Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951

Architektura wnętrz, architekt-Wrocław


 
Opis Pracownia autorska MJB architektura wnętrz jest prowadzona przez architekt wnętrz Monikę Jaźwiecką-Brzęczek, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz ASP we Wrocławiu. Opracowuję projekty wnętrz:mieszkań, domów i apartamentów
we Wrocławiu i jego okolicach oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Projektowanie wnętrz to skomplikowany proces, w wyniku którego po wnikliwym przeanalizowaniu oczekiwań i wymagań Klienta otrzymujemy piękne, ponadczasowe wnętrze.

 

Słowa kluczowe Architektura wnętrz   architekt wnętrz   projektowanie wnętrz   projektant wnętrz   projekty wnętrz   aranżacja wnętrz   wystrój wnętrz   Wrocław
Url http://www.mjb-wnetrza.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu May 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Nasza pracowania architektury wnętrz oferuje Panstwu niepowtarzalne projekty które sprawia że wnętrza waszych domów biur i sklepów otrzymaja we właściwych proporcjach nutę jakże aktualnego modernizmu podkreśloną nonkonformizmem i przyprawioną właściwą ilością indywidualizmu. Każde z projektowanych przez nas wnetrz jest unikalne , nie kopiujemy - to nudne, każdy klient który do nas zagladnie musi liczyć się z tym że zagladniemy w jego dusze by móc potem tchnąć jej obraz we wnętrze jego domu.
Specjalizujemy sie w projektowaniu wnetrz z wykorzystaniem technologii Inteligentnego Domu i sprawiamy że nawet wygodne życie staje się wygodniejsze.
Kategoria:

Witryna biura architektury i aranżacji wnętrz WiD studio Wnętrze i Detal. Pracownia tworzy projekty wnętrz mieszkalnych, jej specjalność to aranżacje wnętrz prywatnych. Biuro znajduje się w Katowicach, ale swym działaniem obejmuje miasta: Chorzów, Zabrze, Gliwice, i pozostałe metropolie Śląska. Każdy projekt wnętrz wyposażany jest w fotorealistyczne wizualizacje komputerowe, usługa jest w cenie projektu.
Kategoria:

W Twojej głowie zrodziła się wizja projektu, ale nie potrafisz go zrealizować? Skontaktuj się z grupą tworzącą serwis Projektyautocad. Jesteśmy grupą projektantów, którzy współpracują z młodymi i doświadczonymi pasjonatami projektowania z całego kraju. Pracujemy zgodnie z wytycznymi, które od Was dostajemy. Nasze projekty cechuje profesjonalizm oraz terminowe oddanie. Jasno i przejrzyście wykonujemy rysunki cad, projektujemy w programach cadowskich. Zajmujemy się przenoszeniem rysunków i dokumentów z wersji papierowej i odręcznej do wersji elektronicznej, przygotowujemy również dokumenty bezpośrednio do wydruku. Ponadto nasza firma zajmuje się aktualizacją istniejących rysunków i projektów. Tworzymy rzuty elewacji budynków, projekty cad. Ponadto zajmujemy się przerysowywaniem rysunków. Tworzymy też rysunki części złożeniowych. Rysowanie cad, projektowanie cad.
Kategoria:

Szukasz pomysłu na oryginalne, a zarazem nowoczesne zaaranżowanie swojego domu czy mieszkania? Zgłoś się po pomoc do krakowskiego biura projektowego Orange Studio. Wówczas możesz być spokojny, że projekt spełni Twoje oczekiwania i wymagania, a dodatkowo zostanie wykonany terminowo. Bowiem zespół Orange Studio to profesjonaliści, którzy w branży działają od 2008 roku, kiedy to z połączenia pasji do architektury powstała firma. Firma z całą pewnością godna polecenia!
Kategoria:

Nowoczesne i stylowe aranżacje wnętrz - Dominika Grabowska - profesjonalny projektant, dekorator, architekt wnętrz Kraków, Katowice. Dekorowanie i projektowanie wnętrz - aranżacja wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. W ofercie także remonty domów i wykończenia wnętrz - fachowa ekipa remontowa, projektanci i architekcie wnętrz do Państwa dyspozycji w miestach: Kraków i Katowice. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na aranżacje wnętrz.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl