Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
41
65007

autofrance.pl


 
Opis Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się sprzedażą części zamiennych do samochodów francuskich marek, gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą AUTOFRANCE z Łodzi. Funkcjonujemy na rynku od 2003 roku i dysponujemy szerokim wyborem produktów najwyższej jakości. U nas kupić można łożyska kół i skrzyni biegów, paski klinowe, elementy rozrządu, zawieszenia oraz silnikowe, filtry, sprzęgła i komponenty, klocki i tarcze hamulcowe, uszczelki, amortyzatory oraz wiele innych. Gwarantujemy fachowe doradztwo, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów zamieściliśmy na stronie.

 

Słowa kluczowe amortyzatory łódź   części citroen łódź   części peugeot łódź   części renault łódź   klocki hamulcowe łódź   tarcze hamulcowe łódź   filtr peugeot łódź   filtr renault łódź   łożyska koła citroen łódź   łożyska koła citroen łódź
Url http://www.autofrance.pl
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Części samochodowe
Data wpisu Sep 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów jest organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą na zasadzie dobrowolności polskie podmioty prowadzące działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań technicznych pojazdów.

NAJWAŻNIEJSZE CELE I ZADANIA IZBY

1. Izba będąc organizacją samorządu gospodarczego reprezentuje interesy gospodarcze zrzeszonych w niej polskich podmiotów gospodarczych, w szczególności wobec organów państwowych i samorządów terytorialnych, w zakresie ich działalności.
2. Celem Izby jest tworzenie warunków sprzyjających funkcjonowaniu i rozwojowi podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji kontroli pojazdów.
3. W swoich działaniach, Izba kieruje się zasadami etyki, przestrzegając normy powszechnie obowiązujące w gospodarce rynkowej.
Kategoria:

Całodobowa pomoc drogowa. Expresowy dojazd na terenie Tczewa, autostrady A1 i okolic. Obsługujemy teren Gdańska, Trójmiasta i całego województwa pomorskiego.

Zapewniamy konkurencyjne ceny. Świadczymy usługę kompleksowo. Posiadamy własny warsztat samochodowy oraz wypożyczalnię samochodów osobowych. Mamy niezbędne licencje i ubezpieczenia.

Całodobowa pomoc drogowa. Expresowy dojazd na terenie Tczewa, autostrady A1 i okolic. Obsługujemy teren Gdańska, Trójmiasta i całego województwa pomorskiego.

Zapewniamy konkurencyjne ceny. Świadczymy usługę kompleksowo. Posiadamy własny warsztat samochodowy oraz wypożyczalnię samochodów osobowych. Mamy niezbędne licencje i ubezpieczenia.

Oferujemy pomoc drogową 24/7/365, awaryjne uruchamianie, drobne naprawy, zabezpieczenie pojazdu, naprawdę powypadkową, auto zastępcze.
Kategoria:

Samochód- kiedyś świętem było ,gdy ktoś go posiadał,teraz nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Komunikacja miejska straciła już na wartości,gdyż każda osoba posiadająca prawo jazdy,ma również (co w sumie jest dosyć naturalne) samochód. Dbamy o niego jak o własne dziecko. W końcu bez samochodu,to jak bez ręki. Gdy coś się stanie ciężko nam się dostać do pracy,albo nawet na zakupy. Bo nie oszukujmy się,ale przemieszczanie się z tabunem toreb autobusem,zbyt wygodne nie jest. Warto jest więc mieć w komórce numer do jakiejś zaufanej firmy, która w razie jakiegokolwiek problemu z samochodem,szybko nam pomoże. Jeśli więc mieszkasz na terenie Olsztyna z pewnością słyszałeś o firmie ADAM-AUTOPOMOC. Firma ta zajmuje się wykonywaniem usług pomocy drogowej (np. zmiana koła, drobne naprawy na drodze itp.) oraz holowaniem samochodów (zarówno dostawczych,jak i osobowych). Najlepsi w swojej profesji specjaliści, gwarantują,że wszystkie powierzone zadania wykonają solidnie,uczciwie i tanio!
Kategoria:

Wymiana belki i jej błyskawiczna regeneracja to jedna z wielu usług realizowanych przez promowany warsztat. Firma trudni się naprawą belek już kilkanaście lat co skutkuje najwyższą jakością usług porównując je z warsztatami konkurencyjnymi. Cennik na witrynie. Zapraszamy ma naszą stronę.
Kategoria:

Firma F1Karting proponuje sposobność skorzystania z profesjonalnego toru kartingowego. Dla zainteresowanych klientów przygotowaliśmy około 600 metrów toru. Proponujemy specjalistyczne kursy a także opcję uczęszczania do szkoły kartingowej, która prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów. Gwarantujemy sposobność rezerwacji całego toru zarówno dla osób prywatnych, jak również biznesowych. Zdobyte umiejętności mogą Państwo zweryfikować w prowadzonej przez nas lidze kartingowej. Naszą zaletą jest usytuowanie w okolicach centrum Warszawy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl