Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Architektura wnętrz, architekt-Wrocław


 
Opis Pracownia autorska MJB architektura wnętrz jest prowadzona przez architekt wnętrz Monikę Jaźwiecką-Brzęczek, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz ASP we Wrocławiu. Opracowuję projekty wnętrz:mieszkań, domów i apartamentów
we Wrocławiu i jego okolicach oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Projektowanie wnętrz to skomplikowany proces, w wyniku którego po wnikliwym przeanalizowaniu oczekiwań i wymagań Klienta otrzymujemy piękne, ponadczasowe wnętrze.

 

Słowa kluczowe Architektura wnętrz   architekt wnętrz   projektowanie wnętrz   projektant wnętrz   projekty wnętrz   aranżacja wnętrz   wystrój wnętrz   Wrocław
Url http://www.mjb-wnetrza.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Architekci
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
Data wpisu May 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Architekci
Projekty wnętrz są w dużej mierze uzależnione od tego jakie jest przeznaczenie danego pomieszczenia. Jeśli chodzi o projekty biur, którymi zajmuje się nasza firma to są one wykonywane przede wszystkim pod kątem ich codziennego wykorzystywania w pracy. To właśnie na ten aspekt staramy się zwracać największą uwagę wykonując poszczególne projekty. Wszystkie podejmowane przez nas prace są zawsze wykonane z największą starannością co gwarantuje, że wnętrze będzie się doskonale prezentować a jednocześnie będzie praktyczne i wygodne.
Kategoria:

Wesołowscy Design - kompleksowa architektura wnętrz Łódź. Profesjonalny projektant i architekt wnętrz Warszawa oraz Łódź. Wysokiej jakości usługi projektowe, aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz sklepów, domów, restauracji i hoteli. Skorzystaj już teraz z oferty - projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz obiektów handlowych i powierzchni sklepowych w Warszawie i Łodzi. Serdecznie zapraszamy, kliknij w link i zobacz - wizualizacje 3d, dekoracje, aranżacje wnętrz. Projektanci i architekci wnętrz Łódź.
Kategoria:

Przedstawiamy Ci szczegółową ofertę naszej firmy projektowej i zachęcamy do nawiązania współpracy. Łatwo nawiązujemy kontakty z nowo poznanymi osobami, pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu i możemy stworzyć bardzo realistyczne wizualizacje różnych pomieszczeń. Zobacz więc jak działamy, sprawdź dostępne na stronie pakiety usług i wybierz, który najbardziej będzie Ci pasował. Gwarantujemy, że większość formalności załatwimy przez internet.
Kategoria:

Fotorealistyczne wizualizacje i animacje 3D: architektury, wnętrz, wzornictwa. Oferta dla biur projektowych oraz deweloperów. Kompleksowe opracowanie materiałów sprzedażowych dla nowych inwestycji. Szybka i profesjonalna obsługa. Wizualizacja 3D, animacja3D, virtual tour, rendering, wizualizacja wnętrz, kuchni, łazienek.
Kategoria:

Nasza firma specjalizuje się tworzeniu makiet architektonicznych. Są to makiety deweloperskie, przemysłowe lub monochromatyczne.

Makiety deweloperskie to bardzo dobra wizytówka dewelopera na targach mieszkaniowych. Hostessty pokazują wtedy nie tylko broszury, ale cały projekt przyszłego domu.

Makiety przemysłowe sprawdzają się doskonale, gdy trzeba pokazać linię produkcyjną, produkt czy też cały zakładprodukcyjny. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy rozmawiamy z przyszłymi inwestorami lub nabywcami.

Makiety monochromatyczne z przeznaczeniem dla projektantów i architektów przeważnie na konkursy architektoniczne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl