Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
5
64903


 
Opis Gwarantujemy bezpieczny i szybki przewóz osób pod wskazany adres na teren Niemiec, Belgii oraz Holandii. Jeśli potrzebujesz wynająć busa to również Ci w tym pomożemy. Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni sprawne, komfortowe i nowoczesne pojazdy wyposażone w systemy DVD, bezprzewodowy Internet a także klimatyzację. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

 

Słowa kluczowe busy   wynajem busów   transport   Holandia   Niemcy   Belgia
Url http://pdm-trans.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Firma oferuje przeprowadzki i transport na terenie Warszawy i całego kraju.W zakresie działalności znajdują się między innymi kompleksowe i ekonomiczne przeprowadzki firm, domów oraz mieszkań. Przenoszony i przewożony asortyment jest ubezpieczony.
Profesjonalna obsługa poparta wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem przez sumienny
zespół. Tanio, szybko!

*przeprowadzka kompleksowa (spakowanie przewożonego asortymentu, wyniesienie i załadunek, przewiezienie, wniesienie, rozpakowanie i ustawienie)
*przeprowadzka ekonomiczna (wyniesienie, załadunek, przewiezienie i wniesienie) asortyment przygotowany i spakowany przez klienta.)
*usługa transportowa (w zakresie określonym przez klienta)
*transport (samo przewiezienie )
Kategoria:

Firma ATH Fides to przewoźnik osób na terenie Polski i Europy. Wysokiej klasy autokary i busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż. Pojazdy są nowoczesne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, toaletę, rozkładane fotele, profesjonalny zestaw nagłaśniający i mikrofon, WiFi, DVD oraz klimatyzację. Firma oferuje wynajem autokarów w Warszawie, współpracę z biurami turystycznymi oraz obsługę grup zorganizowanych.
Kategoria:

Witamy wszystkich, którzy potrzebują przeżyć ekskluzywną przygodę z firmą Tandem! Proponujemy państwu wynajem najbardziej eleganckich autokarów jak i autobusów, minibusów, jak i większych: vanów. Komfort i wygoda mających w pełni szeroką klasę autokarów czekają na państwa. Wysokie fotele, klimatyzacja, możliwość oglądania telewizji i DVD dokonają, że poczujecie się zrelaksowani. Możliwość usług jest wszechstronna: jesteśmy gotowi do współpracy ze szkołami, biurami turystycznymi, klientami indywidualnymi i wiele innymi instytucjami. Naszym zamysłem jest zarówno zapewnienie państwu bezpieczeństwa. Nasza wyszkolona kadra kierowców zdecydowana jest, żeby zabrać państwa w odkrywanie oryginalnych szlaków i dróg. Wysoki standard techniczny jak na przykład i w środku pojazdów zaspokoi państwa pragnienia związane z jakością podróży. Dostarczamy w podobny sposób ewentualność wyboru zapłaty: zrobienie przelewu lub zapłata gotówką. Więcej informacji wyszukacie państwo na stronie internetowej:
Kategoria:

Wyznajemy dzisiejsze biuro podróży, jakie swoim nastawieniem i inicjatywami wyprzedza inne oferty. Zaprzątamy się organizacją eskapad dla dzieci i dorosłych, w Polsce i za granicą, W krajowej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim niespotykane atrakcje a także dni pełne wrażeń, kolejnych doznań dla najmłodszych, Poręczamy najlepsze opłaty, opiekę wykwalifikowanej kadry a również bezpieczne, postępowe autokary. O ile poszukują Państwo wypróbowanych ofert, naturalnie w lokalnym biurze je Państwo znajdą.
Kategoria:

Nasza firma profesjonalnie zajmuje się przeprowadzkami, przewozem towarów i mebli. Szybko, solidnie w rozsądnej cenie dla osób prywatnych i firm.
OFERUJEMY: przeprowadzki osób prywatnych i firm, demontaż i montaż mebli, pakowanie, transport nietypowych rzeczy, wynajęcie pojazdu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl