Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081

Architektura wnętrz, architekt-Wrocław


 
Opis Pracownia autorska MJB architektura wnętrz jest prowadzona przez architekt wnętrz Monikę Jaźwiecką-Brzęczek, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz ASP we Wrocławiu. Opracowuję projekty wnętrz:mieszkań, domów i apartamentów
we Wrocławiu i jego okolicach oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Projektowanie wnętrz to skomplikowany proces, w wyniku którego po wnikliwym przeanalizowaniu oczekiwań i wymagań Klienta otrzymujemy piękne, ponadczasowe wnętrze.

 

Słowa kluczowe Architektura wnętrz   architekt wnętrz   projektowanie wnętrz   projektant wnętrz   projekty wnętrz   aranżacja wnętrz   wystrój wnętrz   Wrocław
Url http://www.mjb-wnetrza.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu May 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Villusion to grupa projektantów z Warszawy. Profil działalności rozciąga
się przez wszystkie elementy związane z procesem budowlanym. Dbając o
jakość prowadzonych projektów polecamy swe usługi począwszy od
doradztwa, organizacji procesu inwestycyjnego, uzyskiwaniu uzgodnień i
decyzji po nadzory nad realizacją inwestycji. Jesteśmy do państwa
dyspozycji w czasie trwania całego procesu inwestycyjnego
Kategoria:

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie architektury i projektowania wnętrz i sklepów. Jesteśmy rodziną formą z wieloma tradycjami. Tajemnicą naszego sukces jest połączenie sił ojca i syna. Pierwszy to wybitny architekt profesor zwyczajny doktor habilitowany, a także kierownik katedry w Instytucie Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej, to także dyrektor tego instytutu. Syn to z kolei absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej z tytułem mgr inż. architekt.
Zapewniamy komfortowe usługi w zakresie projektowania nowych i adaptacji już istniejących obiektów budowlanych, a także projektowania wnętrz prywatnych oraz projektowania sklepów i innych wnętrz komercyjnych. W zakresie naszych usług mieści się także kompleksowe prowadzenie prac wykonawczych, również jeśli chodzi o nadzór autorski. Zapewniamy również doradztwo w zakresie legislacji inwestycyjnej. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu prawa budowlanego, czy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, a także zatwierdzania projektów, czy lokalizacji inwestycji oraz różnych zagadnień związanych z wykonawstwem.
Dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Wszystkie usługi wykonujemy terminowo i z wielką starannością. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i dbamy o wysoką jakość, zapewniając naszym klientom najlepsze rozwiązania. Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych zleceń zarówno z w Warszawie, jak w całej Polsce. Zawsze dbamy o solidne i rzetelne realizacje.
Kategoria:

Jeśli chcesz sprawdzić w jaki sposób w dobie naszych czasów urządza się nowoczesne gabinety lekarskie, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Już z tego miejsca zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony. Znajdziesz na niej wiele inspiracji i będziesz mógł sprawdzić jak dobiera się meble, kolory ścian i dekoracje. A jeśli będziesz chciał nawiązać z nami współpracę, to chętnie przedstawimy Ci szczegółową ofertę i zaproponujemy korzystne warunki cenowe. Oferujemy pełen wachlarz usług, stawiamy na sprawdzone rozwiązania i wiemy jak projektować gabinety lekarzy różnych specjalności. Wiemy także, że w dużych miastach panuje spora konkurencja i dlatego też, chcemy, żeby nasze projekty były innowacyjne, eleganckie i prestiżowe. Mamy nadzieję, że pacjenci, którzy będą Cię odwiedzać docenią współczesny design i będą komfortowo czuć się w zaaranżowanej przez nas przestrzeni. W wolnej chwili serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony i do przejrzenia dotychczasowych realizacji.
Kategoria:

FirstStudio to młoda i ambitna firma. Naszym największym kapitałem jest wiedza, doświadczenie – nie tylko z zakresu grafiki komputerowej, oprogramowania, ale także z zakresu marketingu i reklamy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę.

W ofercie mamy:

- wizualizacje wnętrz

- wizualizacje architektoniczne

- wizualizacje produktów

- animacje 3d

- panoramy 360

Cele naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Najwyższa jakość realizacji jest dla nas priorytetem.
Kategoria:

Nasze biuro projektowe mieści się w Trzebini. Projektujemy dla Klientów z okolic w tym z Olkusza, Chrzanowa, Krakowa i oczywiście Trzebinii. W ramach działalności jaką prowadzimy projektujemy budynki: garażowe, przemysłowe, mieszkalne, użyteczności publicznej, gospodarcze, usługowe.

Staramy się by nasze projekty były alternatywą dla nudnych projektów, dlatego nasze propozycje są świeżymi oraz ciekawymi rozwiązaniami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaprojemtujemy Ci Twój Dom.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl