Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20827
415
11
64967


 
Opis Nasza firma kieruje swoją ofertę do osób poszukujących nowoczesnej i profesjonalnej firmy parkieciarskiej. Nasze doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie i ulepszanie naszych metod działania. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi bezpyłowe cyklinowanie, bejcowanie, polerowanie, lakierowanie jak i doklejanie ubytków w drewnianych parkietach. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe cyklinowanie   cyklinowanie bydgoszcz   cyklinowanie bezpyłowe bydgoszcz
Url http://www.cyklinowanie-paszkowski.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 12, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Firma STYLDREW przygotowała dużą ofertę wyrobów drewnianych. Pośród różnorodnego asortymentu znalazły się meble ogrodowe, piaskownice oraz domki do zabaw dla dzieci, doniczki, skrzynie i podesty do ogrodów, karmniki i budki lęgowe, wędzarnie, drewutni oraz toalety oraz wiele innych. Stosowanie najlepszych odmian drewna zapewnia, że zakupione u nas towary będą służyły przez długi czas. Impregnujemy drewno dla zabezpieczenia przed czynnikami z zewnątrz, dostępne odcienie sosna, kasztan, pinia, mahoń oraz palisander. W kompetentny sposób doradzimy oraz podpowiemy w najlepszym wyborze oraz wykonamy rzetelnie każde zlecenie. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Chojna, w województwie zachodniopomorskim, ale nasze produkty sprzedajemy na terenie całego kraju. Cała oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zapoznaj się z ofertą naszej firmy Monia, która skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm budowlanych. U nas można skorzystać z usług wywozu gruzu, śmieci, odpadów, mebli i wielu innych materiałów. Poza tym nasza firma zajmuje się usługami koparko-ładowarki. Mamy nawet do zaoferowania wynajem kontenerów oraz sprzedaż worków typu Big Bag, które wykonane są z trwałych materiałów. Polecamy!
Kategoria:

Termowizja to bezpieczna metoda pozwalająca na ocenę nieprawidłowości w budynkach. Firma NEBI z Krakowa specjalizuje się w wykonywaniu badań termowizyjnych w każdego rodzaju obiektach. Oferuje też wykonywanie projektu instalacji sanitarnych, nadzory inwestorskie czy też nadzór budowlany. Zatrudnia jedynie wykwalifikowanych fachowców, co zapewnia najwyższą jakość i precyzję oferowanych usług. Zapewnia także indywidualne podejście do każdego zlecenia, atrakcyjne ceny i sympatyczną atmoferę współpracy. Więcej informacji o ofercie a także niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategoria:

Geopil jest firmą geodezyjną, która specjalizuję się usługach: mapki do celów projektowych, wytyczenia, inwentaryzacje powykonawcze budynków i sieci uzbrojenia terenu, podziały i rozgraniczenia, obsługa geodezyjna inwestycji, oraz pozostałe prace związane z geodezją.Uczestniczymy w kursach, warsztatach - wciąż podnosząc kwalifikacje personelu. Stawiamy na wykorzystywanie nowych technologii pomiarowych co gwarantuje wykonanie usług na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Usługi dźwigowe, wynajem dźwigów i żurawi samochodowych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Profesjonalne usługi dźwigowe w Trójmieście. Zaufaj wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu specjalistów z branży dźwigowych usług budowlanych. Posiadamy dużą bazę dźwigów samochodowych na pomorzu. Naszej wiedzy i doświadczeniu zaufali już zarówno duże koncerny jak i mniejsze firmy budowlane. Serdecznie zapraszamy wszystkich do stałej współpracy. Zapraszamy na nasze strony internetowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl