Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Przedszkola

Wpisy
Sortowanie :
Czy twoje dziecko ma problemy z płynnym mówieniem? Odczuwa stres związany z jąkaniem? To bardzo częste przypadłości wieku dziecięcego, które na szczęście można wyeliminować dzięki specjalistycznej terapii. Aby twoje dziecko mogło się cieszyć umiejętnością płynnego mówienia, potrzebny mu jest doświadczony specjalista – logopeda Pruszków. Zapraszamy Was do naszego gabinetu, w którym uzyskacie niezbędną, profesjonalną pomoc.
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że wybór przedszkola jest nie lada wyzwaniem? Od jakiegoś czasu szukasz już dobrej oferty i porównujesz warunki dostępne w różnych placówkach? Zaufaj naszej doświadczonej kadrze, wybierz niepubliczne przedszkole Kraków i miej pewność, że oddałeś dziecko w dobre ręce. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, mamy świetny kontakt z dziećmi i nie umknie nam żaden szczegół.
Kategorie:

Data dodania: May 15, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedszkole niepubliczne Rubik Music School to przedszkole, które w ramach autorskiego programu zajęć stawia główny nacisk na rozwój w dziedzinie muzyki i języków, choć oczywiście nie są zaniedbywane inne aktywności zapewniające harmonijny i wszechstronny rozwój. Niemniej jednak przedszkole zapewnia codzienne lekcje języka angielskiego, a także zajęcia muzyczne w salach z bogatym wyposażeniem muzycznym.
Kategorie:

Data dodania: Sep 16, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zależy Ci na tym, by zadbać o rozwój swojego dziecka już od jego najmłodszych lat? Warto zatem, byś posłał je do przedszkola katolickiego Albercik, zlokalizowanego przy parafii św. brata Alberta Chmielowskiego. Przedszkole to pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące na najwyższym poziomie. Jest to przedszkole z angielskim w Łodzi, więc rozwój Twojego dziecka będzie tu z pewnością wszechstronny.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Warszawie na Wilanowie dostępnych jest bardzo dużo różnych placówek oświatowych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki, takie jak Chatka Małolatka, które od lat przyciąga do siebie Rodziców domową atmosferą i doskonałą ofertą edukacyjną. Dobre położenie przy ulicy Królewicza Jakuba, komfortowe warunki do pracy i zabawy dla podopiecznych oraz fachowe grono pedagogiczne składające się z Cioć i Wujków, to tylko wybrane atuty tego przedszkola na warszawskim Wilanowie. Jeśli chcesz by Twoja pociecha czuła się dobrze w nowym miejscu, to wybierz dla Niej Chatkę Małolatka i spokojnie obserwuj jak Twój przedszkolak szybko się rozwija.
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czy wiesz, jak naturalnie rozwinąć w dziecku pasje i kreatywność? Czy wiesz, że idealnie jest, gdy dziecko samo jest inicjatorem zabawy, samo nią kieruje i wykonuje najważniejsze czynności. Dorosły natomiast może być doradcą, a czasami może wykonać czynność zbyt trudną dla dziecka. W naszej sali zabaw Twoje dziecko nie tylko podszkoli swoje zdolności fizyczne, ale także miło spędzi czas z rówieśnikami. Zapewniamy bezpieczeństwo Maluchów oraz moc atrakcji.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pierwsze Kroczki, to bezpieczne, nowoczesne miejsce oferujące całodzienną opiekę dla maluszków do roku do 4 roku życia. To wyjątkowe miejsce wyróżnia przede wszystkim otoczenie muzyki, sztuki, natury oraz radosna atmosfera towarzysząca dzieciom od pierwszej chwili w Pierwszych Kroczkach. Wiemy również, jak ważne jest przebywanie dzieci na dworze, dlatego jako jedni z nielicznych możemy zaproponować duży ogród i plac zabaw, który jest dostępny tylko dla podopiecznych placówki! Zapewniamy też fachową opiekę!
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszystkie Skarby Mamy to niepubliczne Przedszkole Poznań Grunwald, Junikowo oraz niepubliczny Żłobek Poznań Grunwald, Junikowo. Jako przedszkole artystyczno-językowe zapewniamy Państwa pociechom doskonałą opiekę, zabawę i naukę. Przedszkola Poznań i żłobki Poznań zapraszają – rekrutacja trwa! Prywatne, artystyczne przedszkole językowe Poznań oraz prywatny żłobek językowy Poznań działają zgodnie z wszelkimi wytycznymi jednostek nadzorujących.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedszkole Radosna Planeta jest miejsce, które kładzie duży nacisk na wychowanie dzieci zgodnie z wyznawanymi wartościami. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Proponujemy dużą różnorodność ponadprogramowych lekcji, które pozwalają dzieciom na poprawienie skuteczności nauki oraz poprawę rozwoju. Zapewniamy zajęcia językowe z dwóch języków obcych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, dzięki czemu możemy gwarantować najwyższy poziom opieki dla wszystkich dzieci. Funkcjonujemy w oparciu o autorski program nauczania.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Placówka przedszkolna Happy Time mieszcząca się w mieście Bielsko-Biała przyjmuje dzieci już od 2,5 roku życia. Przyjmuje zarówno dzieci zdrowe jak i niepełnosprawne. Grupy integracyjne uczą dzieci już od najmłodszych lat zrozumienia, odpowiedzialności i toleracji. Na stronie naszego przedszkola znajduje się formularz rezerwacji online, dzięki któremu można w łatwy sposób zapisać dziecko do przedszkola. Właściwa edukacja dziecka od najmłodszych lat to gwarancja dobrego startu w szkolnictwo.
Kategorie:

Data dodania: May 23, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl