Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278

ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA WROCŁAW pogrzeby wrocław


 
Opis Zakład pogrzebowy Witwicka z Wrocławia zajmuje się organizacją pogrzebów od 1973 roku. Obsługuje zarówno pogrzeby świeckie, jak i pogrzeby wyznaniowe. Wykonuje także usługi kremacji we własnym zautomatyzowanym krematorium. W każdym przypadku pracownicy dbają o zapewnienie dobrego samopoczucia rodzinie oraz przyjaciołom zmarłej osoby. Wiedzą, że zejście kogoś bliskiego, to delikatna oraz smutna sytuacja. Gwarantujemy, iż przygotowujemy zmarłego do pochówku odpowiednio z najlepszymi standardami i szacunkiem. Dokładamy starań, żeby ceremonia pogrzebowa przebiegała bez zakłóceń. Odpowiadamy na wszystkie zapytania oraz wspieramy w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych. Szczegóły dostępne są na witrynie.

 

Słowa kluczowe wrocław zakład pogrzebowy   dewocjonalia   międzynaodowy transport zwłok   transport zwłok wrocław
Url http://wroclaw-zakladpogrzebowy.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Firmy wg branż
Data wpisu Jan 15, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę Hicopy ze swoją główną siedzibą w Gdańsku. Jesteśmy aktywnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam zaskarbić sobie zaufaniedużego grona klientów. Świadczymy usługi z zakresu drukowania, kopiowania oraz obiegu dokumentów. Charakteryzuje nas fachowość, solidność i rzetelność. Oferujemy najwyższej próby, nowoczesne urządzenia, jakie zezwolą Państwu obniżyć koszty, przy równoczesnym postępie skuteczności pracy w biurze. Wszystkich zaintrygowanych serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową.
Kategoria:

Serwis finansowy. Bank kredyt mieszkaniowy? Konto osobiste w banku? Tani kredyt gotówkowy? Konta młodzieżowe? Konta oszczędnościowe? Tani kredyt samochodowy? Wszystko to można znaleźć w serwisie finansowym moneyport, a także wiadomości o: banki, biznes, emerytura, inwestowanie, waluty, ubezpieczenia. W serwisie: poradnik finansowy oraz forum. Możliwość złożenia wniosku dla większości produktów finansowych z kraju.
Kategoria:

Serwis został stworzony w celu zarządzania rekrutacjami związanymi z projektami. W ofercie można znaleźć zarówno dział dla kierowników projektów, jak i dział przeznaczony pracodawcom. W serwisie znajdują się oferty pracy w projektach dostępnych na rynku polskim i międzynarodowym oraz baza inżynierów, ekspertów ds. jakości poszukujących nowych kierunków pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Firma Aqua-Kret to całodobowe pogotowie hydrauliczno - kanalizacyjne znajdujące się na dolnym śląsku. zadania realizujemy na obszarze Wrocławia i okolic. Wykonujemy kompleksowe prace z zakresu czyszczenia lub udrażniania kanalizacji, przepychania rur, czyszczenia studzienek kanalizacyjnych, odtłuszczania instalacji, usuwania nieszczelności i wielu innych. Proponujemy stały nadzór oraz konserwacje instalacji w hotelach, szkołach, urzędach, zakładach przemysłowych lub innych instytucjach. Zaciekawionych prosimy o kontakt telefoniczny. Szczegółowe wiadomości dostępne są na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Na stronie komercyjne-nieruchomosci.eu znaleźć można oferty nieruchomości na wynajem z okolic Wrocławia jak i samego miasta. Są to przede wszystkim tak zwane nieruchomości komercyjne, czyli obiekty produkcyjne i przemysłowe: hale i magazyny wraz z powierzchniami biurowymi do zagospodarowania. Poza ofertami na stronie znajdują się artykuły dotyczące wynajmu i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl