Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Przedszkola

Wpisy
Sortowanie :
Przedszkole niepubliczne Niezapominajka w Warszawie to placówka umiejscowiona w kameralnym miejscu na warszawskim Mokotowie. Działamy od kilku lat, oferując naszym podopiecznym zróżnicowane formy edukacji, atrakcyjne i pouczające lekcje a pomysłowe zabawy. Naszą kadrę tworzą doświadczeni i wieloletni pedagodzy i nauczyciele, którzy oferują m. in. naturalne przyswajanie języka angielskiego 5 godzin w tygodniu. Zaopiekujemy się Twoim dzieckiem nawet do 20.00. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy wszystkie szczegóły współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Słoneczny Żłobek to zespół trzech żłobków znajdujących się we Wrocławiu.
Dokładne adresy naszych placówek to:
Słoneczny Żłobek ul. Traugutta 142/u5 50-420 Wrocław
Słoneczny Żłobek 2 ul. Traugutta 60/2 50-418 Wrocław
Słoneczny Żłobek 3 al. M.Kromera 23e 51-163 Wrocław
W naszym żłobku Państwa pociechy są pod stała opieką wykwalifikowanych opiekunów, którzy stale poświęcają uwagę każdemu dziecku w naszej placówce. Gwarantujemy dużo uśmiechu oraz radości, codziennie staramy się poszerzać nasze kompetencje, aby dzieci zapisane do naszego żłobka rozwijały się w sposób prawidłowy i harmonijny
Żłobek czynny od 7:00 do 17:30.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest takie miejsce we Wrocławiu. - Słoneczne Przedszkole. , Gwarantujemy tu dużo uśmiechu oraz radości. Dbamy o zabawę, spacery zabawę na świeżym powietrzu, ciepło emocjonalne i radość. Rozwijamy u dzieci umiejętności motoryczne, psychoruchowe dzieci. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu do naszego przedszkola zapraszamy do odwiedzenia przedszkola i zapoznania się z jego przestrzenią oraz wychowawczyniami.
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2018 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Słonecznym żłobku Państwa pociechy są pod stała opieką wykwalifikowanych opiekunów, którzy stale poświęcają uwagę każdemu dziecku w naszej placówce. Posiadamy 3 oddziały we Wrocławiu, częśc miejsc jest dofinansowana przez gminę Dbamy o zabawę, spacery zabawę na świeżym powietrzu, ciepło emocjonalne i radość. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu do naszego żłobka zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych ośrodków.
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czy twoje dziecko ma problemy z płynnym mówieniem? Odczuwa stres związany z jąkaniem? To bardzo częste przypadłości wieku dziecięcego, które na szczęście można wyeliminować dzięki specjalistycznej terapii. Aby twoje dziecko mogło się cieszyć umiejętnością płynnego mówienia, potrzebny mu jest doświadczony specjalista – logopeda Pruszków. Zapraszamy Was do naszego gabinetu, w którym uzyskacie niezbędną, profesjonalną pomoc.
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że wybór przedszkola jest nie lada wyzwaniem? Od jakiegoś czasu szukasz już dobrej oferty i porównujesz warunki dostępne w różnych placówkach? Zaufaj naszej doświadczonej kadrze, wybierz niepubliczne przedszkole Kraków i miej pewność, że oddałeś dziecko w dobre ręce. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, mamy świetny kontakt z dziećmi i nie umknie nam żaden szczegół.
Kategorie:

Data dodania: May 15, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedszkole niepubliczne Rubik Music School to przedszkole, które w ramach autorskiego programu zajęć stawia główny nacisk na rozwój w dziedzinie muzyki i języków, choć oczywiście nie są zaniedbywane inne aktywności zapewniające harmonijny i wszechstronny rozwój. Niemniej jednak przedszkole zapewnia codzienne lekcje języka angielskiego, a także zajęcia muzyczne w salach z bogatym wyposażeniem muzycznym.
Kategorie:

Data dodania: Sep 16, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zależy Ci na tym, by zadbać o rozwój swojego dziecka już od jego najmłodszych lat? Warto zatem, byś posłał je do przedszkola katolickiego Albercik, zlokalizowanego przy parafii św. brata Alberta Chmielowskiego. Przedszkole to pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące na najwyższym poziomie. Jest to przedszkole z angielskim w Łodzi, więc rozwój Twojego dziecka będzie tu z pewnością wszechstronny.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Warszawie na Wilanowie dostępnych jest bardzo dużo różnych placówek oświatowych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki, takie jak Chatka Małolatka, które od lat przyciąga do siebie Rodziców domową atmosferą i doskonałą ofertą edukacyjną. Dobre położenie przy ulicy Królewicza Jakuba, komfortowe warunki do pracy i zabawy dla podopiecznych oraz fachowe grono pedagogiczne składające się z Cioć i Wujków, to tylko wybrane atuty tego przedszkola na warszawskim Wilanowie. Jeśli chcesz by Twoja pociecha czuła się dobrze w nowym miejscu, to wybierz dla Niej Chatkę Małolatka i spokojnie obserwuj jak Twój przedszkolak szybko się rozwija.
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czy wiesz, jak naturalnie rozwinąć w dziecku pasje i kreatywność? Czy wiesz, że idealnie jest, gdy dziecko samo jest inicjatorem zabawy, samo nią kieruje i wykonuje najważniejsze czynności. Dorosły natomiast może być doradcą, a czasami może wykonać czynność zbyt trudną dla dziecka. W naszej sali zabaw Twoje dziecko nie tylko podszkoli swoje zdolności fizyczne, ale także miło spędzi czas z rówieśnikami. Zapewniamy bezpieczeństwo Maluchów oraz moc atrakcji.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl