Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028

Aloes,sklep,diety,odchudzanie-zdrowie,uroda


 
Opis Oferujemy produkty aloesowe, miąższ aloesowy, sok z aloesu, galaretkę aloesową, naturalne

suplementy diety, propolis pszczeli, miód, mleczko pszczele firmy Forever Living Products.

Zdrowe odchudzanie i diety. Prowadzimy internetowy sklep oferując produkty firmy FLP oraz

konsultacje na ich temat. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowym tryb życia.

 

Słowa kluczowe aloes   sklep   aloe   vera   naturalne kosmetyki   miąższ   aloesowy   produkty pszczele   odchudzanie   witaminy   minerały   suplementy   zdrowie   diety   porady
Url http://aloes.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Dieta
Zdrowie Uroda > Kosmetyki
Data wpisu Jul 19, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
W 2012 roku zaistniało w Łodzi wyjątkowe miejsce - Dom Seniora Pod Dębami. Budując swoje doświadczenie o wieloletnią pracę w podobnych ośrodkach, wyszliśmy z pomysłem zbudowania placówki, jaka będzie nastawiona na opiekę i pracę z chorymi cierpiącymi na chorobę Alzheimera oraz innego rodzaju zespoły otępienne. Staraliśmy się wykreować miejsce, gdzie nasi podopieczni uzyskają wykwalifikowaną pomoc medyczną, a przede wszystkim będą czuli się jak w domu w otoczeniu przychylnych osób, jakie tworzą miłą aurę i dbają o poszanowanie godności oraz intymności, w szeregu przypadków całkowicie zdanych na opiekę innych. Zapewniamy wyżywienie i różnego typu zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do osób starszych. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jesteśmy firmą działającą na rynku w 1991 roku. Nasza siedziba mieści się w Zamościu. W 2000 roku podpisaliśmy umowę z kasą chorych a w następnej kolejności z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu nasi Pacjenci mają dostęp do zabiegów darmowo. W zakresie naszej działalności zajmujemy się leczeniem zachowawczym i profilaktycznym. Na wizytę w naszym gabinecie mogą się Państwo umówić za sprawą wiadomości e-mail lub telefonicznie. Szczegółowe informacje i pełen zakres usług wraz z danymi kontaktowymi jednostki mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Jednym z najbardziej docenianych Salonów Kosmetycznych w Lublinie jest YASUMI - istotnie wyróżniający się z rzędu firm związanych z sposobnym łączeniem a później urzeczywistnianiem pielęgnacyjnych zabiegów na ciało i twarz. Poza różnorodnym asortymentem masaży relaksacyjnych lub leczniczych tudzież zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, nasi zawodowcy na wiele rodzajów mają możliwość zadbać o błyskawiczne ulepszenie czy odnowienie wyglądu Państwa skóry, zastosują innowacyjną natomiast niebywale konsekwentną depilację bądź też zaproponują działającą kurację antycellulitową. Zasady funkcjonowania Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi dostępne są na stronie www firmy.
Kategoria:

Miałeś wypadek i teraz puchnie Ci ręka albo kończyna dolna? A może po kilku dobach od przypadku dojrzałeś, że bolą Cię żebra? Z pewnością szukasz konsultacji chirurgicznej. Niepoprawnie zrośnięte kości będą doskwierały już do końca życia- będziesz cierpieć przy każdej odmianie pogody, w dużym stopniu ograniczony będzie zakres ruchów Twojej kończyny. Nie lepiej tego ustrzec się, zgłaszając się w porę do lekarza? Doktor Włodzimierz Kosicki jest doświadczonym chirurgiem, który wspomoże we wszystkich materiach połączonych z urazami kostnymi i nie tylko. Przyjmuje w dwóch gabinetach na terenie województwa zachodniopomorskiego - w Dobrej i w Policach. Jeśli jest taka potrzeba, umawia się z Chorymi w ich domach na wizyty domowe. Zajrzyj na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.
Kategoria:

Wielu ludzi wciąż uważa, że korzystanie z pomocy psychologa bądź psychiatry jest czymś wstydliwym, świadczącym o odmienności od reszty społeczeństwa. Póki co przeróżnego typu choroby i zakłócenia psychiczne, takie jak depresja, lęki, hipochondria, oraz urojenia dotykają we współczesnym świecie coraz większy odsetek populacji. Przeto o zdrowie psychiczne należałoby dbać tak samo, jak o fizyczne - czasami należałoby w tym celu skorzystać z porady specjalisty. Takim specjalistą bez wątpienia jest lek. med. Krystyna Ochwat. Prowadzi ona prywatną praktykę psychiatryczną na terenie Bydgoszczy i Inowrocławia. Krystyna Ochwat proponuje swoim interesantom pomoc terapeutyczną a także leczenie różnego rodzaju zakłóceń, między innymi depresyjnych, lękowych, osobowości, oraz adaptacyjnych i inne usługi. Więcej informacji na temat oferty uzyskać można na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl