde dziecko, będzie czuło się w nim naprawdę jak we własnym mieszkaniu. Bez względu na to, czego oczekujesz od placówek przedszkolnych działających na terenie Krakowa, jedynie Niepubliczne przedszkole Językowe „Pod Magnolią” zapewni twojemu dziecku idealne warunki, do zabawy, nauki a także odpoczynku. Warto wspomnieć, że przedszkole to ma charakter językowy, dlatego też w prosty sposób twoje dziecko ma możliwość przyswoić wiedzę z języka obcego czyniąc to jedynie poprzez miłą zabawę.

 

Słowa kluczowe przedszkole   niepubliczne przedszkole w Krakowie   przedszkole Kraków
Url http://podmagnolia.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Przedszkola
Data wpisu Jul 26, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Przedszkola
Jeśli obecnie usiłujesz znaleźć idealne przedszkole dla swojego malucha, koniecznie zdecyduj się na zaznajomienie z stworzoną przez nas propozycją. Istnieje bowiem znaczące prawdopodobieństwo tego, iż nasze międzynarodowe przedszkole okaże się dla Ciebie ogromnie atrakcyjne i zaoferuje Twojemu dziecku doskonale warunki do rozwoju. Proponowane przez nas warunki, programy jak i wszelkie koszty opisane zostały na naszej internetowej witrynie. Przejrzyj bardzo dokładnie zamieszczony tam materiał, a utwierdzisz się w przekonaniu, że przygotowana przez nas oferta jest rzeczywiście doskonała dla Twego dziecka. Skontaktuj się wobec tego z nami jak najszybciej, a rozwiejemy wszelkie Twe wątpliwości i odpowiemy na ewentualne pytania tyczące się naszego przedszkola i metod kształcenia, jakie stosujemy.
Kategoria:

Przedszkole prywatne Wszystkie Skarby Mamy zaprasza maluchów. Nowoczesne przedszkole językowe i artystyczne Mokotów, Ursynów, Warszawa. Kadra pedagogiczna to zespół młodych i kreatywnych nauczycieli z ogromną pasją. Nauczanie dzieci na wysokim poziomie. Serdecznie Zapraszamy do przedszkola gdzie odbywa sie rekrutacja - niepubliczne przedszkole Mokotów, Ursynów, Warszawa (Kołbucka).
Kategoria:

Stołeczne Przedszkole Edukacyjno-Sportowe "Bambino" zachęca do zapoznania się z ofertą zajęć. Proponujemy nadzór wykwalifikowanych prowadzących, którzy zapewniają doskonałe wyniki edukacji oraz specjalistyczną rozrywkę. Nasza placówka posiada własną halę sportową i duży ogród, gdzie dzieci przebywają przy ładnej pogodzie. Zapewniamy wiele zajęć ponadprogramowych, które rozwijają zainteresowania dziecka. Mamy w ofercie dodatkowe lekcje obejmujące język obcy, rytmikę lub zabawową formę judo. Mamy samodzielną kuchnię, gdzie gotowane są obiady dla dzieci.
Kategoria:

W nowoczesnych czasach podczas gdy mamy coraz to mniej czasu dla rodziny a musimy coraz to więcej pracować, przedszkole może sie okazać znakomitym rozwiązaniem dla rodziców, którzy pragną opieki dla swoich szkrabów. We Wrocławiu jesteśmy prywatnym, lingwistycznym przedszkolem umieszczonym w okolicach centrum miasta. Posiadamy znaczący obszar z ogrodem, gdzie szkraby przebywają w ładne dni a także duży budynek z wieloma przestrzennymi pomieszczeniami. Zapraszamy na wizytę w naszym przedszkolu oraz do poznania się z naszym wyposażeniem i pracującymi paniami.
Kategoria:

Prywatne Centrum Zabawy i Rozwoju Elfik w Sosnowcu to żłobek oraz przedszkole, w których najważniejszy jest zdrowy rozwój dzieci oraz ich bezpieczeństwo. Opiekunowie dzieci to osoby wykwalifikowane do pracy z najmłodszymi oraz odpowiedzialne. Zapewniamy posiłki, które są przyrządzane w naszej kuchni, wobec tego zawsze są zdrowe oraz smaczne. Na dodatek przygotowujemy także jedzenie specjalnie dla dzieci z alergią. Mogą Państwo też zamówić organizację urodzin malucha w domu albo w naszej placówce - niezwykła zabawa gwarantowana! Prowadzimy także wypożyczalnię strojów dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdują się wszelkie informacje:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl