Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Przedszkola

Wpisy
Sortowanie :
Chcesz wysłać swoje dziecko do unikatowego przedszkola? Miasteczko Wilanów to miejsce gdzie żyjesz? Przedszkole anglojęzyczne Wilanów ”Zebra” ma 16 lat doświadczenia. Sprawdź ofertę przedszkola językowe Wilanów. Przedszkole niepubliczne Wilanów uczy w 2 językach. Przedszkole językowe Wilanów to wysoka jakość. Niepubliczne przedszkole Wilanów poleca się.
Kategorie:

Data dodania: Apr 21, 2022 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W codziennej edukacji dzieci ważna jest zarówno wiedza książkowa, jak i budowanie w młodym człowieku wartości. W naszej placówce kształcimy przyszłych obywateli świata — otwartych, empatycznych, tolerancyjnych i oczywiście znających języki. Nasza nowoczesna placówka jest świetnie wyposażona, a klasy są przestronne i jasne. U nas każdy jest częścią rodziny, która się wspiera i sobie pomaga.
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

HABA Polska zaprasza do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Na stronie internetowej znajdziesz przykładowe modele wyposażenia żłobków, przedszkoli i szkół. Ponadto, tworzymy meble dla ośrodków terapeutycznych i klubów sportowych. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszego najnowszego katalogu. Wszystkie modele są bezpieczne dla dzieci, spełniają europejskie normy i są przyjazne dla środowiska.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Stargardzie w województwie zachodniopomorskim mieści się Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Przygoda. Jesteśmy profesjonalną i ciekawą placówką oferującą szeroki pakiet zajęć podstawowych oraz dodatkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym. Nad bezpieczeństwem i rozwojem podopiecznych czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna, psychologiczna i logopedyczna. Dzieci dostają pełne wyżywienie a także zajęcia ruchowe, relaksacyjne bądź wiele innych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe placówki.
Kategorie:

Data dodania: Jul 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców do zapoznania się z ofertą przedszkola Wielka Przygoda w Gdańsku! Dla każdych naszych wychowanków przyszykowaliśmy szczególny program dydaktyczny, jaki pozwoli im w całości rozwijać swoje umiejętności intelektualne i manualne. Przyszykowaliśmy wachlarz, wypracowanych we współpracy ze specjalistami zajęć ruchowych, muzycznych, językowych oraz rozwojowych. Naszym celem jest bowiem odkrycie i rozwijanie talentów wychowanków przedszkola. Dzieciom, które wymagają więcej uwagi, zapewniamy dodatkową opiekę pedagogiczną i logopedyczną. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opublikowanych jest więcej informacji.
Kategorie:

Data dodania: Jul 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę przedszkola Robuś, które mieści się w Wesołej pod Warszawą. Jesteśmy nowoczesną placówką zatrudniającą kadrę specjalistów a ponadto posiadającą doskonałe warunki lokalowe i atrakcyjny plac zabaw dla dzieci. Prowadzimy zajęcia zgodne z podstawą programową a oprócz tego naukę angielskiego, zajęcia muzyczne, gimnastykę, prace manualne oraz wiele innych. Zapewniamy przyjazną, rodzinną i bezpieczną atmosferę jak również indywidualnie podejście do każdego malucha. Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Akademia Małego Sportowca „Dinolandia” mieści się w Niemodlinie w województwie opolskim. W skład naszej placówki wchodzi przedszkole oraz żłobek. Naszą kadrę pracowniczą tworzą wykwalifikowani pedagodzy, opiekunowie i trenerzy. Zajmujemy się dodatkowo terapią dzieci z orzeczeniem albo opinią poradni psychologiczno-pedagogicznej. Każdemu dziecku gwarantujemy indywidualne podejście. Wspomagamy rozwój i kreatywność naszych podopiecznych i pobudzamy ich ciekawość świata. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Edukacja od najmłodszych lat powinna obejmować każde dziecko. Przedszkola w Płocku korzystają w codziennej pracy z dzieckiem z monitoringu postępów oraz kształtują właściwe nawyki i zachowania w kontaktach z dzieckiem w wieku rozwojowym. Prywatne przedszkole umożliwi Ci naukę rozpoznawania u dziecka możliwości i jego potrzeb rozwojowych, co pomoże w ewentualnym wczesnym wykryciu dysfunkcji. Wykorzystywanie pomocy dydaktycznych w codziennej pracy z dzieckiem to także zaleta przedszkola. W prywatnym żłobku Baby Dream autorskie programy wspomagają działalność opiekuńczo-wychowawczą oraz edukacyjną. Placówka przyjmuje dzieci do lat 2,5. Żłobek prywatny wspiera rodziców w procesie kompleksowego rozwoju dziecka. Żłobek działa w oparciu o oddziały dla dzieci zbliżonych wiekowo uwzględniając indywidualne sugestie rodziców oraz możliwości rozwojowe najmłodszych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pragniesz mieć pewność, że Twoje dziecko w przedszkolu będzie miało zapewnioną właściwą opiekę? W Raz Dwa Trzy My w Warszawie każdemu wychowankowi zapewnimy domową atmosferę oraz znakomite warunki do rozwoju. Stosujemy niezawodne metody wychowawcze, jakie dają bardzo dobre efekty. Zajęcia edukacyjne oparte są na zabawach psychoruchowych, stymulujących rozwój intelektualny i fizyczny dzieci. Nasi wychowankowie w trakcie pobytu w przedszkolu zdobywają wiedzę oraz umiejętności niezbędne do dalszej nauki w szkole. Ze szczegółami oferty przedszkola możesz zapoznać się odwiedzając stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedszkole niepubliczne Niezapominajka w Warszawie to placówka umiejscowiona w kameralnym miejscu na warszawskim Mokotowie. Działamy od kilku lat, oferując naszym podopiecznym zróżnicowane formy edukacji, atrakcyjne i pouczające lekcje a pomysłowe zabawy. Naszą kadrę tworzą doświadczeni i wieloletni pedagodzy i nauczyciele, którzy oferują m. in. naturalne przyswajanie języka angielskiego 5 godzin w tygodniu. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem nawet do 20.00. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy wszystkie szczegóły współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl