Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205


 
Opis W naszym kraju nadal ma miejsce bardzo dużo wypadków drogowych i w czasie pracy, nieraz też dochodzi do błędów w czasie operacji czy leczenia. Wypadki wiążą się także z wieloma zaniedbaniami zarządców budynków przede wszystkim w czasie zimy. Dużo osób, jakie uległy takim wypadkom nie do końca zna swoje prawa, jakie są bardzo rozległe. Dlatego też zachęcamy wszystkie osoby poszkodowane lecz nie tylko do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej można znaleźć informacje dotyczące tego jakie prawa przysługują osobom, które uległy wypadkom drogowym lub w czasie pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Pomagamy także w uzyskaniu stosownego zadośćuczynienia, dzięki któremu można zapłacić koszty związane z leczeniem. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się jakich dokumentów będziemy do tego potrzebować.

 

Słowa kluczowe odszkodowania   instytut odszkodowań   wypadki   roszczenia   zus
Url http://pio-odszkodowania.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Dec 27, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Serwis hr.consultants to firma doradztwa zawodowego z siedzibą w Warszawie. Oferujemy przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych na zamówienie oraz szereg artykułów i informacji o tym jak dobrze napisać cv i list motywacyjny. Poza tym na stronie znajdziesz wzory życiorysów oraz listów motywacyjnych na wiele stanowisk również w języku angielskim. Zapraszamy do korzystania z naszych usługi i przeglądania informacji.
Kategoria:

W ofercie biura księgowo-rachunkowego Ewy Sułkowskiej-Orylskiej odnajdą Państwo usługi z zakresu księgowości, administracji oraz rachunkowości. Funkcjonujemy na obszarze Mosiny, jednak nasza oferta skierowana jest także do Klientów z Poznania, Śremu, Lubonia, Stęszewa, Kórnika oraz Środy Wielkopolskiej. W skład naszych usług wchodzi m.in. prowadzanie ksiąg przychodów oraz rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz ZUS, prowadzenie rejestrów VAT, doradztwo podatkowe i gospodarcze, prowadzenie dokumentacji kadrowej, wykonywanie bilansów, rachunków wyników i inne. Pracujemy również w języku polskim, jak i angielskim. Zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego bądź telefonicznego. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Poszukujesz profesjonalnej pomocy z obszaru zarzadzania zasobami ludzkimi? Ciekawi Cię problematyka taka jak na przykład Systemy premiowania pracowników i Rozwój umiejętności osobistych pracowników? Odwiedź stronę internetową firmy Anacco! Zajmujemy się konsultingiem i doradztwem personalnym jak również szkoleniami z zakresu zarządzania przez cele. Posiadamy przeszło 16 lat doświadczenia, natomiast naszymi partnerami są największe firmy z branży finansów, teleinformatycznej, farmaceutycznej czy innych. Uczestniczyliśmy też w wielu konferencjach branżowych, gdzie nasze prelekcje cieszyły się znaczącym zainteresowaniem. Zachęcamy do współpracy!
Kategoria:

Kancelaria Adwokata Łukasz Węglowski zaświadcza kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, rodzinnego i cywilnego na każdym etapie postępowania. Adwokat najczęściej bierze udział w procesach połączonych ze sporami rodzinnymi, o rozwód, alimenty, podział majątku, o odszkodowania, o dziedziczenie, pracowniczych, administracyjnych, karnych oraz innych. Prowadzone są sprawy w sądach, ale Klienci są również reprezentowani przed innymi instytucjami. W Kancelarii przygotowywane są co więcej różnego rodzaju pisma, procesowe oraz wydawane opinie. Na stronie internetowej znajdą Państwo dane kontaktowe i więcej przydatnych wiadomości.
Kategoria:

W oparciu o wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa personalnego stworzyliśmy nową ofertę kompleksowych usług usprawniających proces doradztwa personalnego w biznesie – Work Express People. W ciągu 10 lat naszej działalności zatrudniliśmy, przeszkoliliśmy i zmotywowaliśmy tysiące wykwalifikowanych pracowników. Szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dla doradztwa personalnego w biznesie oraz wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, umożliwiają nam realizowanie najbardziej złożonych i zaawansowanych projektów w różnych obszarach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl