Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

ALFA SP.J. ARTUR KORCZYKOWSKI, JOLANTA KORCZYKOWSKA łożyska płock


 
Opis Firma Alfa s. j. mieści się od 1992 roku z centralą w Płocku oddziałami w Iławie i Ciechanowie. Główny profil działalności firmy to sprzedaż wyrobów technicznych jak i normaliów takich jak łożyska do maszyn rolniczych i urządzeń przemysłowych, łożyska do samochodów osobowych, dostawczych oraz naczep. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy pasy klinowe, pasy motoryzacyjne, opaski zaciskowe, pasy do kombajnów oraz smary pasty, płyny techniczne, kleje, narzędzia i elektronarzędzia i wiele innych. Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku a wymienić tu należy Optibelt,, Stomil Sanok, CX, OWS, Fuchs, Coval, czy Draper jakie to firmy certyfikują Alfa s. j. jako oficjalnego dystrybutora fabrykowanych artykułów. Zapraszamy na naszą stronę internetową:

 

Słowa kluczowe płyny techniczne   elektronarzędzia płock   wpusty   pasy klinowe
Url http://www.alfasj.pl
Kategorie Motoryzacja > Części samochodowe
Motoryzacja > Dodatki do olejów
Motoryzacja > Tuning
Data wpisu Oct 18, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja > Części samochodowe
Przedsiębiorstwo karmax.pl działa w branży motoryzacyjnej, proponując ciekawe akcesoria samochodowe. W naszej propozycji znajdą Państwo między innymi światła do jazdy dziennej, czujniki cofania a także wideorejestratory i ekrany do właściwego parkowania pojazdu. Wszystkie towary w naszym asortymencie posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty. Jesteśmy jedynym sprzedawcą produktów Karmax w naszym kraju. Na naszej witrynie internetowej znajdziecie Państwo ciekawe porady odnoszące się do montażu oraz sposobu korzystania z oferowanych produktów.
Kategoria:

Salon Citroen Kraków przedstawia samochody osobowe, a także dostawcze w pełnej gamie. Posiada wygodne oferty finansowe oparte o leasing oraz kredyt. Rejestracja samochodów odbywa się w imieniu klienta. Oferuje również duży zakres usług serwisowych i części zamiennych. Serwis Citroen to ogromny asortyment, pomoc specjalistów i wybór odpowiednich parametrów.
Kategoria:

Zajmujemy zajmuje się wypożyczaniem bagażników i boxów dachowych. Adres naszej wypożyczalni to ulica Słowicza 45a w Warszawie. Na miejscu doradzimy Klientom jaki box i bagażnik dachowy będzie dla nich najlepszy.

Nasza wypożyczalnia boxów ma do zaoferowania między innymi:

Bagażnik dachowy Thule Motion 800:

Właściwości:

Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia montaż oraz ładowanie i opróżnianie boxu,
Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony przed kradzieżą box posiada kilka rygli. Klucz można wyjąć tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte,
Opatentowany podwójny system sprężyn gwarantujący wygodne otwieranie i zamykanie boxa, Zoptymalizowana konstrukcja dla lepszego wykorzystania przestrzeni,
Fabrycznie zamontowany system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwia szybki i bezpieczny montaż boxu,
Możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu,
Uchwyty na pokrywie i wewnątrz boxu ułatwiają wygodnie otwieranie i zamykanie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:

Carlab to sklep internetowy proponujący części samochodowe takich firm, jak: POLCAR, HART, SKF i szeregu pozostałych. Korzystając z niego można przyoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, nie marnując go na stanie długich kolejkach. Wysyłka w ciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

MAN Serwis Gądki koło Poznania. Autoryzowana stacja obsługi samochodów ciężarowych firmy MAN Star. Oferujemy usługi w zakresie napraw, przeglądów gwarancyjnych, pogwarancyjnych. Serwis silników typu LOMBARDINI. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl