Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

BAMOR kontenery biurowe Szczecin


 
Opis Głównym profilem działalności zakładu Bamor z Reska jest produkcja kontenerów użytkowych. W ofercie ma też wykonywanie konstrukcji stalowych. Dzięki ponad 50-letniej obecności na rynku zdobyła bogate doświadczenie. Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki któremu zlecone zamówienia może wykonywać szybciej i sprawniej. Przyjmuje ona także zlecenia na kontenery o niestandardowych rozmiarach. Do tej pory firma wytwarzała kontenery przeznaczone dla handlu, usług, sanitariatu bądź celów mieszkaniowych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć zamieszczoną na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

 

Słowa kluczowe kontenery producent Szczecin   producent kontenerów Szczecin   kontenery biurowe Szczecin   kontenery socjalne Szczecin   kontenery techniczne Szczecin   kontenery szatniowe Szczecin   kontenery boiskowe Szczecin   kontenery sportowe Szczecin   kontenery piłkarskie Szcze
Url http://www.bamor.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Mar 13, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Producent klejów przemysłowych i kosmetycznych. W ofercie firmy CarTell można znaleźć kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, kleje strukturalne, kleje kosmetyczne (klej do tipsów), kleje medyczne, a także aktywatory i primery. Firma oferuje wsparcie techniczne oraz obniżone koszty produkcji dla klientów przemysłowych. Gwarancje trwałości i zadowolenie. Zapraszamy na naszą stronę, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.
Kategoria:

El12 to prężnie rozwijająca się spółka z specjalności elektrycznej, oferująca Państwu usługi z zakresu sprzedaży oraz profesjonalnego montażu sprzętów elektrotechnicznych oraz elektroinstalacyjnych. Wysokie standardy oferowanych przez nas produktów potwierdza nasza wieloletnia obecność na rynku, a także przyznane nam certyfikaty i nagrodzenia. Obszar naszej działalności obejmuje wiele województw zlokalizowanych w różnych rejonach Polski, a główne nasze siedziby mieszczą się w Opolu, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdyni, Dąbrowie Górniczej i Częstochowie. Wszystkich zainteresowanych kooperacją odsyłamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Oferujemy usługę pokrywania detali powłoką błyszczącego oraz matowego cynku, zabezpieczoną przed działaniem korozji w procesie chromianowania (pasywacji) oraz dodatkowo uszczelnioną w specjalnym lakierze, co ma zabezpieczyć przed mechanicznymi uszkodzeniami i wzmocnić odporność korozyjną.
 Proponujemy chromianowanie na kolor: Srebrny, Stalowy (tzw. ,,TYTAN”), Żółty, Oliwkowy (słomkowy), Niebieski.
 Firma oferuje także proces chromianowania, który zabezpiecza antykorozyjnie oraz poprawia przyczepność powłok wykończeniowych (np. lakierowania proszkowego) firmy HSO Herbert Schmidt Oberflachentechnik Gm.
Kategoria:

Zapoznaj się z szerokim wachlarzem usług składanym przez przedsiębiorstwo Aklor. Jednostka mieści się w miejscowości położonej w pobliżu Wrocławia. Działamy w zakresie przeprowadzania inwestycji fabrycznych i dystrybucji materiałów przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo porządne, spełniające najwyższe standardy rolki transportowe do przenośników grawitacyjnych, napędowych i taśmowych. Służymy również profesjonalnym doradztwem wyboru odpowiedniego rodzaju materiału i belki, mając na uwadze wszelkie niezbędne czynniki. Wszystkich zainteresowanych w celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Airspaw. Nasza siedziba mieści się w Miliczu w województwie dolnośląskim a działalność prowadzimy już od 2002 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży, skupie, wynajmowaniu i serwisowaniu maszyn przemysłowych na terenie kraju i Europy. W naszej ofercie znaleźć można zarówno nowe jak również używane maszyny – sprężarki, osuszacze, piaskarki, spawarki, zbiorniki plus szeroki wybór akcesoriów. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny i miłą obsługę. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl