Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22015
415
0
65164

BAMOR kontenery biurowe Szczecin


 
Opis Głównym profilem działalności zakładu Bamor z Reska jest produkcja kontenerów użytkowych. W ofercie ma też wykonywanie konstrukcji stalowych. Dzięki ponad 50-letniej obecności na rynku zdobyła bogate doświadczenie. Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki któremu zlecone zamówienia może wykonywać szybciej i sprawniej. Przyjmuje ona także zlecenia na kontenery o niestandardowych rozmiarach. Do tej pory firma wytwarzała kontenery przeznaczone dla handlu, usług, sanitariatu bądź celów mieszkaniowych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć zamieszczoną na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

 

Słowa kluczowe kontenery producent Szczecin   producent kontenerów Szczecin   kontenery biurowe Szczecin   kontenery socjalne Szczecin   kontenery techniczne Szczecin   kontenery szatniowe Szczecin   kontenery boiskowe Szczecin   kontenery sportowe Szczecin   kontenery piłkarskie Szcze
Url http://www.bamor.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Mar 13, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Dostarczamy palety plastikowe, europalety plastikowe, półpalety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, kosze plastikowe i inne opakowania z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych w Polsce pozwala nam proponować bardzo atrakcyjne ceny palet. Dlaczego warto wybrać palety plastikowe :
- palety plastikowe posiadają większe standardy higieniczne
- paleta plastikowa jest wielokrotnie trwalsza niż paleta drewniana
- opakowania z tworzyw sztucznych mają możliwość 100% recyclingu
- palety plastikowe są odporne na czynniki atmosferyczne
- mniejsze koszty magazynowania i transportu palet (możliwość sztaplowania palet, mniejsza waga palety)
- palety plastikowe skutecznie eliminują problemy związane z eksportem na paletach drewnianych
- możliwość produkcji palet plastikowych w kolorach na życzenie Klienta oraz z własnym logo na palecie
Palety plastikowe idealnie nadają się do zastosowań specjalnych, gdzie wymagane są atesty higieniczne.
Kategoria:

Firma Dąstal to sklep internetowy oraz stacjonarny w Rędzinach niedaleko Częstochowy proponujący swoim klientom szeroki wybór artykułów ozdobnych oraz wyposażenia wnętrz. Część z artykułów dostępnych w naszym sklepie to nasze własne wyroby. Firma powstała z wrażliwości na piękno i chęci podzielenia się nim z szerszym gronem klientów. Nasze produkty możecie Państwo w łatwy sposób zamówić poprzez naszą stronę internetową. A gdy wyrazicie Państwo taką potrzebę zapakujemy także Państwa zakup na prezent. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zakupów.
Kategoria:

"ELEKTRO-HURT" to firma działająca na rynku elektrotechnicznym od wielu lat. Prowadząc sieć hurtowni elektrycznych w wielu miastach Polski, (np. Poznań, Opole, Wrocław), zapewnia bogaty asortyment hurtowo i detalicznie. W ofercie dostępny jest m.in. osprzęt instalacyjny, elektronarzędzia, rury i listwy, systemy tras kablowych, źródła światła, rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze, kable i przewody elektryczne. Firma "ELEKTRO-HURT" współpracuje z cenionymi producentami, oferując najlepszy asortyment na rynku w atrakcyjnych cenach.
Kategoria:

Zajmujesz się produkcją lodów lub słodkości w zakresie własnej cukierni? Szukasz dystrybutora wysokiej jakości surowców do produkcji m. in. lodów, a może potrzebujesz oryginalnych mas cukrowych w stylu angielskim? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy CDN z Wrocławia. Specjalizujemy się w sprzedaży czekolady, której dostawcami są najlepsi europejscy producenci. Dzięki współpracy z technologami naszych dostawców szkolimy naszych klientów i nasz personel. Kładziemy nacisk na to, aby dostarczane produkty miały naturalny skład i wyróżniały się oryginalnością. Zapraszamy do poznania się z pełną ofertą na naszej stronie!
Kategoria:

Dudix, jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży rusztowań ramowych. Mamy bogate doświadczenie w tej branży, jakie uzyskiwaliśmy przez wiele lat, współpracując zarówno z firmami z Polski jak i z zagranicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy opracowane specjalnie na Państwa potrzeby ocynkowane rusztowania ramowe dostosowane do rusztowań typu Plettac, Layher, Rux i Bosta. Posiadamy pozytywną rekomendację na eksploatację jak i dystrybucję naszych systemów rusztowaniowych otrzymaną od Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej. A jako jedna z niewielu firm na rynku posiadamy zrobotyzowane stanowisko spawalnicze, zapewniające najwyższą jakość naszych wyrobów. Miarą naszego sukcesu jest Państwa satysfakcja, dlatego stale pracujemy nad udoskonalaniem naszych artykułów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl