Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64803


 
Opis Nasza firma kieruje swoją ofertę do osób poszukujących nowoczesnej i profesjonalnej firmy parkieciarskiej. Nasze doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie i ulepszanie naszych metod działania. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi bezpyłowe cyklinowanie, bejcowanie, polerowanie, lakierowanie jak i doklejanie ubytków w drewnianych parkietach. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe cyklinowanie   cyklinowanie bydgoszcz   cyklinowanie bezpyłowe bydgoszcz
Url http://www.cyklinowanie-paszkowski.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Feb 12, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Sporządzamy świadectwa energetyczne dla budynków i mieszkań zgodnie z metodologią zawartą w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury.
Działamy na terenie województwa śląskiego.

Zgodnie z wchodzącymi w życie z dniem 1.01.2009 r. zmianami w Prawie Budowlanym mieszkania i budynki wprowadzane do obrotu powinny posiadać świadectwo charakterystyki energetycznej.
Wymogi te wynikają z przepisów Dyrektywy Europejskiej EPBD 2002/91/WE.

Świadectwo to wykonane w oparciu o szczegółową inwentaryzację techniczno budowlaną określa poziom zużycia energii budynku (lokalu).

TermoEnergy
al. Armii Krajowej 1/3 pok. 314
42-200 Częstochowa
tel. 0 512 243 883; 0 606 216 895
e-mail: biuro@termoenergy.pl
Kategoria:

Zlecając wykonanie swoich usług firmie Gruzex-Gdańsk na miejsce ich wykonania przywiezie ona ze sobą pojemne kontenery na odpady w Gdańsku. Nie trzeba się martwić, że nie pomieszczą się w nich nasze śmieci, gdyż firma bez problemu dowiezie odpowiednią ilość sztuk, bądź będzie je sukcesywnie podmieniać w miarę ich zapełniania. Każda usługa realizowana jest profesjonalnie oraz bardzo rzetelnie.
Kategoria:

W Wałczu mieści się siedziba polskiego oddziału firmy VOGEL&NOOT, jaka jest producentem innowacyjnych oraz energooszczędnych grzejników. Oferowane produkty to grzejniki płytowe, kolumnowe, łazienkowe, konwektorowe, niskotemperaturowe i dekoracyjne. Jako firma funkcjonująca na rynku międzynarodowym, VOGEL&NOOT proponuje innowacyjne rozwiązania, jakie przyczyniają się do bardziej wydajnego korzystania z systemu grzewczego oraz obniżenia wydatków związanych z ogrzewaniem. Szczegółowa specyfikacja techniczna produktów i aktualne cenniki są dostępne na stronie producenta.
Kategoria:

Chicago Home Improvement Contractors. Chicago Construction Companies. Interior and Exterior Remodeling Services. Free Estimates and Leads. 1. Please Tell Us About Your Project Needs. Fill Out Below Form. 2. We will match you with quality licensed contractors in your area. 3. Contractors will contact you with free estimates & compete on your job.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej. Działamy na terenie woj. łódzkiego i nie tylko. Kostkę układamy zarówno na dużych jaki małych powierzchniach. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż kostki oraz wszystkich materiałów niezbędnych do jej ułożenia, aby klient nie musiał tracić cennego czasu. Nasze usługi wykonujemy starannie i estetycznie. Kostkę układamy zarówno według Państwa wizji jaki z projektów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl